Racing Go Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
16 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

 

Racing Go Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Racing Go Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Yeni otomobil yarışı oyunu mu arıyorsun?
2-3 dakika sonrasında sıkılmayacağınız ve birçok sürüş oyunu modu sunan otomobil oyunları?

Başka bir düz sürüş simülasyonu ve yüksek grafik kalitesine götürmüş olan yeni üst düzey bir yarış oyunu olan Racing go ya hoş geldin.

Sana ancak heyecanlı trafik koşusu ile trafik sürücüsü sürüşü taktim etmek yerine, yarış arabası oyunumuz, arkadaşlarınla çok oyunculu otoban yarışı ve diğer Trafik dahil olmak üzere birden fazla yarış oyunu modu sunar, benzer otoyol otomobil yarış oyunlarından farklıdır Tur trafik yarışçıları.

Sonsuz otoyollarda arabanı sür, sıkıntılı kariyer görevlerinde trafiği solla, planları topla, yeni arabaların kilidini aç, onları yükselt ve sana benzersiz bir sürüş deneyimi sunmak için değişik kamera modlarıyla gerçek zamanlı yarışta arkadaşlarına meydan oku. Araba yarışı oyunumuz 3d, coşku verici sokak yarışından normal otomobil trafiği ile rahatlatıcı serbest sürüş otobanına kadar her şeyi sunar.

️ 5 ARAÇTA YARIŞI Bir yol yarışı kategorisi sunan yeni yarış oyunlarına kıyasla, size aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca seçenek sunuyoruz. Kariyer yarış modu ile başlayın ve en iyi trafik yarışçısı olun. Planları toplayın, görevleri tamamlayın ve arabanızın hızını, yol tutuşunu, tekerleklerini yükseltin. Ek olarak, süper hızlı arabaların ve diğer araç türlerinin kilidini açın.

İşe gidip gelirken veya sakin boş zamanlarınızda rahatlatıcı bir sürüş için farklı yarış ortamlarında zamana karşı tecrübe etme veya ücretsiz koşmayı deneyin. İyi yarış oyunumuz gerçekten keyif verici bir yarış sunabilir.

Racing Go – Araba Oyunları Apk download

Ancak bu kadar değil, en coşku verici olanı aşağıda açıklanan oldukça oyunculu yarış modumuzdur.

GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU YARIŞ (PVP) Bazen ne kadar iyi bir trafik yarışçısı olduğunuzu düşündüğünüzle ilgili değildir. Bazen çevrimiçi reel yarış yarışmalarında bunu kanıtlamanız gerekir. Süper heyecanlı Trafik Turu yarış savaşlarını kontrol edin:

– En iyi arabanızı seçin ve öteki oyunculara gerçek zamanlı meydan okuyunuz – 100 değişik çevrimiçi göreve katılın ve rakiplerinizi yenerek ödüller kazanın – Talepler gönderin ve heyecanlı bir trafik yarışında arkadaşlarınıza meydan okuyun

ANAHTAR ÖZELLİKLER – Sınırsız oyun – Yakıt yada zaman sınırı yok – Farklı kamera modları: birinci şahıs, üçüncü şahıs, şoför kamerası ve daha fazlası – Çoklu kontrol modu: eğme, düğmeler yada direksiyon simidi – 5 oyun modu: Çok oyunculu, Sonsuz, Kariyer, Süreli Deneme, Serbest Koşu – Kariyer modunda 100 vazife – 5 realist ortam: Karayolu, Şehir, Çöl, Yağmur ve kar ile gündüz veya gece – Özelleştirilmiş araba oyunu özelliklerimiz size 40tan fazla farklı Rengi ve tekerlekleri özelleştirme özelliğine haiz otomobiller – Planları toplayarak veya satın alarak arabaların kilidini açın – Araç özelliklerini yükseltin: Hız, Taşıma ve Fren – Çeşitli trafik araçları: Kamyon, Otobüs, Minibüs, Pikap, SUVlar – Çok oyunculu yarış, sıkıntılı arkadaşlar, ve dünyanın her yerinden oyuncular.
– Çok oyunculu modda Nitrous hususi durumunu kullanma kabiliyeti – Akıcı ve realist sürüş

Artık en iyi trafik yarış oyununu aramayın!

Yarışa gidin ve en iyi otomobil oyunumuzun neden devamlı olarak en iyi araba yarış oyunlarından biri bulunduğunu görün!

===

İPUÇLARI – Sonsuz modda daha fazla Taslak biriktirerek yeni arabaların kilidini açın – 100 km/snin üzerinde sürerken, bonus puan ve nakit almak için yoldaki otomobilleri geçmeye çalışın – Sonsuz modda akşam ve gece oynarken fazladan para kazanın – Ters yönde sürüş iki yönlü extra puan ve nakit verir – Nitrousu doğru zamanda oldukca oyunculu modda kullanın ve bundan en iyi şekilde yararlanın – Ekstra para kazanmak için sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın
Snake.io Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Racing Go Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Racing Go Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Racing Go Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.