Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk

2.0.0

【Epic battle royale masterpiece】
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 42,553,349
Geliştirici
Level Infinite
Sürüm
2.0.0
Actualización
May 11, 2022
Gereksinimler
Varies with device
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk, Steam’de Erken Erişim’den çıkmadan önce milyonlarca sattı ve şu anda yaşadığımız battle royale oyun çılgınlığını başlattı. Çok uzun zaman önce bu FPS juggernaut cep telefonuna indi.

PUBG’de, diğer 99 oyuncuyla birlikte bir adaya paraşütle atlayan bir paralı asker olarak oynuyorsunuz. Karaya çıktıklarında, oyuncular bir son adam ölüm maçında silah, cephane, zırh ve diğer malzemeleri toplarlar. Oyunun haritası büyük başlar, ancak adanın etrafındaki elektrik fırtınası giderek daha küçük dairelere çökerek hızla küçülür ve oyun devam ederken oyuncuları bir araya gelmeye zorlar.

Karmaşıklık için tonlarca alana sahip basit bir konsept. 99 kişiyle ve sadece yumruklarınla ​​bir adaya düşüyorsun. Bir silah bulun ve daire içinde kalın. Son kalan kazanır. Oynamaya değer mi? Bu PUBG Mobile incelemesinde bunu bulmayı hedefliyoruz.

Özellikler

PUBG’nin Mobil versiyonu, birkaç istisna dışında PC’deki muadilinin hemen hemen tüm özelliklerine sahiptir. Oyun sadece PUBG’nin orijinal haritası olan Erangel’i sunuyor – terk edilmiş, belli belirsiz bir Doğu Avrupa 8km x 8km ada. Bu haritanın PC versiyonundan, terkedilmiş askeri üslerden yanmış nükleer santrale kadar her şey, oyunun Mobil versiyonuna ulaştı.

PUBG’nin mobil versiyonu, PC’deki muadilinin hemen hemen tüm özelliklerine sahiptir.

PUBG Erken Erişim’den ilk çıktığında mevcut olan tüm silahlar, teçhizatlar ve araçlar da burada. O zamandan beri eklenen silahlar, oyunun ikinci haritası Miramar gibi yok.

Oyun tamamen ücretsizdir. Oynamak için misafir olarak veya Facebook ile giriş yapabilirsiniz. Oynanış ve günlük giriş ödülleri, karakteriniz için rastgele bir giysi parçası içeren kasalarda harcanabilecek hesap deneyiminizi ve savaş puanlarınızı kazanacaktır. PC versiyonunun aksine, mevcut herhangi bir kıyafetle başlamazsınız, ancak en azından bir çift pantolon almak çok uzun sürmüyor.

Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk
Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk
Drift Max Pro Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.
Kasa almak oldukça hızlı.

Takım, ikili veya solo modunda sıraya girerken eşleştirme oldukça hızlı çalışır, ancak PC sürümündeki seçeneklerin çoğu yoktur. Özel bir özel eşleşme oluşturmak henüz mümkün görünmüyor. Bir “oda” oluşturmak için bir menü seçeneği var, ancak bu, sohbet odaları oluşturmak için gibi görünüyor ve ayrıca henüz gerçekten çalışmıyor gibi görünüyor.

Bağlantı sorunları oldukça yaygın olmasına rağmen, bir takımla eşleşmek için asla uzun süre beklemek zorunda kalmadım. Oynadığım her takımda, oyunun başında en az bir oyuncunun bağlantısı kesildi. Oynarken hiç bağlantı sorunu yaşamadım, ancak çoğu oyunda en az bir takım arkadaşım yanıt vermiyordu.

Oyun, çalışan yerleşik sesli sohbete sahiptir, ancak çoğu oyuncu bir mikrofon için telefonlarının hoparlörünü kullanıyormuş gibi hissettirir. Mikrofon genellikle olduğu gibi telefonun altındaysa, oyuncuların avuçları mikrofona sürtündüğünde oldukça rahatsız edici ekstra gürültüye neden olabilir.

Oynanış

Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk

PUBG Mobile adanın coğrafyasını sadık bir şekilde yeniden yaratırsa ve orijinal oyunun tüm silahlarını kullanmanıza ve tüm arabalarını sürmenize izin verirse her şey yolunda ve güzel, ancak kontroller göreve uygun değilse, her şey dağılıyor.

Açık olmak gerekirse: PUBG Mobile’daki kontroller PC versiyonu kadar iyi veya doğru değil. Ahh.

Oyun, oyuncu hareketi ve kamera kontrolü için sanal joystick kullanıyor ve sağda mermi bulunan büyük bir düğme silahınızı ateşleyecek. İlk başta biraz sakar ama aslında birkaç oyundan sonra oldukça akıcı geliyor.

İlk başta biraz sakar ama aslında birkaç oyundan sonra oldukça akıcı geliyor. 

Oyun, her şeyi biraz daha iyi hissettirmek ve hissederek bulamadığınız düğmeleri aramanın garipliğinden kurtulmak için birkaç farklı kontrol seçeneği sunuyor. Başparmağınızın en son dokunduğu yere hareket eden kayan bir ateş düğmesi, silahı ateşleyen noktaya ulaşmak için elinizi yeniden yönlendirmek zorunda kalmadan, parmağınızın bulunduğu yere dokunmak kadar basit bir atış yapar. Öğeler otomatik olarak alınır, sıralanır ve oyun içinde donatılır, bu da bazı sıkıcı menü yönetimini azaltır. Oyun ayrıca benim hiç zevk almadığım, ancak bazılarının yemin ettiği jiroskopik kontrol seçenekleri sunuyor.

PUBG Mobile silah seçimi
Otomatik eşya alma gibi küçük dokunuşlar oynanabilirliği çok iyileştirir.
PUBG Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl hayatta kalınır ve bir savaş royası kazanılır
uygulamalar

 

Bu seçeneklerle bile oyun hala biraz beceriksiz geliyor. Bu sakarlık aslında ne tür taktiklerin ve oynanışın etkili olduğunu etkiler. PC versiyonunda keskin nişancılar oldukça baskın olabilir. Erangel oldukça geniş bir açık haritadır, tepelerle noktalı, nispeten eşit uzun araziler vardır. İnsanları uzaklaştırmak için iyi bir bakış açısı bulmak zor değil. Fare ve klavyenin hassasiyeti bunu daha da kolaylaştırır.

PUBG Mobile’daki dövüşler daha çok orta ve yakın mesafeli çatışmalara yöneliktir. Bu oyunda insanları gerçekten tutarlı bir şekilde uzaktan vurmak zor. Mermi düşüşünü hesaba katarken daha da zor. Otomatik silahlar ve av tüfekleri, daha geniş nişangahları ile burada özellikle güçlü görünüyor.

Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk
Araba sürmek ve ateş etmek, oyunun sonlarında daha uygun bir stratejidir.

Araçlar genellikle daha büyük bir savaş rolü oynar. PUBG’nin PC versiyonunda, harita küçüldükçe araçlar bir sorumluluk haline geliyor – büyük, gürültülü ve gözden kaçırılması zor. PUBG Mobile’da aslında gözden kaçırmak oldukça kolaydır. Bir jip gibi hızlı hareket eden bir hedef, özellikle yolcu koltuğunda silahlı biri varken, çemberin çevresinde çok kolay bir şekilde gezinebilir ve oyunun sonuna doğru bile insanları yakalayabilir.

Verim

PUBG’yi PC’de oldukça iyi görünen bir oyun yapan şey, Mobil sürümde az çok eksik. Oyunun görünümünü gerçekten satan aydınlatma ve parçacık efektlerinin tümü, muhtemelen iyi bir nedenle, hemen hemen çıkarılmıştır. Bu tür öğeler donanım için oldukça talepkar olabilir. Sonuç, oldukça yumuşak görünümlü bir eğlence. Arazi, karakterler ve silahların tümü, yalnızca daha çamurlu, daha düşük çözünürlüklü dokularla, PC sürümüyle aşağı yukarı aynı görünüyor.

Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk
Oyun adaya düştüğünde gerçekten koşmak için mücadele ediyor.

Oyun, LG G6’mda oldukça istikrarlı bir şekilde çalıştı , ancak kesinlikle hıçkırıklardan payını aldı. Bundan daha eski bir şeyde oynamanızı tavsiye etmem. Oyunu minimum iOS seçeneği olan iPhone 5’lere yüklemeyi denedim ve her seferinde ana menüyü yüklemeden önce çöktü. Benzer yaştaki Android telefonların da aynı şekilde mücadele edeceğini hayal ediyorum.

Normal oyun çoğu zaman iyi çalıştı. Adaya paraşütle inerken neredeyse her zaman ciddi kare hızı düşüşleri oldu, ancak bu tamamen şok edici değil. Oyun artık tüm adayı işlemek zorunda kalmadığında, indiğim anda düzeldi.

Ses oldukça korkunç. PUBG’nin çoğu versiyonunda, silah sesleri ve ayak sesleri gibi seslerin yönünü ve hacmini duymak, bir düşmanın yerini öğrenmek için oldukça önemlidir. Bu bilgiyi mobil versiyonda anlatmak çok daha zor. Ayak sesleri özellikle yüksekti ve hepsi bana hemen hemen aynı geliyordu. Nerede olduklarına bakılmaksızın, biri 15 ya da 20 fit yakınımdayken, hepsi aynı geliyordu. Hepsi de kulağa kötü geliyordu.

Çözüm

Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk

PUBG Mobile’da çok ileri gitmek için hesaplı olmanıza gerek yok. Bunun bir kısmı, oyunun kontrollerine, normalde oldukça zorlayıcı zorluğuna tamamen maruz kalmadan alışmanıza izin veren botların erken seviyelerde dahil edilmesinden kaynaklanmaktadır. O zaman bile, oyunun kesin olmayan kontrolleri daha gevşek, daha az gergin bir deneyim sağlar. Bence bu çok yazık.

PUBG’yi PC’de gerçekten harika yapan şey, bir sonraki düşmanın nerede ortaya çıkacağını asla bilmeden, kedi ve fare arasında geçiş yaparken onu düzenli olarak haritanın ortasına getirmek zorunda kalmanın gerilimidir. Çoğu oyundan çok farklı bir nişancı deneyimi ve PUBG Mobile’da bunların çoğu eksik.

PUBG Mobile eğlenceli ama çok gergin değil.

PUBG Mobile eğlencelidir, ancak PC’deki karşılığı kadar gergin değildir. Bahisler daha düşük hissediyor ve oyunun PC versiyonunu bu kadar özel yapan birçok şeyi kaçırıyor – Özünde, biraz boş geliyor.

PUBG, piyasaya sürülmesinden bu yana çok sayıda güncelleme ve iyileştirme aldı. PUBG Mobile, yeni Sanhok haritası da dahil olmak üzere oyunda bir dizi büyük güncelleme ile benzer bir muamele gördü. Yeni güncellemeleri resmi yama notları sayfamızdan takip edebilirsiniz . Ayrıca, bazı pazarların , oyunun alt seviye veya daha eski akıllı telefonlarda çalışabilen bir sürümü olan PUBG Mobile Lite’ı indirebileceğini unutmayın .

Yeni bir mobil nişancı arıyorsanız, PUBG Mobile’dan çok daha kötüsünü yapabilirsiniz. Oyun orada, çalışıyor ve ücretsiz. Ancak PC versiyonundaki aynı stratejik, tırmıklayıcı deneyimi istiyorsanız, biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Pubg Mobile Uc Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir