Rob Master 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk

1.10.80

HEMEN İNDİR
3.4/5 Oylar: 18,090
Geliştirici
Alictus
Sürüm
1.10.80
Actualización
Jul 4, 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Rob Master 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Çalınacak hemen hemen her şeyi çalabileceğiniz oyunları oynamayı seviyor musunuz? Android için Rob Master 3D’yi indirin ve çeşitli pahalı şeyleri soymak için farklı görevlere başlayın! 

Bu oyunda, çeşitli mülkleri çalmaya çalışmak için parlak ve çekici bir suçluyla oynama şansına sahipsin. Ne kadar çok şey kaydırırsanız, notlar ve elmaslar da dahil olmak üzere o kadar çok ödül toplanır. 

Bu, tüm stresinizi atmak için Android cihazlarda oynayabileceğiniz harika bir oyundur. Bununla birlikte, sonunda soygunun ustası olursunuz!

Neden Rob Master 3D Oynayın

Elbette Rob Master 3D’nin geliştirilmiş özellikleriyle her şeyi soyabileceğinizden emin olun! 

Rob Master 3D oynamayı keyifli hale getiren bazı özellikler burada.

Rob Master 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Rob Master 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk

her şeyi çal

Kendiniz veya sevdikleriniz için gösterişli ayakkabılar çalmayı hiç düşündünüz mü! Yasanın yanlış tarafında olacağınız için gerçek hayatta zorunda değilsiniz. Oyunda gösterişli ayakkabıları çalabilirsin! Ayrıca değerli taşları, Rolex saatlerini, gizli verileri ve çok daha fazlasını çalabilirsiniz! Biyometri ile korunan verilerin çalınması gereken görevler var. Eğer gerçekten bir hırsızlık oyunu meraklısıysanız, bu, kodları kırarak kendinizi dünyanın zirvesinde hissetmenizi sağlayacaktır!

Çeşitli Görevler

Yeni Rob Master 3D oyunuyla, birçok klas eşyadan kurtulmak için çeşitli görevleriniz var. Bir yeraltı bankacısına gidebilir, çok gizli verileri veya kasa ve kilitli kutuları çalabilirsiniz. Ayrıca, kuyumcu dükkanlarına girebilir ve havalı pırlanta şeylerle kaçabilirsiniz. Bankadan para çalabilir ve çılgın bir polis arabası kovalamacasında kaçak bir kamyonu kullanabilirsiniz; bu oyunda inanılmaz bir deneyim.

Gerçek Eşyaları Çal 

Sahte şeyler çalarak hayatını riske atmamalısın! En yasal ve pahalı elması çaldığınızı doğrulamak için elmasları test edersiniz. Doğal ve en otantik mücevherleri insanlardan veya kuyumcudan alın. Oyun, özellikle insanlardan veya bir kuyumcudan kapmak istediklerinizi, gerçek ve orijinal mülkiyeti tespit etmenize yardımcı olan bir özelliğe (bir çeşit tarayıcı) sahiptir. 

Daha fazla karakterin kilidini aç

Çalan bir Ninja olabilirsiniz! Ne kadar serin? En eğlenceli yanı, bir oyuncunun oyundaki karakterleri, belki de duruma göre değiştirebilmesidir. Örneğin ustaca zıplama gibi özel hareketlere sahip olmak için Ninja özelliğini seçebilirsiniz.

Ödüller Kazanın

Başarılı bir görevden sonra, oyundaki karakterin yaşam tarzını geliştirmek için emrinizde olacak para kazanacaksınız! Aslında oyundaki karakterin bir beşiği var. Zaten lastikli eşyalarını alacak bir yere ihtiyacın var! Kanepe, masa, kitaplık gibi eşyalarınızda elden geçirme değişikliği yapmak için para üfleyici özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik, görünümlerini olabilecek en iyi kaliteye dönüştürmek için mülklere para harcar! 

Rob Master 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Ayrıca ‘soygunuzu’ sorunsuz hale getirmek için özel hediyeler talep edebilirsiniz. Örneğin, banka soygunu kaçışınız için bir araba alabilirsiniz. Yine de, yoğun ve stresli bir günün genel olarak rahatlama ödülünü alacaksınız.  

Rob Master 3D Mod APK’sini indirin – En son sürüm 

Her şeyi çalın ve yasaları çiğnemeden tüm pahalı şeylerden oluşan bir koleksiyon oluşturun. Rob Master 3D ile tüm bunlar heyecan verici bir oyunda mümkün hale geliyor. Heyecan verici görev oyunları oynamayı seven herkes için bu denemeye değer.

Bugün bir ‘soyguncu’ ol!

Smart Brain Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Rob Master 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Rob Master 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Rob Master 3D Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir