Smart Brain Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
21 Nis 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Smart Brain Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Smart Brain Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Zihnini alıştığın gerçeklerin haricinde düşünmeye zorlayacak süper keyifli bulmacaları ve zeka bilmecelerini oynamaya var mısın? Smart Brain: Zeka Oyunları, IQnuzu test etmek için 250den fazla zeka seviyesi, zor bulmaca ve emoji sınavından doğar.
Oyun, tüm zeka oyunları, casual oyunlar ve trivia oyunları sevenler için özenle tasarlanmıştır. Bilmeceler ve zeka oyunları, matematik ve mantık bulmacaları, kelime oyunları ve yapbozlardan hoşlanıyorsanız, bu kesinlikle sizin için. Beynini geliştirmek için tamamı bir arada zeka oyunları arayan insanlar için bu oyun mükemmel bir seçenek!
Akıllı Beyin Klasikler
Smart Brain Klasikler, yetişkinler için zeka oyunlarından çocuklar için zeka oyunlarına kadar her yaş için zorlu zeka oyunlarına haizdir. Akıllara durgunluk veren, akılları karıştıran, akılları bozan zeka oyunlarından oluşan 100 benzersiz seviye seni bekliyor. Hepsini çöz ve dahi duyuru edil!
Hikaye Bulmacaları
9 değişik hikaye ile akıllara durgunluk veren maceralara atıl.
Uzaylı İstilası
Beyin gücü sizinle olsun. Huysuz mavi uzaylılar, gezegeni istila etmeyi umarak Dünyaya saldırıyor ve Steve Starın desteğinize ihtiyacı var. Akıllı zihninle gezegenimizi kurtar, muhteşem zeka oyunlarını çöz ve uzaylıların beynini havaya uçur!
Orman Kitabı
Biraz zekice eğlenmeye hazır mısın? Yepyeni eğlenceli zeka oyunlarında Mowgli ve Baloonun keyifli arkadaşlığını tekrar yaşa. Onlarla takım kur ve akıl oyunlarını çözmenin yollarını bul.
Çılgın bilim adamı
Dr. Neuron ile laboratuvar maceraları hayatına gir, ilmi deneylerde ona yardım et, ödüller kazan, babasının şifreli mektubunu çöz ve aklını başından alacak daha birçok beyin gülünç bulmacayı çöz.
Gerçek Dedektif
Açıklanamayan olaylar, Dedektif Dexterın beynini patlatır ve kızdırır. Birlikte oynayarak bu eksantrik dedektifin alışılmışın dışında düşünmesine, ipuçlarını bulmasına, mermilerden kaçmasına ve akıllara durgunluk veren gizemleri çözmesine destek ol. Bunlar, yetişkinler için şimdiye kadar oynamış olabileceğiniz en iyi zeka oyunlarından bazıları…
Yaramaz Pandalar
Beyin jimnastiği ve pandaları kim sevmez! Bu yüzden onları bir araya getirdik – pandaların beyinlerini karıştıran bulmacalar.

Smart Brain: Zeka Oyunları Apk download

Bunlar çocuklar için de harika gülünç zeka oyunları!
Susamış Karga
Susamış karga, beynini çalıştırmak için oyununa dönüştürülen eski hikayedir. Nasıl mı? Pekala, yaratıcı yollar bulman ve kalıpların haricinde düşünmen gerekecek. Ne kadar yaratıcı ve yenilikçi olabileceğini bilmek için basit bir beyin testi.
Hangi Kapı?
Üç kapı, tek tercih ve sadece doğru kapı hayat kurtarmış olur. Bulmacayı çözmek ve insanlara yardım etmek için aklını kullan.
Kıza Yardım Edin
Bu, kızı kurtarmak için olağanüstü yaratıcılık gerektiren bir beyin oyunu. Onu soyguncudan ve bütün tehlikeli durumlardan kurtarman gerek.
Kör Billy
Billynin hayatını kör bir insan olarak deneyimle ve günlük hayatında ona yardımcı olmak iiçin bir beyin fırtınası yap. Bu, olayları kör bir ferdin gözünden anlamanı sağlayacak farklı bir zeka oyunu sınıfıdır.
Çubuk Oyunu
Basit kibrit çöpleri, beyninizi zorlayan bulmacalara dönüştü ve bir tutuşturmada bunlar beyninizi patlatabilir! Kibrit çöplerini bütün gün oynamak isteyeceğiniz mantıklı ve yanal düşünme beyin burgularında bir araya getiren akıllı bir oyundur.
Özellikler:
• Şaşırtıcı bulmacalar
• Komik oyun çözümleri.
• Her yaş için eğlence: Aile ve arkadaş toplantıları için en iyi oyun!
• Bu komik oyunu parasız indirin.
• Beyin için mükemmel egzersizler.
• Basit ve son derece bağımlılık yapıcı oyun.
• İnternet olmadan oyna.
• Çevrimdışı oyna.
Daha ne olsun! Hadi bakalım, iyi eğlenceler!

The Catapult 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Smart Brain Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Smart Brain Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Smart Brain Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir