Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
17 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Şehrin oldukça özel hastane ve tıp merkezinin idare kuruluna girin ve bir hastane kralı olun! Bu hastane simülatörünün yeni esenlik yöneticisine hoşgeldiniz demek istiyoruz: SİZ! Hastane personelimizi planlayın, yönetin ve koordine edin ve kendinizi bu kliniğin profesyonel bir yöneticisi ve yıldız doktoruna dönüştürün!
Hastane kapılarımız her vakit aleni. Zaman ne olursa olsun, herhangi bir sağlık kliniğinin acil servisi her şeye hazırlıklı olmalıdır – bu reel bir hastane simülasyon oyunudur! En iyi esenlik personelini işe alarak ve sıhhat departmanlarının finansmanını yöneterek en iyi yönetici olun. Hastane hizmetinizin standardını güvence dibine almak için yaşam kurtaran bakım sağlayın, karmaşık tıbbi ekipmana yatırım yapın, tedaviler üretin ve iş sorunlarını ve esenlik uyumlarını yönetin. Bu reel bir tıbbi idare simülasyonudur – kararlarınız tüm esenlik bakım sistemini etkileyecektir!
Dream Hospital şunları yapmanızı sağlar:
Gerçek tedavi, teşhis ve acele servis odaları inşa edin
Tıp, yeni ilaç tedavileri ve operasyon teknolojileri için inceleme
Hastanenizi dekore edin, muhtelif mobilyalar, aksesuarlar ve boyalar arasından seçim yapın ve kliniğinizi güzelleştirin
En iyi tabip ve esenlik oyunlarında olduğu benzer biçimde hastalıkları ve yaralanmaları tedavi etmek için muhtelif tedaviler ve ilaçlar üretin
Stratejinizi planlayarak ve hasta hastalarınızı en iyi personel ve tıbbi ekipmanla iyileştirerek iyi bir saygınlık kazanın.
Ameliyathanede her hastalığı ve yaralanmayı iyileştirin yada diğer tedavileri uygulayın
Diğer kent hastaneleri ile yarışın, oldukça oyunculu etkinliklere katılın ve en iyi klinik olarak harika ödüller kazanın.
Daha fazla insanı iyileştirmek için ambulans filonuzu gönderin. VIP hastalar için helikopter bile kullanabilirsiniz!
EN İYİ ÜCRETSİZ HASTANE SİMÜLASYON OYUNUNDA EN İYİ HASTANE MÜDÜRÜ OLUN
Tıbbi bakım odaları inşa edin. Sağlık çalışanı kiralayın, hastanenizde hangi tabip ve hemşirelerin çalışacağını dikkatlice seçin, böylece hasta hastalara en iyi tedaviyi ve ilacı sağlayabilirsiniz. Hastanenize bakmak ve tesisi temiz tutmak için tamircileri yönetin. Zor kararlar verin, tedavi seçeneklerini seçin, tedaviler üretin.
HASTANE TEMALI YÖNETİM OYUNU
Sağlık merkezinizi büyütmek ve şimdiye kadarki en iyi hastane yapmak için bir strateji ile tasarlayın! Kendinizi gerçek bir yöneticinin yerine koyun. Doktor oyunu oynamadığınızı düşünün, gerçek bir hastane mensubu ve yönetim sorunları yönetiyorsunuz.

Dream Hospital: Care Simulator Apk Full indir

Hastaları bakteriyel ve virüs enfeksiyonlarından tedavi edin, yaralanmaları, güçlü ateşi iyileştirin ve hatta yeni kalp ilaçları araştırın. Hastanenizi değişik boyalar, mobilyalar ve dekorasyonlarla özelleştirin!
HASTALARINIZI İYİLEŞTİRİN, BAKIN VE MUTLU TUTUN
Hasta insanlara eksiksiz bir tıbbi esenlik tesisi sağlamak için sıhhat merkezinizde gelişmiş tıbbi araçlar, röntgen ekipmanı ve acil servis odaları oluşturun. En iyi tıbbi personeli seçin – kliniğinizde yalnızca en iyi doktorlar ve hemşireler çalışır. Hastalarınıza maksimum konfor ve kusursuz hizmet sunun.
Acil durumlar için ambulansınızı gönderin, özel hastalarınızı hastanenize getirin. Teşhis testlerini yapın, uzman doktorun kompleks işlemler yapmasına izin verin ve hemşire hastanın hastalığını hap ve ilaçlarla iyileştirin. Bakım ve iyileşme en mühim şeydir!
Hastane konulu bu iş simülasyonu yönetim oyunu, şehrinizdeki öteki oyuncularla rekabet etmenizi sağlar. Bu hastane inşa simülasyonunda en iyisi olun! Stratejinizi planlayın ve şehirdeki en verimli, güzel ve eğlenceli sağlık merkezini inşa ederek bir idareci olarak en yüksek itibarı kazanın!
Dream Hospitalı oynamak ücretsizdir, ancak birtakım oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir.
Bu oyun düzgün çalışması için İnternet bağlantısı gerektirir.

Forge of Empires Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyabilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Dream Hospital Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir