Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Son Kale Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Son Kale Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Osmanlı İmparatorluğunun şanlı tarihinden esinlenilen reel zamanlı strateji oyunu (RTS/MMO)

Muhteşem bir Osmanlı Sultanı olduğunu herkese göster!

Türk oyunu Son Kale’de orduları mısra getirmek senin elinde! Osmanlı tarihine doğru muhteşem bir yolculuğa çık, beyliğini güçlendir, tahta geç, ordulara hükmet ve yeni topraklar fethet! Osmanlı oyunları içinde en güzel savaş stratejisine haiz muhteşem bir oyun sizi bekliyor.

Destansı Osmanlı Devleti’nde korkusuz bir şehzade olarak oyuna başla, padişahın yerine geçerek kendini kanıtla ve osmanlı savaşlarıyla saltanatını sürdür!

Muhteşem Osmanlı İmparatorluğu’nun bir hükümdarı olarak kahramanca cenk ve yüce Türk ordusunun gücünü göster! Muhteşem Osmanlı Devleti’nin bekası için güçlü ittifaklar kur ve ittifakınla birlikte PvP savaşlarına katıl! Osmanlı Savaşlarıyla gücüne güç kat.

HD grafiklerle donanmış görkemli osmanlı harp animasyonlarıyla zamanı tekrar yaşa! Mehter birlikleriyle kuvvetli orduna moral verirken, yenilmez Yeniçeri birliklerini muharebeye göndererek düşmanını cılız noktasından vur! Fatih Sultan Mehmet’in muhteşem icadı olan 680 kilogram ağırlığındaki Şahi topuyla düşmanına diz çöktür! Akıncı, Avcı, Baltacı, Koçbaşı, Mancınık ve daha pek çok birlikle ordunu düzenle. Halkını düşmanlardan korumak için surunu yükselt! Osmanlı Savaşlarıyla tüm rakiplerin görkemli bir sultan bulunduğunu görsün.

Walk Master Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Son Kale Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Son Kale Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Son Kale Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.