Super Goal Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
23 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Super Goal Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Super Goal Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Topa vurmak için bir çizgi çizin. Topun yönü ve rotası tamamen sizin kontrolünüzdedir. Bulmacaları halletmek ve birinci derslik goller atmak için bilgeliğinizi kullanın!
Çöp adam futbol oyununu oynamak istiyorsanız, bu destansı 3D futbol oyunu 2022 en iyi seçiminizdir. Ayrıca web olmadan da çevrimdışı oynayabileceğiniz bir oyundur. Az yer kaplayan ve kolay olan bu oyunu, dilediğiniz zaman ve arzu ettiğiniz yerde oynayabilirsiniz.
Çöp adamınız topa kafa, ayak ve sırt ile vurabilir. Ayrıca çılgın futbol oyunumuzda ofsayt ve faullere de izin verilmektedir. Kısıtlama yoktur, tekme serbesttir. Bu futbol oyununda savaşmaya ve kahraman olmaya hazır mısın?

Oyun içinde altın ve anahtarlar benzer biçimde mühim eşyaları toplayacaksınız. Bu eşyalar yeni top görünümleri ile oyuncu karakterlerinin kilidini açmak için kullanılacaklar. Aklınıza gelebilecek herhangi bir çılgın yöntemi kullanarak toplayabildiğiniz kadar çok eşya toplayın.

Bu enfes grafiklere haiz, basit ama modifiye edilebilir çöp erkek tarzı ile futbol oynamak size en iyi şut atma keyfini yaşatacaktır! Tüm aile için harika bir oyundur. Bu oyun zaman öldürücü olarak, şüphesiz en iyi seçimdir!

OYUN ÖZELLİKLERİ
Yapay zeka kontrollü 3D ortamı.
– Çok oyunculu maçlarda oyuncular, son aşama akıllı oyun yapay zekası tarafınca test edilir.

Super Goal – Çöp Adam Futbol Apk Full

– Sadece on bire bir futbol maçı değildir. Bu ligde oyuncuların çatışmaları ile karşılaşacaksınız, antrenmanlarda çeşitli engellerle karşılaşacaksınız ve bonus seviyelerinde bol miktarda altın kazanacaksınız.

Sen kendin yapıyorsun!
– Süper kahraman, ninja, kral, usta, kovboy, beyefendi, idareci ve daha birçok rol seçim yapman için tasarlanmıştır.

Makyaj
– Kendinizi arzu ettiğiniz halde giydirin. Görünümleri, renkleri ve kitleri nasıl yapmak istiyorsanız o biçimde değiştirin.

İkonik Stadyum Mekanları
– Çeşitli sahneler mevcuttur. Romantik plaj futbolu, kalabalık kent futbolu, sokak futbolu, dağ futbolu ve öteki stadyum tarzlarını tek tek deneyimleyeceksiniz.

Sadece futbol değil
– Futbola ek olarak, basketbol, ​​​​tenis, voleybol, golf, bilardo, ragbi ve hatta keyifli meyve topları, şeker topları ve hayvan topları vb mevcuttur.

En iyi gol kutlamaları
– Mutlu bir halde kutlama yapın. Bir maçta süper bir gol attıktan sonra, rakiplerinizin etrafında kibirli hareketler yapın, hatta onlar sizinle ortaklaşa iş yaparak çılgın kutlama hamleleri yapacaklardır! Keyifli değil mi?

Super Gol, çatışmalarla dolu mini bir savaştır. En kuvvetli hayatta kalmalı ve sen bir kahramansın! Savaşmak ve gol atmak için çöp adamınızı kontrol edin! Şimdi indirin!

Bunların tüm bunlar ancak bir başlangıç, en iyi çöp adam futbol oyunu yapmak için birçok yeni güncelleme eklemeyi planlıyoruz. Daha fazla düzen ve karakter geliyor!

Hepinizden geri bildirim almak için sabırsızlanıyoruz! Yorumlarınız, bu futbol oyununu geliştirmek ve mükemmelleştirmek için ana referansımız olacaktır.

Score Hero Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Super Goal Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Super Goal Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Super Goal Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.