Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

1.8.9

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 389,075
Geliştirici
Wolves Interactive
Sürüm
1.8.9
Actualización
Oct 7, 2022
Gereksinimler
4.4
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Bu yirmi yılda, video oyun konsollarının ve PC oyunlarının oynanması ve kullanılması, genç nesil ve yaşlı erkekler arasında daha popüler hale geldi. Günümüzde herkes herhangi bir konsolda oynuyorsa oyun oynamayı seviyor. Dahası, dünya nüfusunun %70’inden fazlası can sıkıntısını gidermek için varsayılan eylem olarak oyun oynuyor. Eh, bu teknolojik nesilde, akıllı telefonların da bu küçük ekranlarda nefes kesici oyunlar yaratması mümkün oldu. Şimdiye kadar Candy Crush, Subway Surfers, Traffic Tour, Asphalt 8 ve Coin Master gibi birçok çekici oyunumuz var.

Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu olağanüstü oyunlar arasında, Traffic Tour, zarif konsol tipi grafikler ve nefes kesici ses efektleri veya SFX’ler ile öne çıktığı için inanılmaz bir oyundur. Bu, bu oyunda ne zaman bir araba kullansanız, gerçekçi bir şekilde sürükleniyor ve yarışıyormuş gibi hissedeceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, sıkılmanıza asla izin vermeyecek çok sayıda çekici oyun içi moddan oluşur.

Ama burada bitmiyor çünkü sizin için de bir hediyemiz var – Traffic Tour Mod Apk. Resmi Trafik Turu ile aynı oyun içi grafikleri ve hikayeyi içeren büyülü bir oyundur, ancak aynı zamanda her oyun içi varlığı ücretsiz olarak satın almak için sınırsız para gibi daha fazla teklif sunar. Bu nedenle, özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayrıca indirmek için tüm makaleyi gözden geçirin.

Zarif grafiklere sahip harika yarış oyunu

Bir yarış delisi misiniz yoksa pürüzsüz otoyollarda ve iyi bilinen yarış pistlerinde zarif arabaları sürmeyi mi seviyorsunuz? Evet ise, o zaman doğru yerdesiniz, çünkü burada sizi yarış türüne dayanan ve milyonlarca oyuncu tarafından indirilen önde gelen bir android oyunuyla tanıştıracağız. Ayrıca, Google Play Store’da Editörün tercihlerinden biridir, bu nedenle Trafik Turu oyununun önemini ve popülerliğini kolayca hayal edebilirsiniz.

Trafik Turu hem Android hem de iOS platformlarında mevcuttur. Oyunu oynamak ücretsiz olduğu için istediğiniz zaman oynayabilirsiniz, ancak en yeni ve en gelişmiş yarış arabası koleksiyonunu kazanmak için tonlarca saat gerekir. Ama kusura bakmayın, bu oyun kesinlikle harcadığınız zamana ve mücadeleye değecek ve ayrıca Traffic Tour son derece kaliteli grafikler ve yüksek teknoloji müzik kalitesi ile kurulduğu için sizi sıkmayacak.

Küçük boyutlu nefes kesici oyun

Trafik Turu inanılmaz bir android oyunudur ve bu oyundaki en sevdiğim özelliklerden biri boyutudur, çünkü çok küçük bir boyutta en iyi özellikleri ve zarif grafikleri veren tek oyunlardan biridir. Bu nefes kesen oyunu sadece 65 Megabayt’ta indirebilir ve çeşitli arabalar hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz, onları yükseltebileceğiniz ve onlarla yarışarak hızlarını deneyimleyebileceğiniz etkileyici bir yarış dünyasına erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Trafik Turu her ay çok sayıda etkinlik alacağınız nihai bir oyundur. Bu etkinlikler size sayısız araba, kaynak, en yeni parçalar ve sanal oyun paraları hediye edecek. Bu canavarı oynamak için acele mi ediyorsun? Ama sabrınız sizi şaşırtacağı için lütfen hediyenizi bekleyin.

Çok sayıda Çok Oyunculu mod

Grafikler ve platformlar dışında, bu oyun hem İngilizce hem de Hintçe olmak üzere toplam 15 dilde mevcuttur. Ayrıca internet üzerinden çalışır ve öne çıkan bir araba koleksiyonu ile çok çeşitli modlar sunar. Ayrıca Facebook ile giriş yapmanızı sağlar ve tüm arkadaşlarınızı bu zarif oyunu oynamaya ve eğlencenizi ikiye katlamaya davet eder.

Yani, kablolu veya wi-fi bağlantısına ihtiyaç duymadan en iyi çok oyunculu oyunu buluyorsanız, tüm arkadaşlarınızı sosyal ağ siteleri yardımıyla bağlayabileceğiniz çok oyunculu bir oyun olduğu için Trafik Turunu seçebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızı oyuna davet etmenize ve skor tablonuzu hepsiyle paylaşmanıza da olanak tanır.

Birden fazla avantaja sahip kırık versiyon

İşte şimdiki —-!!!!
Sizi bir canavar android oyunu Traffic Tour Mod Apk ile tanıştırayım. Bu oyunda kendinize fayda sağlamak istediğiniz ek istisnai avantajlar için değiştirilmiş bir sürüm gibi. Trafik Turu yolculuğuna başlayan tüm yeni başlayanlar ve ayrıca premium arabalara binmeyi seven ancak bunları satın almak için uygun paraları karşılayamayanlar için yaratılmıştır.

Bazı faydalı betiklerin karıştırılmasıyla oluşturulmuş basit bir modifiye oyundur ve ayrıca Traffic Tour Mod Apk içindeki her bir arabayı deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu oluşturmayı çeşitli akıllı telefonlarda denediğimiz için indirmek güvenlidir ve her bir testi hak etmiştir. Bu yüzden çok fazla endişelenmeden hemen indirin.

Burada sınırsız paranın tadını çıkarın ve herhangi bir araba satın alın

Traffic Tour Mod Apk, sınırsız para harcamanıza ve her bir arabayı satın almanıza ve ücretsiz olarak yükseltmenize izin verilen birden fazla MODS ile gömülüdür. İndirdikten sonra en iyi modifikasyon olarak kabul edilir, Vanttera V360, Corvan’s C85, Nopeus N54 ve 1950.00 INR değerindeki Minnesota MA27’yi ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Üstelik bu parayı arabalarınızı maksimum seviyeye yükseltmek için de kullanabilirsiniz.

Satın almayın, buradan bedava altın alın

Eh, sadece sınırsız paraya sahip olarak her şeyi satın alamazsınız, çünkü Trafik Turu oyununda bulunan varlıkların çoğu sadece binlerce rupiye mal olan altınlarla satın alınabilir. Bin rupi harcamak istemiyor musun? Endişelenmeyin çünkü burada Traffic Tour Mod Apk’ta oyunda bulunan tüm altın varlıkları sınırsız altınlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca, sınırsız altın almak için herhangi bir MOD’u etkinleştirmeniz gerekmez, oysa oyun başladığında bunu dürtüsel olarak alırsınız.

Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Kesintiler hakkında endişelenmeden oynayın

Kaynaklar, para, grafikler, pistler ve arabalar dışında, yine de Traffic Tour Mod Apk’ta bir gizli özellik daha var. Çevrimiçi Google reklamlarından %100 ücretsizdir; bu, tek oyunculu veya çok oyunculu olsa bile bu oyunu oynarken asla kesintiye uğramayacağınız anlamına gelir. Tadını çıkar!!!

Çözüm

Oyunlar, keyifli deneyimler yaratan yapılandırılmış etkinliklerdir. Başlaması kolaydır ve en iyi eğlence kaynaklarından biridir. Traffic Tour Mod Apk ile aynı, zarif grafikler ve etkileyici ses efektleri sunan en iyi zaman öldürme oyunudur. Üstelik sınırsız altın sağlayan tek modifikasyon. Bu yüzden lütfen gitmesine izin vermeyin ve hemen aşağıda verilen bağlantıdan indirin. Tadını çıkar!!!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Traffic Tour Car Racer Game Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir