The Catapult 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
26 Nis 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

The Catapult 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

The Catapult 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Gündelik oyunları seviyor musun? Mancınık-gündelik oyunlar içinde en iyisi. Quot;Mancınık: Çöp Adam korsanlar ile çatışma “realist fizik”mancınıkquot; ile ücretsiz rahat oyunun ek bir sürümüdür. Orijinal kale oyununu beğendiyseniz, ne olursa olsun bunu denemelisiniz. Ve eğer kendinizi güçlü bir korsan çöp adam olarak görürseniz, o vakit gemiye gelin!
Bu huzurlu görünüm bir grup çöp erkek savaşçısı tarafından salgın edildi ve kale çatışması adım atmak suretiyle … Gündelik oyunlarda yeteneklerinizi göstermeye hazır mısınız?
İşte bu huzurlu oyun iyi mi çalışır. Amaç, çöp adam ordunuzun rahat oyunumuzda kalenizi korsan saldırısından korumasına destek olmaktır. Düşman denizden saldırı, hava, su altından gelen bile olacak. Çok sayıda vapur, tabanca, roket var ve gündelik oyunumuzda destansı bir caslte çatışması için her zaman hazır!
Gündelik oyunlarımız göz ürkütücü görünebilir. Ama çöp adam savaşçı bundan korkmuyor. Bu yeni gündelik oyun ve genişletilmiş cephaneliği ile, mancınık yardımıyla düşman gemilerini kolayca parçalayacak. Şimdi bu gündelik çatışma oyunu bomba satın almanıza, kuleyi yükseltmenize, mayınları ayarlamanıza ve birkaç yıkıcı beceriyi donatmanıza izin veriyor. Farklı ayarları kontrol edin ve hangilerinin her çöp adam savaşını kazanmanıza destek olduğunu görün.

Mancınık: Çöp Adam Korsanları ile Kale Çatışması Apk Ücretsiz İndir

Bunun şeklinde gündelik oyunlar, stratejik düşüncenize meydan okumak ve geliştirmek için gerçekten harika! İlk ilkin hangi düşmanı vuracaksın? Çöp adam savaşını kazanmak için hangi kale yükseltmesi en mühim? Bu mancınık oyunu rollendirirken bu soruların cevaplarını bulun!
Bu rahat kale oyunu harbiden rahat ve sezgisel kontrollere sahiptir. Ekrana dokunun ve mancınığı şarj etmek ve gerginlik kuvvetini ayarlamak için çekin. Onu parçalamak için boş bir çöp erkek içerisine mermi başlatmak için bırakın. Bu destansı castel çatışmasının galibi ol ve onlara tüm gündelik oyunların reel kahramanı kim olduğunu göster!

Daha önce “mancınık” da bir çöp erkek top atıcı olmayı denediyseniz, bu harika gündelik oyunda yeni 2D grafiklerin ve gerçekçi fiziğin tadını çıkaracağınızı düşünüyoruz. Bu gündelik oyunda mümkün olduğunca çok sayıda düşmana çarpacak mermileri başlatmak için canlandırırken reel hayat bilgisini uygulayabilirsiniz. Daha fazla oynamak ve fizik keşfetmek, daha iyi oyun olsun!

Bu rahat oyun özellikleri:
– Gündelik oyunumuzda gerçekçi 2D. Su, felaket ve nesnelerin etkileşimi kolay bir animasyon ile değil, bir fizik motoru temelinde yapılır.
– Korsan gemilerini giderme, denizaltıları batırma, 80den fazla kampanya seviyesinde uçakları vurma kabiliyeti.
– Gündelik oyunumuzda geliştirilmiş grafikler.
– Gündelik oyunumuzda kolay kontroller.
– İnternete bağlanmadan bu rahat oyunu oynayabilirsiniz

Bizim “mancınık” serisi ile Çöp Adam Oyunları ve harp deneyimi hakkındaki görüşlerinizi duymak isteriz. Görüşlerinizi ve önerilerinizi her zaman takdir ediyoruz bu sebeple gündelik oyunlarımızı geliştirmemize ve Çöp Adam mancınık çekim deneyimini sizin için daha eğlenceli hale getirmemize yardımcı oluyorlar.
Gündelik oyunlarımızın keyfini çıkarın!

Hay Day Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar The Catapult 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo The Catapult 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar The Catapult 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir