Merge Mansion Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk

22.06.01

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 356,502
Geliştirici
Metacore Games Oy
Sürüm
22.06.01
Actualización
Jun 13, 2022
Gereksinimler
6.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Merge Mansion Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk, Bugün Google Play’in her yerinde birçok eğlenceli bulmaca var. Birçok insan beynini dağıtmayı sevdiğinden, bulmaca türü her zaman popülerdir. Ancak bazen oynayacak yeterli oyun yoktur veya çoğu tekrarlayıcıdır. Eşsiz bir bulmaca oyunu bulmakta zorlanıyorsanız, Merge Mansion sizi şaşırtacak! Bu bulmaca oyunu benzersiz bir hikayenin keyfini çıkarmanızı sağlar ve bugün farklı öğeleri birleştirebilirsiniz.

Burada, yenilerini keşfetmek için farklı öğeleri birleştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyunda Maddie’nin büyükannesinin geride bıraktığı konağı temizlemeye çalışacaksınız. Yakında, içinde sizi şaşırtacak pek çok sır ve şey olduğunu keşfedeceksiniz. Bulmaca oyunları oynayarak birçok gizemli oda ve eşya keşfedebilir ve bu malikane hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarabilirsiniz. Daha sonra tüm konağı dekore edebilir ve kanepeden verandaya ve bahçeye kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz!

Dead Trigger 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Sırları Keşfedin

Dünyanın her yerinde, özellikle zenginlerden olan birçok konak var. Bugün pek çok insan her şeyi yaşamayı seviyor, bu yüzden evler için konaklar inşa ediyor veya çok fazla alana sahip olanları satın alıyor. Birçok insan bir malikanede yaşamak ister, ancak yalnızca birkaçı bunları satın almaya gücü yetebilir. Ama birdenbire büyükannenizden bir malikane devralırsanız ne olur? Merge Mansion’da artık büyükannenizin geride bıraktığı konaktan siz sorumlusunuz.

Bu konakta her şeyi toparlamaya çalışırken ortaya çıkmayı bekleyen birçok sır var. Bu oyun Metacore Games Oy tarafından yayınlandı ve bulmaca ve dekorasyon oyunlarının bir karışımını içeriyor. Bugün paha biçilmez eserler ve eşyalar keşfedeceğiniz yeni ve gizemli odaları keşfederek eğlenin. Ardından, bugün bir bulmaca oyununda eşleştirerek öğeleri bulabilirsiniz! Bu oyunda bolca eşya bulurken yapboz oyunları oynamanın keyfini çıkarın.

Amacınız konağı yenilemek ama işe tüm alanı temizleyerek başlayacaksınız. Çok sayıda düşen yaprak var ve bunları temizlemek için çok sayıda alete ihtiyacınız olacak. Ardından konağı temizleyebilir ve hatta modern ev aletleri ve mobilyalarla dekore edebilirsiniz.

Konak Özelliklerini Birleştir

Bir konak, içinde birçok insanın yaşamasına izin veren büyük bir evdir. Merge Mansion’da bugün büyükannenizin malikanesini yenilemekle sorumlusunuz.

Büyük Bir Köşk – Konaklar, bugün en zengin insanların çoğunun yaşadığı devasa evlerdir. Bir konakta yaşıyorsanız, iyi durumda olduğunuz ve bu yaşam tarzını karşılayabileceğiniz anlamına gelebilir. Ancak bazen, birçoğu bir aile üyesinden diğerine geçtiği için tüm konaklar satın alınmaz. Merge Mansion’da vefat eden büyükannenizin konağından sorumlu olacaksınız. Söyleyecek bir şeyi var ve hepsini malikanede tutmaya karar verdi!

Bugün bu konağı temizlemeye ve yenilemeye başlarken birçok sırrı keşfedin. İlgi çekici hikayeyi bugün takip edin ve bu ilgi çekici bulmaca oyununda yolculuğunuzun sizi nereye götürdüğünü görün. Bugün birçok gizemli odayı keşfedin ve çeşitli odalarda birçok eşya bulun. Malikane hakkındaki gerçeği bulmak için keşfedeceğiniz birçok benzersiz eşya var. Ayrıca yararlı olanları bulmak için öğeleri birleştirebilirsiniz!

Eşyaları ve odaları keşfedin – Bu oyunda nihai hedefiniz konağı yenilemektir. Ancak bunu başarmak için önce tüm alanı temizlemeniz gerekiyor çünkü yıllardır temizlenmemiş durumda. Bununla, tutabileceğiniz bazı hazinelerle birlikte yol boyunca birçok eşya keşfedeceksiniz. Görevleriniz için gerekli öğelerin kilidini açmanıza izin veren eşleşen bulmaca oyunları oynamanın keyfini çıkarın. Burada, kolayca toplamak ve kullanmak için aynı öğeleri eşleştirmeniz yeterlidir.

Bugün evi temizlerken eğlenebileceğiniz birçok bulmaca oyunu var.

Evi dekore et – İç tasarım konusunda bir yeteneğiniz varsa, o zaman bu, serbest bırakabileceğiniz oyundur! İç ve dış dahil olmak üzere bugün tüm konağı dekore etmenin keyfini çıkarın. En iyi mobilyaları, eşyaları, aletleri bulun ve bugün her şeyi düzenleyin. Konağın içinin ve dışının muhteşem görünmesini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Bunu yapmak için bahçeyi ve sundurmayı da düzenleyebilirsiniz.

Bulmaca oyunlarının keyfini çıkarın – Bu oyun, keyfini çıkarabileceğiniz bulmaca oyunlarıyla dolu. Yeni eşyalar bulduğunuzda, eşyaları bugün toplayabilmek için birleştirebilirsiniz. Bu, beyninizi rafa kaldırmanıza izin veren harika bir oyun!

Hikayeyi takip edin – Bu oyunda, birçok şeyi keşfetmeniz gereken hikayenin tadını çıkaracaksınız. Bugün birçok gizli sır bulun.

 

Merge Mansion Mod APK’sını indirin – Sınırsız mücevher, her şey

Hikayesi olan bulmaca oyunlarından hoşlanır mısınız? Merge Mansion’da konağı yenileyen ve birçok bulmacayı çözen siz olacaksınız.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Merge Mansion Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Merge Mansion Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Merge Mansion Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.