Like a Pizza Sınırsız Para Hileli Mod Apk

1.5

HEMEN İNDİR
3.3/5 Oylar: 24,048
Geliştirici
MondayOFF
Sürüm
1.5
Actualización
Jul 25, 2022
Gereksinimler
5.1
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Like a Pizza Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Like a Pizza APK, sizi bir pizzacı başlatmaya ve onu başarılı bir işletmeye dönüştürmeye zorlayan bir iş simülasyonu oyunudur. Pizza pişirmekten müşterilerinize zamanında teslim etmeye kadar her şeye dikkat etmelisiniz.

Küçük bir fırın ve birkaç malzeme ile başlayacaksınız. İlerledikçe, daha fazla malzeme ve müşteri ekleyebileceksiniz. Oyun küçük bir kasabada geçiyor ve kasaba halkının para kazanması için görevleri tamamlamanız gerekecek.

Grafikler minimalisttir, ancak oyun son derece bağımlılık yapar. Zorluklar çok zor değil, ama sakinleştirici.

Rahatlatıcı Bir Oyun Deneyimi 

Pizza Gibi Oynamak APK, yatıştırıcı bir deneyimdir. Oyun sakinleştirici ve grafikler minimalist. Günlük hayatınızın koşuşturmacasından uzaklaşmak için mükemmel bir yol sunar.

MondayOFF bu oyunu yaratıcılığınızı, zaman yönetiminizi ve insan becerilerinizi test etmek için geliştirdi. Pizza işine tek fırın ve bir masa ile başlayacaksın.

Like a Pizza Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Like a Pizza Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Müşterilerinizin belirli istekleri olacaktır ve bunları size verilen süre içerisinde yerine getirmeniz gerekmektedir. Oyun ilerledikçe zorlaşıyor, ancak asla çok zor değil.

Talepler sizi bunalttığında mutfağınızı yenilemelisiniz. Daha fazla müşteriyi ağırlamak için daha fazla fırın ve masa ekleyebilirsiniz. Bu sayede daha fazla para kazanacak ve işinizi büyüteceksiniz.

Like a Pizza APK’nın Olağanüstü Özellikleri 

  • Basit, Rahatlatıcı Oyun. Bu oyun yoğun konsantrasyon gerektirmez. Dinlenirken veya çoklu görev yaparken bile oynayabilirsiniz. Alması ve oynaması kolay bir tıkla ve sürükle oyunudur.
  • Pizzanızı Yaratın. Bu oyun, yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza ve karşı konulmaz süslemeler sunmanıza olanak tanır. Oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli malzemeler sunar. Daha fazla müşteri çekmek için özel tarifinizi de ekleyebilirsiniz.
  • Zamanınızı İyi Yönetin. Bu oyunda başarının anahtarı zaman yönetimidir. Müşterinin isteklerini verilen süre içerisinde yerine getirmeniz gerekmektedir. Çok uzun sürerse, sinirlenir ve ayrılırlar.
  • Basit Dokunmatik Kontroller. MondayOFF oyunu basit dokunmatik kontrollerle tasarladı. Mobil oyunlara yabancı olsanız bile zorlanmadan oynayabilirsiniz.
  • Uygun Fiyatlı Uygulama İçi Satın Almalar. Bu oyunu oynamak ücretsizdir. Ancak, daha fazla içerik ve malzeme almak için uygulama içi satın alımlar yapabilirsiniz. Fiyatlar uygun (3.99 $) ve oyunun ilerlemesi için öğeler zorunlu değil.

Para Kazanın ve Yeni Özelliklerin Kilidini Açın!

Bu oyun, süper gerçekçi bir oyun içi para birimi sistemine sahiptir. Müşterileriniz size madeni para olarak ödeme yapacak. Ne kadar çok pizza satarsan o kadar çok jeton kazanırsın.

Oyunu geliştirmek için bu paraları kullanabilirsiniz. Örneğin, masa, fırın ve müşteri sayısını artırmanız. Bunları yeni malzemeler satın almak için de kullanabilirsiniz.

Sadece müşterilerinizi sürekli olarak mutlu ettiğinizden emin olun. Bunu başaramazsanız, gidecekler ve bir daha geri dönmeyecekler!

Özgün Animasyonlar ve Ses Sistemleri

Like a Pizza APK’nın çekiciliği yadsınamaz. Oynanışı daha gerçekçi hale getiren mükemmel animasyonlara ve ses sistemlerine sahiptir.

Bir müşteriye pizzalarını servis ettiğinizde, oyun onların onu yerken bir animasyonu gösterecek. Ayrıca siparişlerini beklerken pizzacıda dolaştıklarını da göreceksiniz.

Masalar da pizza kutuları ile dolu ve müşterilerin beklerken sohbet ettiğini görebilirsiniz. Bu gerçekçi animasyonlar oyunu daha sürükleyici ve eğlenceli hale getiriyor.

Daha da iyisi, ses sistemi birinci sınıf. Oyun, oyun deneyiminizi daha da geliştirecek mükemmel ses efektlerine sahiptir. Müşterilerin sohbet ettiğini, fırınların bip sesini ve yazar kasanın çaldığını duyacaksınız.

Sezgisel Kullanıcı Arayüzü ve Kullanımı Kolay

Kullanıcı arayüzü kolay ve kullanımı karmaşık değildir. Düğmeler yeterince büyük, bu yüzden onlara basmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Bir müşteri içeri girdiğinde, siparişi ekranda görünecektir.

Pizzalarını hazırlamaya başlamak için ona dokunman gerekiyor. Oyun ayrıca pizza hazır olduğunda sizi bilgilendirecektir. Ekrana servis düğmesine tıklayabilirsiniz, müşteri siparişi alacaktır.

Pizza Gibi MOD APK İndir

Gelişmiş bir oyun deneyimi mi istiyorsunuz? Like a Pizza MOD APK for Android’i mobil cihazınıza indirin. Bu değiştirilmiş sürüm, aşağıdakiler gibi çeşitli özelliklere sahiptir:

  • Pizza MOD APK Sınırsız Para gibi. Oyun için harcayabileceğiniz sınırsız miktarda paranız olacak. Bu parayı yeni malzemeler satın almak, mutfağınızı geliştirmek ve daha fazla müşteri çekmek için kullanabilirsiniz. Bu sayede oyunda daha hızlı ilerleyeceksiniz.
  • Ücretsiz alışveriş. Oyunun uygulama içi satın alımları ücretsizdir. Dilediğiniz ürünü tek kuruş harcamadan satın alabilirsiniz. Bu, paradan tasarruf etmenize ve oyununuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır.
Like a Pizza Sınırsız Para Hileli Mod Apk
  • Reklamsız. Like a Pizza MOD APK 2022 sürümünde reklam yoktur. Herhangi bir kesinti olmadan pizzanızı yapabilir ve müşterilerinize servis yapabilirsiniz.

Çözüm

Yemek pişirme/iş simülasyonu oyunlarının hayranı mısınız? Cevabınız evet ise, Like a Pizza APK oynamaktan keyif alacaksınız. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamanızı gerektiren mükemmel bir oyundur.

Başarılı olmak için eylemlerinizde ateşli ve hızlı olmalısınız. Oyun oynamak ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımlar sunar.

Like a Pizza MOD APK size diğer oyunculara göre avantaj sağlayacaktır. Sınırsız para ve ücretsiz alışveriş gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Ayrıca oyununuzu kesintiye uğratacak reklamlar da yok. Oyunu bugün indirmeli ve mutfakta ne kadar dayanabileceğinizi görmelisiniz!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Like a Pizza Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Like a Pizza Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Like a Pizza Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir