Lüks Otobüs Simülatör Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
6 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Lüks Otobüs Simülatör Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Lüks Otobüs Simülatör Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Klasik otobüs sürüş simülatörü severler! Günlük rutin aktivitelerinizle meşgul müsünüz ve herhangi bir sürüş akademisine katılmak için otobüs sürme oyunlarını öğrenmek veya otobüs sürüş becerilerinizi kontrol etmek için zamanınız yok mu? Bir otobüs sürüş deneyimi mi istiyorsunuz yoksa otobüs sürüş becerilerinizi geliştirmenin veya sürüşünüzü test etmenin en iyi yolunu mu arıyorsunuz? O zaman burası senin için doğru yer.

– klasik otobüs sürüş simülatörü oyunu:
Klasik Otobüs Oyunu Otobüs Sürüş Simülatörü 3D: Bu, size farklı senaryolarda modern bir mikro turist otobüsü şoförü şeklinde gerçek bir otobüs sürüşü öğretecek ilk seyahat eden otobüs sürüş oyunudur. Otobüs üç boyutlu otobüs oyunumuz çevrimdışı bir euro simülatörü ve hem reel otobüs bununla beraber ağır otobüs simülatörü gezi otobüsü oyunlarında otobüs sürme ve otobüs simülatörü becerilerinizi sağlayan iyi bir gezi oyunudur. En iyi şey, bu 18 otobüs simülatörünü çevrimdışı olarak özgürce oynayabileceğiniz bu seyahat otobüsü oyunudur. Birçok tur otobüsü, ağır otobüs, euroline tur otobüsü veya simülatör otobüs oyunu oynadığınızın farkındayız, sadece bu hususi euroline tur otobüsü benzersiz bir zihniyetle tasarlanmıştır. Bunun yerine bus simulator 2022den değişik otobüs oyunları var diyorsunuz.

3d reel otobüs sürüş oyunu:
Bu reel üç boyutlu otobüs sürüş oyunu size değişik yerlerde reel bir euroline otobüs sürüşü ve çevrimdışı durağan otobüs park yeri ve kanepeli otobüs sürüş deneyimi sunuyor. Kullanıcıları tüm trafik kuralları ile adım adım geçen ve muhteşem yerler göstererek yolcuları bir yerden bir yere götüren tüm değişik kolay, zor ve ekstrem kategorilerinde tasarladığımız gerçek otobüs oyunumuz üç boyutlu seviyelerimiz. Açık dünya haritası, mükemmel araçlar, coşku verici rotalar, mükemmel iç mekan, sıkıntılı seviyeler, 360 kamera açıları, yolcuları alıp bırakma, realist otobüs korna sesleri, keskin dönüşler, inanılmaz aşırı ters ortam ve muhtelif sürüş testleri, testinizi daha da iyi hale getirecek . Zorlu ve realist bir otobüs sürüş uzmanı gibi hissedin.

Lüks otobüs simülatör oyunlar Apk Ücretsiz İndir

– üç boyutlu euro otobüs simülatörü oyunları:
Çeşitli euro koç oyunları, yolcu toplu nakliyat otobüsü, yolcu taşımacılığı sürüşü ve park seçeneği sunar, sadece euro koç otobüsü simülatörü üç boyutlu oyunlar, diğer tur otobüsü oyunlarından bir adım daha yüksektir. Diğer gezgin otobüsü seyahat otobüslerinden ve otobüs simülasyonlarından birazcık ayrım yaratmak için bir tur otobüsü şoförü olarak realist otobüs park etme ve sürüş becerilerinizi test etmek için iyi bilgilendirilmiş otobüs detaylarına sahip orijinal modern ve özgün gezgin otobüsü oyunu konseptleri. Modern tur otobüsünüzü park etmeniz gereken Euro koç simülatörü oyunları, turizmden otobüs park etme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak iki yada üç otobüs arasında ters tur otobüsü park etmeniz ihtiyaç duyulan sert 3d park kutuları belirledik.

– 3d ağır otobüs sürüş oyunu:
Otobüs, kamyon vb. Bir mini aracın iyi mi sürüleceğini veya park edileceğini biliyoruz. üç boyutlu otobüs oyunlarını bir araçta sürmek çok fazla pratik gerektirdiğinden, uzun araçlar yerine erişilemeyen şeritlerin zor olmadığını biliyoruz, bu yüzden size taktim etmek için buradayız. Gelişmiş oyunlar otobüs sürüşü ve park otobüsü oyunu 3d hakkında otobüs eğitimi. Bu yeni 3d ağır otobüs sürüş oyununu oyun mağazasından alın ve üç boyutlu otobüs sürüş yolculuğunuzun keyfini çıkarın.

Not: Gerçekçi çevrimdışı otobüs sürüş oyunlarıyla en iyi 3d gezgin otobüsü oyunlarını deneyimleyin ve 2022de ağır bir otobüs şoförü olun.

İnat Tv Pro Reklamsız Apk İndir adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Lüks Otobüs Simülatör Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Lüks Otobüs Simülatör Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Lüks Otobüs Simülatör Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.