Zula Mobile Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
10 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zula Mobile Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Zula Mobile Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Zula Mobile 3D Online FPS Yeni Apk 2022*

Zula Mobile Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Zula Mobile, ücretsiz, 3 boyutlu, çok oyunculu (multiplayer), yüksek grafikli ve 0 Türk yapımı FPS mobil oyundur!

Zula Mobile’ın yüksek çözünürlüğe haiz görsel yapısı, aksiyon dolu içeriğiyle savaşı iliklerine kadar hissetmeye, taktiklerini geliştirmeye, birbirinden iddialı modlarında oyunculuğunla rakiplerine korku salmaya hazır mısın?

Zula Mobile: Online FPS’in espora müsait tasarlanmış yapısı ile eğlenecek istersen profesyonel esporcu olabileceksin!

Zula Mobile içerikleriyle vazgeçilmezin olacak, asla çıkmak istemeyeceksin!

ZULA MOBILE BATTLE PASS
Zula Mobile 3D Online FPS oynadıkça kazandırıyor! 2-3 ayda bir değişen sezonlarda olabildiğince çok maç yap sezona hususi tasarlanmış tabanca ve eşyalar kazan! Üstelik günlük ve sezonluk kontratları yerine getir, envanterini genişletme şansını yükselt!

Yerine getirdiğin vazife ve kontratlarla sezona özel tasarlanmış silahlar, karakterler, eklentiler ve desenlere haiz kartlar kazan! Savaş arenasında farkını ortaya çıkar, rakiplerini alt et!

SİLAHLAR
0 yerli Zula Mobile oyna, zaferler kazan tüm silahları aç! Üstelik, awp benzer biçimde sniper tüfek dahil açtığın tüm silahlar sınırsız senin olsun!

MODİFİKASYON VE ÖZELLEŞTİRME
0 bedava Zula Mobile’da 8000’in üzerinde tabanca eklentisi, tabanca deseni ve aksesuar var! İstediğin şeklinde ekipmanlarını özelleştir!

KARAKTERLER
Birbirinden kuvvetli 20 karakter, Zula ve Gladyo olmak üzere 2 değişik takım Zula Mobile’da! Takımını seç, karakterini keşfet ve savaş alanının tozunu artır!

TAKAS SİSTEMİ
Ücretsiz FPS (Aksiyon) mobil oyunlarda arasında bulabileceğin en iyi takas sistemi Zula Mobile’da! Biriken kullanmadığın kartları Normal Takas Sistemi veya Geliştirilmiş Takas Sistemi ile değiştir, yeni kartlar edin, hayalini kurduğun envantere haiz ol!

KONTROLLER
Zula Mobile 3D Online FPS tamamen seni düşünerek yapıldı! İstediğin tuşun yerini değiştir, kontrollerini tercih ettiğin gibi ayarla, kendi efsaneni yarat!

ARKADAŞLAR
Arkadaşların Zula Mobile’da sen neredesin? Hemen, Zula Mobile profilini oluştur, Facebook hesabınla eşleştir, dostlarını ekle, birlikte hem oyun keyfini bununla beraber zaferlerin tadını çıkarın! QR kodunu paylaşarak sosyal ağını genişletebileceğini de unutma!

SIRALAMALAR
Zula Mobile 3D Online FPS en iyileri her vakit ödüllendirir. Lig listesinde yüksel ve her Zula Pass sezonunun sonunda ödülleri kap! Her maç sonu güncellenen Sezon ve XP liste sistemiyle de hem gelişimini takip edebilir, bununla beraber diğer oyuncularla rekabete girebilirsin!

Zula Mobile: 0 yerli, milli, ücretsiz online FPS oyunu. Taktiğini geliştir, reflekslerini güçlendir, bilgini konuştur, cenk ve kazan!

Zula Mobile’ı derhal indir, gerçek aksiyonu keşfet!

Zula Mobile: 3D Online FPS Apk Full

Infinity Ops Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Zula Mobile Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Zula Mobile Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Zula Mobile Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.