Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk

1.10.2

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 382,631
Geliştirici
DogByte Games
Sürüm
1.10.2
Actualización
Jul 18, 2022
Gereksinimler
4.4
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk, Yarış oyunları bu gün ve çağda bol miktarda bulunmaktadır. Yine de Off the Road gibi oynayabileceğiniz tonlarca harika oyun var! Çöller, ormanlar, plajlar ve daha fazlası gibi pek çok zorlu yolun etrafında dolaşın. Özel teçhizatınızla dağlarda gezinmenin ve kişiselleştirmenin keyfini çıkarın. Her yere sürün ve güçlü arabalar, canavar kamyonlar, kamyonetler ve daha fazlası gibi kilidini açmak için çeşitli araçların keyfini çıkarın.

Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk
Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk

DogByte Games tarafından yayınlanan bu oyunda, özel arabalarla bir off-road araba macerasının tadını çıkarabilirsiniz! Paraları toplayın, akrobasi hareketleri yapın ve açık dünyada dolaşmanın keyfini çıkarın. Ancak Pathfinder, Checkpoint Hunt ve Transport zorlukları gibi birçok zorluk da var. Tam size göre bir araç var ve aksesuar ve daha fazlasını eklemek için aracınızı daha da özelleştirebilirsiniz.

Off-Road Macerasının Tadını Çıkarın

Araba oyunları, oyun dünyasında oldukça popüler çünkü etrafta çok sayıda hayran var. Ancak bu nişte zaten milyonlarca oyun olduğu için insanlar benzersiz oyunlar aramaya başlıyor. DogByte Games tarafından yayınlanan off-road araba oyunu Off the Road ile tanışın. Bunun herkesin sevdiği basit bir mekaniği var – zorlu yollarda yarış. Bir arabanın kilidini açın ve zevkinize göre özelleştirin!

Ardından, keyifli bir sürüş için dağlara, plajlara ve ormana götürün. Bu oyun macerayı sevenler ve kirlenmeyi umursamayanlar için harika bir oyun. Sürüklenirken bir sürü para toplayın ve çılgın numaralar yapın. Farklı kontrol noktalarına, nakliye malzemelerine ve daha fazlasına ulaşmanızı sağlayan zorluklar da vardır. Ama sadece rahatlamak istiyorsanız, sadece bir araba alabilir ve burada istediğiniz yere sürebilirsiniz.

Çok sayıda engelin ve gidilecek yerlerin olduğu uçsuz bucaksız toprakları keşfedin. Ardından, gerçekçi grafiklerle dağlarda ve ormanda gerçekçi bir seyirin tadını çıkarın. Bu bir yarış oyunundan çok bir simülasyon oyunudur, bu yüzden birçok arabanın tadını çıkaracaksınız.

Yol Dışı Öne Çıkanlar

Sertifikalı bir araba tutkunu musunuz? Off-road’ları ipeksi pürüzsüz yarış yollarından daha çok mu seviyorsun? Eğer öyleyse, o zaman kesinlikle Off the Road’u indirip oynamanız gerekecek.

Farklı Bir Macera – Diğer insanlara karşı yarışmak ve pistte drift yapmak istiyorsanız bunun için birçok oyuncu var. Ama farklı bir şey arzulayan biri için, tercihen arabalara daha pratik bir yaklaşım – Off the Road tam size göre. Bu oyun, sadece asfaltta bitmeyen bir araba oyunu gerçekten isteyenler içindir. Kalbinizi sayısız uçurumlarda, arazilerde, sıradağlarda ve daha fazlasında sürün.

Yükselttiğiniz özel arabanızla bir maceraya çıkın ve sürüş becerilerinizi gösterin. Gerçekçi çamur fiziğinin, güzel manzaraların ve tamamlanması gereken zorlukların tadını çıkarın. Bu eğlenceli oyunda, şu anda farklı bir macera arayan herkes için bir şeyler var.

Off-road simülasyonu – Bu oyun, çoğunlukla toprak, kum, orman, çimen ve farklı arazilerde sürüş yapacağınız anlamına gelen bir off-road simülasyonudur. Bunun dışında arabanıza çarptığınızda gerçekçi bir hasar bekleyebilirsiniz. Ayrıca, sönebileceği için arabanızı koyduğunuz arazilere de dikkat etmeniz gerekecek. Bu oyun su dalgalanmaları, kaldırma kuvveti ve daha pek çok gerçek dünya senaryosunu simüle eder. Bu, kendinizi ve arabanızı tehlikeye atmadan herhangi bir yere gidebileceğiniz bir oyun değil.

Eğlenceli zorluklar – Ülke çapında dolaşmanın yanı sıra çeşitli zorluklara da katılabilirsiniz. Off the Road’da Kontrol Noktası Avı zorluklarını üstlenebilir ve farklı konumlara dağılmış kontrol noktalarını bulabilirsiniz. Farklı arazilerde manevra yapmak ve hızlı bitirmek için yeteneklerinizi kullanın. Farklı malzemeleri hedeflerine ulaştırmak için treyler kullanacağınız nakliye zorlukları da var. Bu oyunda gittiğiniz ağırlığı ve hızı not edin.

Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk

Farklı arazi araçları – Bu oyunda satın alabileceğiniz 34’ün üzerinde güzel arazi aracı var. Her biri benzersizdir ve farklı görünümleri vardır. Hummer’lar, canavar kamyonlar, kamyonetler, römorklar ve daha fazlası olduğu için bu arabaların keyfine varacaksınız. Ayrıca bu oyunda deneyimi tamamlamak için tekne ve helikopter kullanabilirsiniz! Bunun dışında, her arabayı şasisinden lastiklerine kadar özelleştirmekte özgürsünüz.

Gerçekçi fizik ve grafikler – Off the Road, bir araba oyunundaki en gerçekçi fizik ve grafiklerden birine sahip. Manzaraların ve gerçek sürüş deneyiminin birleşimi bu oyunu büyük bir hit haline getiriyor.

Off the Road Mod APK İndir – Tüm Arabaların Kilidi Açıldı

Arabada kirlenmenin sakıncası yok mu? Off the Road’u şimdi indirin ve araba sürme becerilerinizi nihai teste taşıyın!

Blackmoor 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir