Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk

2.34

HEMEN İNDİR
3.6/5 Oylar: 44,786
Geliştirici
VOODOO
Sürüm
2.34
Actualización
16 Haziran 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk, VOODOO tarafından yaratılmış harika bir arcade oyunudur. Oyun, oyuncuların durmadan oynamak istemesini sağlayan bağımlılık yapıcı bir oyuna sahiptir. Google Play Store’dan 1 milyonun üzerinde yükleme ile bu, yalnızca oyuncuların bu oyundan zevk aldığını gösterir. Android 4.4 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarla uyumludur. Önerilen yaş sınırı 15+ olan yaş kısıtlamaları vardır. Oyun, kolay arayüzü ile benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyuncuların çoğu, bu oyunu boş zamanlarınızda oynamanız gereken en heyecan verici ve zorlayıcı oyunlardan biri olarak tanımlıyor. Diğer atari oyunları gibi, bu uygulama da maksimum dikkat gerektiren oynanışla bir oyuncudan en iyi sonucu alır. Oyuncu, düşmanla karşılaşmak için ‘çarpan makinelerinden’ geçerken mavi renkli karakterlerinin anında çoğaltılmasını sağlamalıdır. Düşmanlar, temas halinde mavi renkli adamları tüketme veya azaltma eğiliminde olan kırmızı renkli adamlardır. Bu notta, kırmızı adamlar mavi olanları yenebilir ve mavi adamları üreten makineye ulaşabilir.

Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk

House Flipper Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Mob Control oynanışı

Oyunu şimdi indirin ve sunduğu çok çeşitli oyun seviyelerinin tadını çıkarın. Oynanışı anlamak basittir. Oyun sırasında bir ekipman parçası mavi renkli adamlar üretir. Ayrıca, oyun arayüzünün diğer ucunda bir makine kırmızı canavar adamlar üretir. Oyuncunun temel amacı, mavi adamları üreten tüp benzeri makineye ulaşmak için kırmızı adamların mavi adamları yenmemesini sağlamaktır. Mavi adamlar etkisiz hale geldiğinde oyun sona erer!

Bu ilginç oyunu oynarken, çarpan efektinizi yükseltmek için kullanabileceğiniz sınırsız para biriktirirsiniz. Bunun ücretsiz bir çok oyunculu oyun olduğunu ve sevdiklerinize ve diğer çevrimiçi oyunculara karşı rekabet edebileceğinizi belirtmekte fayda var. Adamlarını yap, onları çoğalt ve düşmanlarını yenmek için kullan. Bu oyunu bugün cihazınıza alın ve sınırsız mücevher, altın ve mücevher kazanın!

Mafya Kontrol Oyununun Özellikler!

Oyun içi seviyelerde ilerledikçe, oyunu daha heyecanlı hale getiren yeni kaynaklara erişebileceksiniz. Örneğin, çarpan etkisi daha yüksek olacaktır. Bunun dışında, bu oyunda kontrol etmeniz gereken başka heyecan verici özellikler de var.

Heyecan Verici Oynanış  – Bu, oyuncunun düşmanları alt etmek için bir grup renkli adamı kontrol etmesi gereken harika bir arcade oyunudur. Her oyun oturumunun temel amacı, değerli mavi adam üretim makinesine doğru ilerleyen düşman birimlerini yok etmektir. Çarpma makineleri sürekli olarak sağdan sola sallanıyor ve bu da oyuncunun istekli olmasını şart koşuyor. Unutma, mavi adamlar çarpan makinelerinden geçmeli, çok olmalı ve büyük gruplar halinde gelen düşmanları yenmeli! Ne kadar büyük mavi adam grupları çoğaltırsanız, kazanma şansınız o kadar yüksek olur.

Kolay Kontroller  – oyun, oyuncunun yalnızca mavi adam üretim makinesini sağ veya sol tarafa hareket ettirmesini gerektirir. Düzenli olarak hareket halindeki çarpan makinelerinin yerini tahmin etmelerini sağlamak için istekli olmak gerekir. Oyun, oyuncu tarafından herhangi bir işlem gerektirmeden mavi adamların ileri hareketini otomatikleştirdi. Onları çarpan mekanizmalarından geçir ve oyunu kazan!

Minimalist 3D Grafikler  – VOODOO tarafından yaratılan bu şaheser, pürüzsüz ve renkli üç boyutlu grafiklerle birlikte gelir. Çarpan makinelerin yavaş hareketli hareketi muazzamken karakterler iyi fark edilir! Oyunu şimdi indirin ve kendinizi rengarenk mavi ve kırmızı adamların sanal dünyasına bırakın!

Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk
 

Reklam Yok  – Neyse ki, bu oyun reklamsız birkaç oyundan biridir. Bildiğiniz gibi oyun oynarken yaşayabileceğiniz en rahatsız edici kesinti reklamlardır. Oyunu şimdi alın ve bu çağın reklamsız oyununu oynamanın keyfini çıkarın!

Sınırsız Her Şey – bu oyun tarafından sunulan zorlukları yönetirken, sınırsız para biriktirme, tüm premium özelliklerin kilidini açma, sınırsız jeton ve tüm seviyelerin kilidini açma şansına sahip olursunuz.

Mob Control Mod APK İndir – Sınırsız para, Reklamsız

Mob Control Mod APK’sini şimdi indirin ve sınırsız paranın tadını çıkarın. Mob Control Mod’un en son sürümünü edinin ve sınırsız mücevher, altın ve mücevher kazanın!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir