Sniper 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk

3.48.1

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 15,585,176
Geliştirici
Fun Games For Free
Sürüm
3.48.1
Actualización
Jun 24, 2022
Gereksinimler
4.4
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Sniper 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Biraz atış aksiyonlu oyun oynamayı seviyorsanız, Sniper 3D oyununu kesinlikle duymuşsunuzdur, hatta denemişsinizdir! Söylemeye gerek yok, oyunun dünya çapında 100 milyondan fazla hayran kitlesi var.

Sniper 3D, Fun Games for Free tarafından oluşturulan ücretsiz bir FPS atış oyunudur. 100 milyondan fazla indirme ile oyunun bir gerilim ve süper şaşırtıcı olduğu açıktır. Oyunda kötü adamları ve teröristleri avlayacaksınız! Sadece rahat bir pozisyon bulmanız, elinize bir tüfek almanız ve sivillere zarar verebilecek kötü adamları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Sözleşmelerinizi tamamlamak ve daha yüksek oyun seviyelerine geçmek için her zaman rakiplerinizin önünde olun.

Güzel ve gerçekçi 3D grafikler ve mükemmel animasyonlar ile oyuncu oyunun bir parçası haline gelir. Bu, oyunu daha ilginç hale getiriyor – gerçekçi insanlar, arabalar, binalar, sokaklar vb. ile. Suça karşı küresel savaşlarda savaşma ve en iyi keskin nişancı suikastçı olma şansınız var. Sniper 3D’yi indirin, bir silah alın, ateş edin ve yüzlerce heyecan verici görevde hepsini öldürün!

Sniper 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Sniper 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Profesyonel Keskin Nişancı Olmanın Eğlencesi

Hiç şüphesiz, suikastçılar ve profesyonel keskin nişancılar, dünya çapında her zaman geniş çapta tartışılan bir konudur. Bunlar, dünya çapında asla halka açılmayabilecek tehlikeli barışı koruma görevlerinde yer alıyorlar. Keskin nişancıların sunduğu büyüleyici aksiyonun hayranıysanız, bugün Sniper 3D’yi indirin ve profesyonel bir keskin nişancı olmanın eğlencesini yaşayın!

Bu oyun birinci şahıs bakış açısına sahip bir atış oyunudur. Bir oyuncu, tek amacı atanan hedefleri yok etmek ve ortadan kaldırmak olan bir keskin nişancı suikastçı rolünü üstlenir. Görev sistemi, bir oyuncunun herhangi bir eylem planını seçerek sırayla gerçekleştirebileceği bir listeden oluşur. Yeni başlayanlar için en iyi keskin nişancı olma yolculuğu parkta yürümek değildir! Daha yüksek seviyeli görevlere alışmak için önce düşük ödüllü görevleri halletmeniz en iyisi olacaktır.

Özellikle, çok geç olmadan tetiği çekmek ve kötü adamı öldürmek için yeterince hızlı olmanız gereken çeşitli zorluklarla karşılaşacaksınız. Görevleri başarıyla tamamlamadan daha üst seviyelere geçemezsiniz. Oynanışı geliştirmek için silahınızı en güçlü ve verimli hale getirdiğinizden emin olmalısınız. Sniper 3D’yi edinin ve tek atışla şehir düşmanlarını yok edin!

Sniper 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Sniper 3D’nin Temel Özellikleri

Gerçekten sürükleyici, hızlı tempolu çok oyunculu oyun serisi olan kullanıcı dostu kontroller ve silahların kilidini açma ve yükseltme yeteneği ile bile, oyun başka heyecan verici özelliklere sahiptir. İşte oyunu bugün indirmenizi sağlayacak bazı nefes kesici özellikler.

Ücretsiz Çevrimiçi ve Çevrimdışı Oynamayı Destekler  – Sniper 3D oyununun çevrimiçi ve çevrimdışı modları desteklemesi gerçekten dikkat çekicidir. Çevrimdışı mod, oyuncuların internet bağlantısı olmadan çok çeşitli görevlerle oyunun keyfini çıkarmasını sağlar. Öte yandan, çevrimiçi mod, oyuncuların internet üzerinden dünyadaki diğer oyunculara karşı başarılar ve en iyi beceriler için rekabet etmelerine yardımcı olur. Bu, oyunun çok oyunculu çevrimiçi özelliği ile mümkün olmaktadır.

Basit Kontroller  – Çoğu nişancı oyununun aksine, Sniper 3D oyunu oldukça basit kontrollere sahiptir. Bir oyuncunun nişangahı hedefe göre ayarlamak ve ateşe basmak için ekranı her iki tarafa kaydırması yeterlidir!

Bazen artı işareti rüzgardan etkilenebilir ve titreşerek oyuncunun ayarlamasını zorlaştırabilir. Elenecek hedef yakın mesafedeyse etkisi fazla olmayabilir. hedef daha uzaktaysa, doğruluğu elde etmek için yakınlaştırmanız gerekebilir. Eğer ıskalarsanız ve kötü adam kaçarsa, sonraki atışlarla ona vurmanız çok zor olacaktır. Bir hedefi vurduğunuzda, hedefi vuran merminin ağır çekim tekrarı açılır. ‘Devam’ düğmesine basarak röleden çıkabilirsiniz.

Klasik Silahlar – Oyunda çok çeşitli klasik silahlar bulunur. Av tüfeği, silah Glock, müthiş saldırı mp5 veya cephanelikteki tay arasından en iyi tüfeği seçebilirsiniz! Oyundaki tüm cephaneliğin kilidi açılabilir ve özellikle oyunun zor seviyelerinde katılımı artırmak için kullanılabilir. Yaklaşık bin mermi, saldırı tüfekleri, en iyi Keskin Nişancı tüfekleri, Tabancalar, pompalı tüfekler vb. vardır. Daha da ilginç olanı, bir oyuncunun altın paralarla farklı silahları yükseltmesine ve satın almasına izin veren özelliktir. Örneğin, hedeflerinize daha fazla hasar veren mermiler elde etmek için tüfeğinizin cephane, kalibre ve kabza gibi farklı kısımlarını yükseltebilirsiniz.

Olağanüstü Keskin Nişancı Mücadeleleri  – oyun yüzlerce muhteşem görev sunuyor. Başkanı kurtarmaktan devlet sırlarını haydut ajanlardan kurtarmak, teröristleri, intihar bombacılarını, uyuşturucu kaçakçılarını, haydutları, yolsuz polisleri, şehir suçlularını vb. ortadan kaldırmak arasında değişir. Her görevdeki başarı, başka bir ekstra olağanüstü mücadeleye yol açar. Bu görevlerin en etkileyici yanı tekrarlanmamasıdır. Bunlar, oyuncunun atış yapma ve atanan hedefleri ortadan kaldırma konusundaki kusursuzluğunu test eden rastgele yeni zorluklardır. Oyun, farklı zorluklarla çeşitli durumlar yarattığından, bir oyuncu, herhangi bir başarısızlığa rağmen, belirlenen hedefleri tamamlamak için keskin nişancı becerilerini kullanmalıdır!

Ultra Gerçekçi 3D Grafikler ve Ses  – Sniper 3D oyunu, oyuncunun gerçekçi 3D grafiklerle gerçek bir keskin nişancı hissi yaşamasını sağlar. Arabalar, direkler, otobüs durakları gibi en küçük şeylerden gökdelenlere ve hatta ışık yansımalarına kadar her şey HD kalitesindedir. 3D grafiklerin bir diğer övgüye değer özelliği, mermiler onlara çarptığında hedeflerin tepkisinin son derece gerçek olmasıdır. Oyundaki müzikler harika bir artı. Ayrıca keskin nişancı suikastçı saldırdığında silah sesleri ve insanların kremleri var!

Sniper 3D Mod APK İndir – Sınırsız para ve elmas

En yeni keskin nişancı 3D Mod APK ile önceki sürümden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Sniper 3D Mod APK sınırsız elmas, mücevher, para, madeni para ve sürüm ile sınırsız silah satın alma ve yükseltmeye sahip olabilirsiniz. Keskin nişancı 3D Mod APK’sını bugün edinin ve tüm silahların kilidini açın !

eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamammızıda inceleyebilirsiniz.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Sniper 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Sniper 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Sniper 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir