Modern Warships Sınırsız Para Hileli Mod Apk

0.52.0.3538400

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 477,915
Geliştirici
Artstorm FZE
Sürüm
0.52.0.3538400
Actualización
Aug 1, 2022
Gereksinimler
4.4
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hareket halindeki gemileri izlemeyi seviyor musunuz? Bugün dünyanın her yerinde var olan birçok gemi var. Onları, özellikle de silahlarla donatılmış olanları çalışırken görmeyi seveceksiniz. Ancak gemi savaşı deniz yaşamı kadar insanlar için de tehlikelidir. Bu nedenle, başka hiçbir şeye benzemeyen bir deniz savaşının tadını çıkarmak için bunun yerine Modern Warships oynamalısınız.

Modern Warships Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Modern Warships Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Snake Lite Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Bu oyun Cube Software tarafından yayınlanmıştır ve gemilerle ilgili en gerçekçi oyunlardan biridir. Bugün, uçak gemileri ve kruvazörlerin yanı sıra diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli savaş gemilerinin kilidini açmanın keyfine varacaksınız. Tasarımların yanı sıra farklı silahları içerecek şekilde daha da özelleştirebilirsiniz. Üstelik dünya çapında gerçek oyuncular tarafından kontrol edilen diğer gemilerle savaşabilirsiniz. Modern unsurlar ve birinci sınıf grafiklerle oyunun tadını çıkarın!

Gemilerle Savaş

Gemiler, ticaret yapabildikleri ve hatta yolcu taşıyabildikleri için bugün dünyanın her yerinde vazgeçilmezdir. Ama en önemlisi, diğer önemli silahların yanı sıra füze de taşıyabilirler. Bu gemiler, kendi uluslarını korumalarına izin veren en son teknolojilerle donatılmıştır. Daha önce bir savaş gemisi gördüyseniz, bu gemilerin ne kadar büyük ve önemli olduğunu bilirsiniz. Gücünü güvenle test etmek isteyenler bunu Modern Warships oyununda yapabilirler!

Burada diğer düşmanları vurmak için insanlar yerine gemileri kullanacaksınız. Bu gemi savaşı oyunu, gemi savaşları söz konusu olduğunda olabildiğince gerçekçi. Geminizi kontrol etmeniz, teleskop kullanmanız ve çeşitli silahlar kullanarak ateş etmeniz gerekecek. Daha sonra düşmanları ve müttefikleri bulmak için mini haritayı kullanabilir ve ardından füzeler, makineli tüfekler ve çok daha fazlası gibi çeşitli silahları kullanarak savaşabilirsiniz. Nihayetinde zafer, gücünüze, becerilerinize ve stratejilerinize bağlıdır.

Bu oyun, gerçek dünya gemilerinin tüm yönlerini içerdiğinden gemi severler için mükemmeldir. Hatta gemilerin tasarımlarını mükemmel bir şekilde kopyalar.

Modern Savaş Gemilerinin Öne Çıkanları

Bugün oynamak için bir sürü eğlenceli gemi oyunu var. Yine de sıkı bir gemi hayranıysanız, Modern Warships sizin için en iyisidir.

En İyi Gemi Oyunu – Bugün Play Store’da oldukça fazla gemi odaklı oyun var. Ama eğer bir gemi hayranıysanız, bunların sizi tatmin etmeye yetmediğini bilirsiniz. Gemiler, gerçeğe mümkün olduğunca yakın gösterilmesi gereken güzel şeylerdir. Bu nedenle, çizgi film grafikleri ve oynanış bu gemilerin güzelliğini yakalamak için yeterli olmayacak. Bu nedenle Modern Warships, şimdiye kadarki en muhteşem gemi savaşına kendinizi kaptırmanızı sağlar.

Modern Warships Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Burada, gerçek hayattaki emsallerine dayanan gemilerle daha önce hiç olmadığı gibi gemi savaşlarının tadını çıkaracaksınız. USS Gravely, IT Caio Duilio, CN Type 052D Xiamen, USS Fort Worth ve çok daha fazlası gibi gemilerin kilidini açın. Gemilerin her birinin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Sadece mevcut olanlardan seçim yapmanız gerekecek ve ayrıca paranızla daha da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca onları farklı menzillere ve hasara sahip birkaç silahla donatabilirsiniz.

Çevrimiçi PVP Savaşları – Gemiler yavaş olabilir ama çok büyükler ve bir yumruk atıyorlar. Suda manevra yapmayı bildiğiniz sürece hızlı hareket edebilirler. Daha sonra bugün bu oyunda çevrimiçi PVP savaşlarının tadını çıkaracaksınız. Burada denizleri her biri kendi gemileriyle çevrimiçi gerçek oyuncularla paylaşacaksınız. Bugün çeşitli beceri ve güçlere sahip farklı rakiplerle yüzleşin. Şimdi daha güçlü rakiplerle yüzleşmenin tadını çıkarın!

Burada, benzer sayıdaki bir takıma karşı kendi müttefiklerinizle savaşacaksınız. Daha sonra açık sularda savaşacaksınız.

Geminizi Seçin ve Kişiselleştirin – Daha önce de belirtildiği gibi, bugün kilidini açıp kullanabileceğiniz birçok gemi türü vardır. Her boyutta ve istatistikte taşıyıcılar var. Her geminin radar menzili, hızı, dayanıklılığı, manevra kabiliyeti, topları, füzeleri ve daha pek çok özelliği gibi kendine has özellikleri vardır. Ancak önemli olan, geminizi özgürce yükseltebilmeniz ve size avantaj sağlamak için farklı modern ekipmanlarla donatabilmenizdir.

Silahları donatın – Bu oyunda ne kadar çok silahınız varsa, avantajınız o kadar büyük olur. Geminizi makineli tüfek, füze, bomba atıcı, torpido ve daha pek çok silahla donatabilirsiniz. Ayrıca hava desteği aracılığıyla size yardım etmeleri için saldırı helikopterlerini de arayabilirsiniz.

Gerçek grafikler ve kontroller – Adalar ve hatta yanardağlarla dolu gerçekçi konumların keyfini çıkarın. Burada gemi tasarımlarının yanı sıra gerçekçi su animasyonlarının da keyfine varacaksınız. Ayrıca gemiyi herhangi bir yöne yönlendirebildiğiniz için geminin tam kontrolüne sahip olacaksınız.

Modern Savaş Gemileri Mod APK İndir – Sınırsız para ve altın 2021

Gerçek bir gemi savaşının tadını çıkarmak istiyorsanız, tadını çıkarmak için Modern Warships’i indirin!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Modern Warships Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Modern Warships Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Modern Warships Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir