Paper.io 2 Reklamsız Hileli Mod Apk

2.7.0

You liked Paper.io ? You'll love Paper2.io!
HEMEN İNDİR
3.4/5 Oylar: 1,997,019
Geliştirici
VOODOO
Sürüm
2.7.0
Actualización
Jun 28, 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Paper.io 2 Reklamsız Hileli Mod Apk, Fethedilen topraklar ve yerler, o zamanlar pek çok savaşa neden oldu. Ama sadece bölgeleri içeren basit bir atari oyunu arıyorsanız, bundan memnun kalacaksınız. Paper.io 2, zor eylemler yerine sizi basit ama eğlenceli bir arcade oyunuyla tanıştırıyor. Burada sadece beyaz bir toprakta dolaşacak ve başkalarıyla savaşırken bölgenizi artıracaksınız. Bu, sizi çok zorlayacak basit ama eğlenceli bir oyundur.

Araziyi, diğer toprakları da fethetmeye çalışacak diğer oyuncularla paylaşacaksınız. Ancak bu oyunda kendi bölgenizi genişletirken onları öldürebilir ve onların bölgelerini alabilirsiniz. Basit bir konsept ama saatlerce oynayabileceğiniz etkili bir konsept. Oyunda araba, fare, fil, tuvalet, kutu, bufalo ve daha pek çok türde görünümün kilidini açabilirsiniz.

Paper.io 2 Reklamsız Hileli Mod Apk
Paper.io 2 Reklamsız Hileli Mod Apk

Bölgeleri Fethedin

Oyunlardaki savaşlardan daha heyecan verici bir şey olamaz. Bununla birlikte, bazen bu oyunlar yorucu olabilir ve odak noktamızın çoğunu alabilir. Bu yüzden çok karmaşık olmadan aynı eğlenceyi sağlayan gündelik oyunlar var. Paper.io 2’de, bölgenizi diğer oyuncularla birlikte yayması gereken bir kutu oynuyorsunuz. Bu, karar verme becerilerinizi ve manevra kabiliyetinizi zorlayan eğlenceli bir savaş oyunudur.

Oyun ayrıca oyunda birçok dış görünüme sahiptir. Bir ördek, bir gergedan, bir inek, bir fil, bir zürafa, bir hamburger, bir okul otobüsü, bir tek boynuzlu at, bir uçak, bir domuz, bir polis arabası ve daha pek çok şey var. Bu görünümlerin her biri ile bölgeniz de buna benzer olacaktır. Bir ördek derisi kullanırsanız, bölgeniz su gibi görünür. İnek derisini kullanırsanız, bölgenizde doku olarak otlaklar olacaktır. Bu nedenle, oyunda sahip olunacak ve toplanacak çok sayıda eğlenceli şey var.

Paper.io 2’nin Önemli Noktaları

Kendi topraklarınızı genişletmek için farklı toprakları fethetmek için gerekenlere sahip misiniz? Paper.io 2 adlı bu süper gündelik oyunu bugün oynayın.

Toprakları fethet – Toprakları fethetmek , deneyimsiz oyuncular için göz korkutucu bir görev gibi gelebilir. Ancak Paper.io 2’de kazanmak için tüm kağıdı bölgenizde boyamanız gerekecek. Tuvali, etrafta dolaşıp bölgelerini yayması gereken birçok rakiple paylaşacaksınız. Akıllı olmalı ve onlarla savaşmalı ve topraklarınızı genişletirken onları ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Bu oyunda, tatmin edici bir oyun olduğu için her zaman odaklanmanıza gerek yok.

Kilidini açabileceğiniz farklı görünümlere sahip bu oyunda farklı karakterler olarak oynayın. Bu oyunda bir gergedan, bir inek, bir ördek ve çok daha fazlası olarak oynayın. Oyunda en iyi skorunuzu geçmeye çalışın ve elenmeden önce olabildiğince çok toprak fethedin. Oyunda dikkatli, hızlı ve agresif olmanız gerekecek. Bugün bu eğlenceli oyunda bir fatih olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Eğlenceli Bir Gündelik Oyun – Bu oyunda, otomatik olarak hareket ederken sadece karakterinizin yönünü kontrol etmeniz yeterlidir. Oyunda manuel olarak durmanıza veya hızlanmanıza gerek yok. Rakiplerinizi bölgenizle uzun süre temas halinde olduklarında ortadan kaldırabilirsiniz. Genel olarak, bu, istasyonda veya otobüste bir şey beklerken oynamak için eğlenceli bir oyundur. Bir hikayesi veya başka modları yok ama herkes için hızlı bir eğlence sunuyor.

Eğlenceli Görünümler – Daha önce de belirtildiği gibi, oyundaki tek boynuzlu at, inek, araba, polis arabası, hamburger, okul otobüsü ve daha fazlası gibi farklı görünümlerle çok eğleneceksiniz. Daha da şaşırtıcı olan, her cildin kendi bölgesinde anlamlı olan benzersiz bir dokusu olmasıdır. Örneğin, okul otobüsünün derisinin bıraktığı izler yollardır. Sonra ördek için su olacak ve uçak bir gökyüzü dokusu bırakacak. Beyaz tuvali benzersiz dokunuzla boyayabilmeniz için hepsinin kilidini açmaya çalışın.

Paper.io 2 Reklamsız Hileli Mod Apk

Birçok rakip – Herhangi bir zamanda, oyunda 3 rakibe karşı karşıya geleceksiniz. Gerçek oyuncular olmasalar da kolay rakipler değiller ve size saldıracak ve bölgenizi alacaklar. Kazanmak istiyorsanız onları ortadan kaldırmanız ve arazinizi genişletmeniz gerekiyor.

Paper.io 2 Mod APK – En son sürüm

Bölgenizi genişletmek hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı! Paper.io 2’yi şimdi oynayın ve en çok beklenen devam oyununa sahip olun.

Paramanya Sınırsız Para Hileli İndir adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Paper.io 2 Reklamsız Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Paper.io 2 Reklamsız Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Paper.io 2 Reklamsız Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir