Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D

1.33

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 58,296
Geliştirici
Panteon
Sürüm
1.33
Actualización
Jun 20, 2022
Gereksinimler
4.4
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D, Her zaman havadaki uçakları görüyoruz ya da bir tanesine binmeyi denemiş olabiliriz. Bunlar saatte yüzlerce metre gidebilen inanılmaz araçlar! Dahası, bir sürü yolcu taşıyarak saatlerce ve günlerce havada kalabilirler. Sling Plane 3D’de uçakları farklı engellere saplarken tekrar çocuk gibi hissedeceksiniz! Bugün farklı seviyelerde farklı uçakları deneyin.

Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D
Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D

Soccer Manager Sınırsız Para Hileli Mod Apk 2022 adlı uygulamamızıda incelebilirsiniz.

Yolcularınızı çarpmadan hedeflerine ulaştırmanız gereken Panteon’dan bu şaheserin keyfini çıkarın. Bunu yapmak için, birçok engeli aşmak için sapanı doğru bir şekilde hedeflemen gerekecek. Bu oyun nişan alma ve sapan becerilerinizi zorlar ve ayrıca birçok dış görünümün kilidini açabilirsiniz! Ardından, birçok ödül almak için motorunuzu, sapanınızı ve gelirinizi yükseltebilirsiniz.

Bir Uçak Sapan

Havada bir uçak gördüğümüzde, üzerimizden uçup gitmesini izlemekten kendimizi alamıyoruz. Onlarca yıldır ortalıktalar ama her gün bizi şaşırtmaya devam ediyorlar. Uçaklara hayranlık duyarak büyüdüyseniz ve oyuncaklarınız varsa, Sling Plane 3D’ye hayran kalacaksınız. Bu, farklı engellerin üzerinden güvenli bir yere bir uçağı sapanla vuracağınız bir oyundur! Oyunda birçok ödül kazanabilmeniz için tamamlamanız gereken farklı seviyeler olacak.

Çocukken hep bir uçağı sapanla vurmak ister miydin? Bunu yaparsanız, tam da bunu yapacağınız için oynamak için mükemmel bir oyundur! Başlangıçta, sapanı ayarlayacak ve yönünün yanı sıra gücü de ayarlayacaksınız. Ardından dönen yollar gibi engellerin üzerinden geçecek ve ardından bir uçak gemisine ineceksiniz! Ne kadar uzağa inerseniz, bu oyunda potansiyel olarak o kadar fazla ödül alabilirsiniz.

Ancak elbette, ödülleri alabilmeniz için uçağınızı inerken tamamen kontrol etmeniz gerekecek. Ardından, oyunu kolaylaştırmak için birçok şeyi yükseltebilirsiniz.

Sapan Düzlem 3D Özellikleri

Uçaklar ve sapanlar asla birlikte gitmezler. Ama Sling Plane 3D’de, bir uçağı güvenli bir yere fırlatırken bu destansı kombinasyonun keyfine varacaksınız!

Bir Uçak Sapan – Gerçek hayatta hiç bir uçağın sapan olduğunu gördünüz mü? Tabii ki, uçaklar kendilerini yüksek hızlarda ve büyük uzunluklarda uçurabilecek kapasitede değil. Ama ya bir sapan üzerinde bir uçakla ilgili en büyük hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir oyun varsa? Sling Plane 3D’de, çeşitli engellerde bir uçağı sapanla vurduğunuz inanılmaz bir oyunun tadını çıkaracaksınız. Zor engelleri aşın ve kaza yapmamak için güvenli bir şekilde inin.

Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D

Bir uçağı uçurmak kolaydır, ancak alabileceğiniz çok sayıda iniş noktası olduğundan, onu inmek zor olacaktır. Her birinin üzerinde farklı çarpanları vardır. Ne kadar uzağa gidebilirsen, o kadar çok ödül alabilirsin! Bugün birçok ödül kazanın ve farklı uçak görünümlerinin kilidini açın ve motorunuzu yükseltin.

Farklı engeller ve seviyeler – Sling Plane 3D’de benzersiz engellere sahip farklı seviyelerden geçeceksiniz. İlk olarak, kolayca geçebileceğiniz düz bir çizginin tadını çıkaracaksınız. Ardından, hız treni yolları ve çok uzaklardaki iniş noktaları içeren daha zorlu yollarla karşılaşacaksınız. Bu iniş noktaları uçak gemilerinde bulunur, bu nedenle güvenli bir şekilde inmek için uçağınızı kontrol etmelisiniz. Ödüllerinizi katlamak için mümkün olduğunca uzağa indirmeye çalışın.

Destansı görünümlerin kilidini açın – Bundan sonra, birçok uçak kaplamasının kilidini açmak için ödüllerinizi talep edebilirsiniz. Gümüş kaplamalı uçaklardan kağıt uçaklara kadar, bu oyunda onlardan bir zenginlik var! Bu oyunda, uçağınızı uçururken havalı görünebilmeniz için farklı görünümlerin tadını çıkaracaksınız. Her biri altın paraya mal olur, ancak seviyeleri geçtikçe bunları kazanabilirsiniz. En önemlisi, bu görünümler, becerileriniz söz konusu olduğunda hiçbir şey katmaz.

Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D

Çeşitli şeyleri yükseltin – Altın paralarınızı harcamanın başka bir yolu da sayısız yükseltmedir. Sayısız seviyeden geçerken daha zorlu araziler ve engellerle karşılaşacaksınız. Bu, daha uzun süre dayanması ve bir baba iniş noktası bulmanız için motorunuzu yükseltmeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca sapanınızı yükseltmeniz gerekecek, böylece sizi daha uzağa fırlatabilir. Son olarak, oyundaki her seviyeyi tamamladığınızda gelirinizi ikiye katlayacak şekilde yükseltebilirsiniz.

3D Görseller – Bu oyun, size şimdiye kadarki en gerçekçi uçuş deneyimini sunmak için uçakların ve konumların görünümünü mükemmelleştirdi!

Sling Plane 3D Mod APK İndir – Son Sürüm

Uçağınızı şimdi emniyete alın ve Sling Plane 3D’de ödüller kazanın! Önümüzdeki zorlu zorlukların tadını çıkarın!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D APK?

1. Toca el archivo Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.