Jetpack Joyride Sınırsız Para Hileli Mod Apk

1.66.1

Bullet-powered jetpacks! Giant mechanical dragons! Birds that shoot money!
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 4,957,915
Geliştirici
Halfbrick Studios
Sürüm
1.66.1
Actualización
Jun 8, 2022
Gereksinimler
4.4
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Jetpack Joyride Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Tüm video oyunlarını tartışmak ama Jetpack Joyride’ı tartışmak adil olmaz. Jetpack Joyride bir kanal a, cHalfbrick Studios tarafından yaratılan video oyunu. Bu oyun ilk olarak 1 Eylül 2011’de piyasaya sürüldü, o zamanlar sadece IOS tarafından destekleniyordu ancak şimdi bu oyun Android, Web, Windows, PS4, vb. birçok işletim sisteminde mevcut. Büyüleyici bir şekilde görünce şaşırabilirsiniz. oyunun arayüzü. O kadar kullanıcı dostu bir oyun ki, yeni başlayanlar bile nasıl başlayacağını biliyor. Jetpack Joyride, müşterilerin incelemelerine göre oluşturuldu. Bu oyunun kazandığı ödülleri öğrendikten sonra bu oyunun popülaritesine ikna olmalısınız. 148Apps tarafından “2011’de Bile En İyi Uygulama” ödülüne layık görüldü. Pocket Gamer’ın En İyi Aksiyon ve Arcade oyunu ödülü Jetpack Joyride’a verildi. Bu oyun aynı zamanda WWDC (Apple Worldwide Developers Conference) tarafından Apple Tasarım Ödülü’nü kazandı. Bu, Jetpack Joyride’a kısa bir girişti.

Jetpack Joyride Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Jetpack Joyride Sınırsız Para Hileli Mod Apk

The Baby In Yellow Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Oynanış

Oyunu açtığınızda muhteşem ve keyifli renklerle karşılaşacaksınız. Profilinizi oluşturmanız ve ilk kez adınızı girmeniz gerekir. Profilinize bir isim verdikten sonra bir avatar seçeceksiniz (profil resminiz olacak bir ifade). Adınızı ve avatarınızı istediğiniz zaman değiştirebilir veya düzenleyebilirsiniz. Ekranda herhangi bir yere tıkladıktan sonra oyun başlar ve bir kişi koşmaya başlar. Düşmanlardan ve parlayan çubuklardan kaçınarak yolunuza çıkacak tüm paraları toplamalısınız. Parlayan çubuklar sizi öldürür veya sağlığınızı azaltır. Yolunuza çıkan engellerin ve madeni paraların yerine göre zıplayabilir ve kayabilirsiniz.

Ayrıca bitiş çizgisine giderken sizi düşmanlarınızdan koruyacak koruyucu bir kalkan, uçuş ve koşu hızınızı artırabileceğiniz bir hız yükseltici gibi bazı yükseltmeler de var.

Zamanla, koşu hızınız artar, ardından gerilim ve heyecan yoğunlaşır, bu da oyunu çok daha ilginç hale getirir. Bir reklam görerek jetonlarınızı artırma seçeneği de vardır.

Oyuncu, kendisine bir engele çarpana kadar işlevsel kalabilen araçlar veya diğer yükseltmeleri sağlayan çok renkli kutularla karşılaşır.

Bu oyunda her seferinde, oyuncu yolundaki bazı bilim adamlarını devirmek, belirli bir mesafeden paralardan kaçınmak, engellere yakın uçmak ve kendisine atılan bombaları kaçırmak gibi bazı görevleri yapmak zorundadır.

Her görevden sonra, oyuncu performansına bağlı olarak deneyim seviyesini artıracak başlangıçlar alacaktı. Bir oyuncu oyununu bir kez tamamladığında iki seçeneği olacaktır. Oyunu başka bir görev olmadan oynayabilir veya “ Mezun” veya “Ninja” unvanıyla başka görevler oynayabilir .

Oyuncu 16. seviyeden itibaren “Badger” unvanı veya rozeti ile başlayacaktır .

Özellikleri:

  • Heyecanla gelen rahatlık:

Her oyunun ana özelliği, oynaması kolay olmasıdır. Başka bir deyişle, kullanıcı dostu olmalıdır. Jetpack Joyride’ın kolay talimatları vardır ve oynaması kolaydır. Profil oluşturma ve oyunu oynama konusunda herhangi bir karmaşıklık yoktur. Gerilim ve heyecan, oyunu büyüleyici kılıyor. Çünkü sonrasında olacakların merakı, merakı ve oyun sırasındaki heyecan Jetpack Joyride oyununun öne çıkan özelliklerinden.

  • Göz Alıcı Grafikler ve Olağanüstü Mekanikler:

Göze çarpan grafikler ve renkler, birinin çekiciliği için temel özelliklerdir. Jetpack Joyride, herkesin hayran kalabileceği etkileyici grafiklere sahiptir. Pek çok oyunun popüler olamamasının nedeni mekaniklerdir. Oyununuz ne kadar çekici olursa olsun, mekaniğiniz iyi değilse hiçbir işe yaramaz. Jetpack Joyride, çok kolay mekaniklere sahip bir oyundur. Hiçbir karmaşıklığı ve kısıtlaması yoktur.

Jetpack Joyride Sınırsız Para Hileli Mod Apk

  • Sınırsız Jetpack Düşük özellikli telefonda bile:

Bu oyun tamamen sınırsız ve benzersiz birkaç jetpack ile birlikte gelir. Sayıları neredeyse 26’dır.

Geleneksel, su, kar makinesi, oyuncak, twister, uçan V, köpekbalığı kafası, buhar gücü, kırmızı Barry, gökkuşağı, parti, yaprak üfleyici, patlatma, ciklet, helikopter, lazer ve daha birçok jetpack’i içerir.

Bu oyunu indirmek için gelişmiş ve en yeni cep telefonlarına ihtiyacınız yok. Ortalama özelliklere sahip bir cep telefonuna bile bu oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Olumsuz yönleri

Mükemmel şeylerde bile bazı eksiklikler var. Jetpack Joyride’da da durum aynı. Gözlenen tek olumsuz yön, oyunun bir sonu olmamasıdır. Oyuncu, bir bomba ona çarptığında ölene kadar her zaman koşmaya devam eder. Bu oyunun bir tür sonu ve sonu olmalı.

Bu oyunla ilgili diğer bazı ayrıntılar

Bu oyun, daha önce tartıştığımız gibi Halfbrick Studios tarafından yaratılmıştır. Shainiel Deo ve Daniel Vogt, Halfbrick Studios’u kurdu. Daha önce, neredeyse 500 milyon indirmeye sahip popüler meyve ninja oyununu yaratmışlardı. Fruit ninja’nın bu kadar dikkat çekici başarısından sonra, performansında da eşsiz olan Jetpack Joyride’ı piyasaya sürdüler.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Jetpack Joyride Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Jetpack Joyride Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Jetpack Joyride Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.