Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
29 Eyl 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Savaş, anlaşmazlık, lanet ve büyüyle dolu Orta Çağ Avrupasında geçen, gelmiş geçmiş en heyecanlı aksiyon RPG oyunu Iron Bladede kahraman olmak için kaderini kendin çiz. Yenilikçi fakat öğrenmesi basit çatışma sistemi seni dur durak bilmeksizin savaştan harbe atarken, konsol kalitesinde grafiklerle hayata geçirilmiş bir dünyayı keşfedip pek oldukca vazife tamamla.

Canavar avcın için muhteşem silahlar toplayıp soluk kesici gerçek mekanları ve zindan kalelerini keşfet. Krallık oluşturup heyecanlı PvP meydan okumalarına katılırken milyonlarca oyuncuya karşı becerilerini sına.

– Kan dökerek yarattıkları ihtilafa karşı kalelerin yetersiz kaldığı şeytani bir harp ordusu yaklaşıyor. Oyalanacak vakit yok. Kılıcını savur, canavar avcısı bir kahraman ol ve can alıcıları sonsuza dek defetmek için öldürme yaparak kehaneti gerçekleştir.

– Bu RPG oyununun zorlayıcı öykü görevlerinde savaşırken lordlar, entrikalar ve ihanetlerle dolu bir hikayeyi ortaya çıkar.

– Zengin bir tarihe sahip, fantastik bir alternatif Avrupa gerçekliğinde yer alan ve destansı savaşçılar, lordlar, ihtilaf, nalet ve esrarla dolu bir oyun dünyasını keşfet.

– RPG macera oyunlarında Notre Dameda şeytan şövalye ordularıyla dövüşecek, Transilvanya zindanlarında vampirleri kılıçtan geçirecek ve öteki RPG oyunlarında görülmemiş daha pek fazlaca büyüleyici mekanı keşfedeceksin.

– Mobil oyun için hususi tasarlanmış, muharebede sıcağı sıcağına düşmanlara karşı rahatlıkla muhteşem zincirleme kılıç saldırıları yapmayı sağlayan kontrollerle, herkes derinlikli ve zindan konulu RPG aksiyonunun tadını çıkarabilecek.

– Canavar avcısı komboları gerçekleştirmek için dokunuş ve parmak kaydırma hareketlerini birleştirerek kendi fantezi dövüş ve cenk tarzını yarat.

– Her biri görkemli çizimlerden yaratılmış, inanılmaz oyun grafikleri, aksiyon ve çatışma yeteneklerine haiz muhtelif destansı zindan düşmanlarıyla yüzleş.

– Savaşta karşına çıkmaya cüret eden herkesi ürkütücü bir sonla yüzleştiren ölümcül hususi aksiyon dolu saldırılar ve bitirici kılıç hamleleriyle öldürme yap.

– RPG macera oyunlarında vazife tamamlarken toplayabildiğin düşlem silahları ve cenk zırhlarıyla lordlar benzer biçimde dövüş.

– Oyun içinde düşmanlarının yüreklerine vehamet salacak aksiyon dolu efsun ve becerilerle öldürme yap.

Guild of Heroes Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir