Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

1.34

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 281,750
Geliştirici
OneSoft Global PTE. LTD.
Sürüm
1.34
Actualización
Jun 20, 2022
Gereksinimler
5.1
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk, Dünyanın her yerinde çok sayıda hapishane var. Yasayı ihlal eden tüm suçluları barındırıyorlar. Ne kadar gaddar olurlarsa olsunlar, hapishane konusu ortasından geçen birçok eğlenceli film ve dizi yapılmıştır. Birinden kaçmak için şansınızı denemek isterseniz, bunu Prison Escape’te yapabilirsiniz! Baştan sona seçimler yapacağınız bir oyun olan bu oyun, zekanıza ve hızlı düşünmenize meydan okuyacak.

Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk
Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

Sling Plane Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3D adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Oyun size baştan sona farklı seçenekler sunacağından hapishanelerden kaçmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bazen, doğru cevaplar bariz olacaktır ama her zaman değil. Bu nedenle, hapishaneden yara almadan çıkmak istiyorsanız çok düşünmeniz ve akıllıca kararlar vermeniz gerekecek. Bu oyunda, kılık değiştirme ustası kurgusal bir karakter olan Arsene Lupin’in büyük bir hayranısınız.

Hapishanelerden Kolayca Kaçış

Hapishanelerden kaçan insanların yeteneklerini sergileyen eğlenceli filmler ve şovlar izlemeyi seviyor musunuz? Bu sahneler ve filmler her zaman aksiyon dolu, çünkü kahramanın sadece kaçmak için elinden gelen her şeyi yapması gerekiyor. Kilitleri seçecekler, nesneleri saklayacaklar ve hapishaneden çıkış yollarını gizleyecekler! Bunun eğlenceli bir oyun olabileceğini düşünüyorsanız, Prison Escape adında bir oyun var. OneSoft Global PTE tarafından yayınlandı. LTD, verdiğiniz her kararın kaçmanıza veya yakalanmanıza yardımcı olacağı bir oyundur.

Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

Bu nedenle seçimlerinize bağlı olacak bir hikaye izleyeceksiniz. Her durumda, hapisten çıkmak istiyorsanız hızlı düşünmeniz gerekiyor. Örneğin, hapishaneden kaçmanın bir yolunu bulmanız istenebilir. Bu nedenle, bir borudan kaçmak, kilidi delmek veya ilaç almak için 3 olası seçenek arasından seçim yapacaksınız. Seçiminizin doğru olup olmadığını, seçiminizi yaptıktan sonra bile bilemezsiniz.

Bu nedenle, bir sonraki göreve geçebilir veya başarısız olabilirsiniz! Burada sizi bekleyen birçok macera ve zorluk var.

Hapishaneden Kaçış Özellikleri

Hapisten kaçmak için cesaretiniz ve becerileriniz var mı? Şimdi Prison Escape’te deneyin ve en iyi seçimleri yapın.

Hapishaneden Kaçış – Hapishaneler, suçluların uzun süre tutulduğu yerlerdir. Bu yerler tipik olarak kasvetli ve çürümüş şeylerin yanı sıra insanlar kokuyor. Ancak Prison Escape’de dünyanın en zorlu hapishanelerinde maceraya atılacaksınız. Arsene Lupin hayranı olarak, çıkış yolu olmayan en zorlu mücadeleler, seviyeler ve odalar için çaba sarf edeceksiniz. Her zaman en iyi seçimleri yapmak için zekanıza ve içgüdülerinize güvenmeniz gerekecek.

Ancak işler her zaman olduğu kadar açık olmayacak, bu nedenle birkaç seviyeyi tekrarlamanız gerekebilir. Başarısız olursanız, oyunu baştan başlayarak tekrar edeceksiniz! Bu yüzden oyunu istediğiniz gibi anında bitiremiyorsunuz. Ancak sürekli olarak en iyi seçimleri yapabilirseniz hapisten çıkabilirsiniz. Burada ayrıca bir Slot Makinesi aracılığıyla para kazanabilir, böylece kaçışınız için gerekli olan farklı nesneleri satın alabilirsiniz.

Seçiminizi Yapın – Hapishanelerden kaçmanız gereken oyunda çok fazla seçim yapmanız gerekecek. Her karşılaşmada hızlı düşünmeli ve en mantıklı seçeneği seçmeye çalışmalısınız. Hapisten çıkabilmek için şu anda en iyi seçimi yapın. Çamaşırhaneden kaçmanız istenecek zamanlar vardır ve 3 seçeneğiniz vardır. İster kirli çamaşır yığınına, ister çamaşır makinesine, ister temiz çamaşırlarla dolu bir küvete saklanabilirsiniz.

Bunlara dayanarak hangisinin doğru seçim olduğunu bilmenin bir yolu yoktur. Ama denemeye devam edebilir ve şanslı olup olmadığınızı görebilirsiniz. En önemlisi, kaçabilmek için kendin için düşünmen gerekecek.

Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

İlgi çekici bir hikaye izleyin – Bu oyunda bir soygun girişiminde bulundunuz ancak polis tarafından yakalandınız. Şimdi, Amerika’da hapse gönderildiniz ve hapisten çıkmanın bir yolunu bulmalısınız. Bunu yapmak için önce seçim yapmanız gerekebilir. Ya duvarı havaya uçurabilir, delikten kaçabilir ya da duvara kafa atabilirsiniz. Burada hapishanelerden kaçacak bir çöp adamın hikayesini izleyeceksiniz.

Para kazanın ve süsleyin – Burada, her seferinde polisten başarıyla kaçarak para kazanabilirsiniz. Daha sonra paranızı, hapishane odanızı yeni duvarlar, bank, yatak, zemin, tv ve daha fazlasıyla yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Hapishaneden Kaçış Mod APK İndir – Android için

Hapisten kaçmaya cesaretin var mı? Bugün Prison Escape’in tadını çıkarın ve akıllı seçimler yapın!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Prison Break Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.