Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk

2.35.0

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 38,389,948
Geliştirici
SYBO Games
Sürüm
2.35.0
Actualización
Jun 10, 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Bu, başarılı olmak için çeviklik ve zeka gerektiren benzersiz bir oyundur. Şimdiye kadarki en hızlı oyunlardan birine maruz kalacaksınız!

Oyunda, vagonlarla çarpışmalardan kaçınırken havada yüzen altınları toplamanız gerekecek. Daha da kötüsü, oyunun manevra yapmak için keskin bir göz gerektiren çok sayıda engeli var.

Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Kafa Topu 2 Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Bu karmaşıklıklar nedeniyle, yeni başlayanların bunu nispeten zor bulması muhtemeldir. Ancak, oyunda ilerledikçe kaçma becerileri kazanacaklar.

Kararınıza güveniyorsanız, Android için Subway Surfers’ı indirmeli ve engellerin arasında ne kadar ileri gidebileceğinizi öğrenmelisiniz!

İlginç Bir Oyun

Bu, hızla yaklaşan trenlerden kaçınmaya çalışırken sizi diken üstünde tutacak adrenalin dolu eğlenceli bir oyundur. Herhangi bir yargı hatası, bir çökme ile sonuçlanacağı için oyununuzda zararlı olacaktır!

Oyundaki birincil amacınız toplayabildiğiniz kadar çok altın toplamak olacaktır. Ayrıca, daha sonra daha iyi oyun özelliklerinin kilidini açmak için kullanabileceğiniz daha fazla bonus puan kazanmak için uzun mesafeler kat ettiğinizden emin olun.

Çeşitli komutlar için yalnızca ekranınıza dokunmanız veya ekranı kaydırmanız gerekeceğinden, oyunun basit kontrolleri vardır.

Oyunun Eşsiz Özellikleri

  • Hoverboard Sörf. Oyun, görkemli bir şekilde para toplarken trenlerin ve diğer engellerin üzerinde gezinmenize izin verir.
  • Boyalı Jetpack. Bu, konumunuzu hızla değiştirmenize ve oyundaki aşılmaz engellerin bazılarının üstesinden gelmenize olanak tanır.
  • Ekstra Hızlı Akrobatlar. Oyunun karmaşıklığı nedeniyle, altın toplama yeteneğinizden ödün vermeden bazı engelleri aşmak için akrobatik hareketlere ihtiyacınız olabilir. Birkaç yıldırım hızında akrobat çağırabilirsiniz!

Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk

  • Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun. Arkadaşlarınızla oynayabilir ve ipleri öğrenmelerine ve oyunun temellerini anlamalarına yardımcı olabilirsiniz.

 

Sıradışı Grafikler ve Eşsiz Ses Sistemleri

Oyun, yaklaşmakta olan trenleri ve engelleri sorunsuz bir şekilde görmenizi sağlamak için muhteşem 3D grafikler ve net renk kontrastı ile birlikte gelir. Ayrıca, mükemmel aydınlatma sistemlerine sahiptir! Bir metro raylı sisteminde koştuğunuzu asla fark etmeyeceksiniz.

Daha da iyisi, oyun, yaptığınız her eylemi vurgulayan sürükleyici ses sistemlerine sahiptir. Titiz sesler sizi oyuna devam etmeye ve daha fazla para toplamaya teşvik ediyor.

Subway Surfers Mod Menu APK İndir – Sınırsız karakter

Bu modlanmış oyun, Sunway Surfers oyun deneyiminizde devrim yaratacak benzersiz özelliklerle birlikte gelir. Büyük miktarda altın çekmenize yardımcı olan benzersiz mıknatıslara sahiptir, böylece oyunu heyecan verici hale getirir.

Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Eşsiz MOD Özellikleri

  • Sınırsız para. İhtiyacınız olan tüm özelliklerin kilidini açmak için sayısız kaynağa erişebileceksiniz.

 

Çözüm

Hızlı tempolu ve adrenalin dolu oyunları seviyorsanız, Sunway Surfers Mod APK torrent ideal bir oyundur. İndirin ve engellerle dolu zorlu bir ortamda altın toplamanın keyfini çıkarın.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Subway Surfers Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir