Rise of Kingdoms Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
13 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Rise of Kingdoms Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Rise of Kingdoms Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Ücretsiz Rise of Kingdoms Lost Crusade Apk Indir 2022

Rise of Kingdoms Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Yeni Osmanlı medeniyeti! Yüce sultanlar I. Osman ve II. Mehmet’in yardımlarıyla Marmara Denizi’ni kaplayacak kadar büyük bir irade gücüne sahip olacak ve dünyayı yerinden oynatacaksın!

Dünyayı Titreten Çılgın Türkler!

***Özellikler***

#Gerçek Zamanlı Savaşlar#
Savaşlar evvel hesaplanmaz; haritada gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. İsteyenin istediği vakit bir harbe katılabilmesi veya savaştan ayrılabilmesi gerçek RTS (Gerçek Zamanlı Strateji) oynanabilirliğine olanak tanır. Hemen arka bahçenizde bir müttefike saldırılmakta bulunduğunu mu görüyorsunuz? Arkadaşınıza yardım etmek için birtakım kıtaları gönderin veya saldıran tarafın şehrine sürpriz bir karşı taarruz başlatın.

#Kesintisiz Dünya Haritası#
Tüm oyun içi eylemler, oyuncuların ve NPC karakterlerinin yer aldığı oldukca geniş tek bir haritada gerçekleşir. Tekil üsler veya ayrı cenk ekranları yoktur. Mobil ortamda daha önce hiç görülmemiş “sonsuz yakınlaştırma” özelliği, dünya görünümü ve bağımsız kentler veya barbar ileri karakolları içinde serbestçe geçiş yapmanızı sağlar. Harita özellikleri, nehirler ve sıradağlar şeklinde naturel engelleri ve komşu bölgelere girmek için el geçirilmesi gereken stratejik geçitleri ihtiva eder.

#On bir Benzersiz Medeniyet#
11 tarihî medeniyetten (daha fazlası gelecek!) birini seçin ve sadece bir klandan görkemli bir güce uzanan yolda medeniyetinize öncülük edin. Her bir medeniyet kendi mimarisine, benzersiz birimlere ve özel avantajlara sahiptir.

#Keşif ve İnceleme#
Rise of Civilizations dünyası yoğun sisle kaplıdır.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Apk download

Kayıp tapınakları, barbar kalelerini, esrarlı mağaraları ve kabile köylerini inceleyin, düşmanlarınız hakkındaki malumat toplayın ve en büyük çarpışma için hazırlanın!

#Sınırsız Kıta Hareketleri#
Yeni düzenler herhangi bir anda kıtalara uygulanabildiğinden süresiz stratejik ihtimal sağlanır. Bir hasım şehrine feyk saldırı başlatıp, bir geçidi ele dercetmek için etrafından dolaşın ve birlik ordunuzla buluşun. Yakındaki bir ormandan kereste toplamaları için kıtalar gönderin ve yol süresince birkaç barbar klanını teker teker vurmalarını sağlayın. Aynı zamanda kuvvetler birden fazla komutan içinde ayrılabildiğinden, aynı anda birden fazla eylemde bulunabilirsiniz.

#Birlik Sistemi#
Eksiksiz birlik özellikleri kümesi oyuncuların bir diğerine yardım etmesine olanak tanır; yerleşik çeviri işlevli birlik sohbeti, subay rolleri, stratejileri koordine etmek için harita göstergeleri ve daha fazlası! Birlikler, kaynaklar elde etmek, konumlarını güçlendirme amacıyla dağ geçitlerini ve barbar ileri karakollarını ele dercetmek ve grup başarılarının kilidini açma amacıyla birlikte çalışmak için bölgelerini genişletebilir.

#Krallığı Fethedin#
Bu uçsuz bucaksız krallığın kontrolünü ele geçirmek için birliğinizle yan yana savaşın. Diğer oyuncularla çarpışın ve bir MMO strateji savaşından zaferle çıkmak için üstün taktikler kullanın. En tepeye yükseldiğinizde, medeniyetinizle birlikte adınız krallığınızın evveliyatına yazılacaktır!

#RPG Komutanları#
Jül Sezar ve Sun Tzudan Jeanne dArc ve Kusunoki Masashigeye kadar, güvenilir komutanlarınız olarak hizmet verecek düzinelerce tarihî kişiyi çağırın. Barbarları yenilgiye uğratarak ve savaşlara göndererek komutanlarınızın düzeyini yükseltip, bir RPG seçimi yetenek ağacı ve beceri sistemi kullanarak yeteneklerini yükseltin.

*Sefer Modu
*Sonsuz Yakınlaştırma–mobil ortamda daha ilkin asla görülmedi!
*Casusluk yapılıyor
*İspiyonculuk
*Krallık İlerlemesi
*Medeniyete Özgü Şehirler
*Çarpıcı Grafikler
*3 Boyutlu Karakter Modelleri
*Daha da fazlası…
Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Rise of Kingdoms Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Rise of Kingdoms Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Rise of Kingdoms Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.