GT Racing 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
29 Eki 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

GT Racing 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Gameloft’tan çıkış tarihi 14 Kasım 2013 olan bir Android oyunudur. Oyun Türü: Yarış. Makalede, EN İYİ oyunculardan pompalama ipuçlarını, geliştiricilerin “oyunculara cevapları” sorularını, resmi siteden yeni başlayanlar için kılavuzları ve oyunu geçmek için sırlarımızı özetledik. Dikkat, Wise Geek web sitesi sürekli güncellenmektedir, bizi daha sık ziyaret edin.

GT Racing 2  Sınırsız Para Hileli Mod Apk
GT Racing 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Arabanın rengi nasıl değiştirilir? Garaja girmek için oyunun ana menüsünde arabanıza tıklayın.Ardından arabaya ve ardından Boyama simgesine tıklayın. Mevcut tüm renklere göz atabilir ve ardından size en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Makinenin performansı nasıl iyileştirilir? Garaja gitmek için oyunun ana menüsünde arabanıza tıklayın. Garajda, araca ve ardından altındaki İyileştir simgesine tıklayın. İstenen iyileştirmeyi seçerek Satın Al simgesine tıklayın, ardından mevcut mekaniklerden biri geliştirmeyi yükleyecektir.

Oyunun yardım bölümü var mı? Yardım bölümünü Ayarlar menüsünde (veya yarış sırasında duraklatma menüsünü arayarak), Yardım alt menüsünde bulabilirsiniz. İçinde yarışmalar, arabalar, iyileştirmeler, ikramiyeler ve tek bir kariyer hakkında ayrıntılı bir açıklama bulacaksınız.

Yeni arabalar nasıl açılır? Müsait değil. Kampanyaya katılmak için alınan yıldızlar için veya anında banknotlar için arabalar açılabilir.

Oyunda dikiz aynaları var mı? Arka görüş kamerasını açmak için ekranın üst kısmında ortadaki basılı tutun.

Hangi durumda yarış tamamlanmış sayılır ve yıldızlara neden ihtiyaç duyulur? İki tür yarış vardır: üç kazanan (klasik, tepenin kralı, kalifikasyon) ve ya hep ya hiç (sollama, bire bir, nakavt). Birinci türdeki yarışlar, ilk üçte bitiş çizgisine gelirseniz (bu durumda işgal edilen yere karşılık gelen yıldız sayısını alırsınız), ikinci türdeki yarışlar ancak koşulsuz bir zafer kazanırsanız tamamlanmış sayılır. zafer.

GT Racing 2  Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Neden bazı kampanya yarışlarına katılamıyorum? Bazı kampanyalar minimum gereksinimleri belirler. Arabanız belirli bir etkinliğe katılmak için yeterince ayarlanmamışsa, kazancı kullanarak arabaya kaymayı deneyin!

Tüm arabalar jetonla satın alınabilir mi? Madeni paralar için efsanevi ve sadece GT yarışını tamamlayarak elde edilebilecek arabalar dışındaki tüm arabaları satın alabilirsiniz.

Bir tamirci nasıl işe alınır? Ana menüden arabaya tıklayarak garaj menüsüne gidin. Halihazırda bir iyileştirme sürecinden geçiyorsanız, Hızlandırma menüsüne gidebilir ve ek bir tamirci kiralayabilirsiniz.

Mekanik bonus paraları nasıl çalışır? Her tamirci, ana kazançlara ek olarak size bir jeton bonusu verir. Ne kadar çok mekaniğiniz varsa, her yarış için o kadar çok kazanacaksınız!

Yarışmaya katılmanın maliyeti değişti. Neden? Niye? Giriş ücreti seviyenize bağlıdır. Seviyeniz ne kadar yüksekse, yarışmayı düzenlemek için o kadar fazla ödemeniz gerekecektir.

Kendim bir ekip oluşturabilir miyim? Birkaç takımın üyesi olabilir miyim? Herhangi bir oyuncu bir ücret ödeyerek bir takım oluşturabilir. Bir takım oluşturduktan sonra, oyuncu sahibi olur ve onu yönetebilir. Bununla birlikte, bir oyuncunun, sahibi olup olmadığına bakılmaksızın yalnızca bir takımın üyesi olabileceğini unutmayın. Bir takım oluşturmak veya başka bir takıma katılmak istiyorsanız, eski takımdan ayrılmanız gerekecektir.

Bölümler nelerdir? Bir bölümde 100 kişi var, bir sonraki bölüme geçmek için herkesin etrafından dolaşmanız gerekiyor. Dönüştürme üzerine ödüller ve bir lig bonusu alacaksınız.

Bir sonraki bölüme nasıl geçilir? Çevrimiçi oynayarak puanınızı artırın! Derecelendirmenizi ve bonusunuzu Lig ekranında bulabilirsiniz.

Lig ödülleri nasıl çalışır? Bonuslar, turnuva tablosunun sonuçlarına göre ağ oyunundaki en iyi oyuncuları alır. Banknot kazanma şansınızı elde etmek için Şampiyonlar Ligi’ne katılın!

Gerçek zamanlı sohbet nedir? Bu, ekip sohbetinin güncellenmiş bir sürümüdür ve katılımcıların gerçek zamanlı olarak mesaj alışverişinde bulunmalarına olanak tanır. Oraya Ekip İncelemesi aracılığıyla veya Ekip Akışındaki İletişim Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

Önerilen ekipler nelerdir? Bir oyuncu bir takıma katılmaya karar verdiğinde, kendisine bir liste sunulur: eksik takımlar, açık (sadece davetle değil) ve Derecelendirmeye göre uygun (tüm takım üyelerinin ortalama Derecelendirmesi).

Günlük yarış bonusu nedir? Bu bonus, oyuna her gün giren oyuncular tarafından alınır. Oyun gününün ilk yarışı için ödülün yüzdesini temsil eder. Her beşinci gün için ek bir ödül alırsınız – jetonları 5 günde yükseltmekten 30 günde arabalara yükseltmek.

Takım Çarpışması nedir? Bu, takımınızın küresel bir turnuvaya katıldığı yeni bir oyun modudur.

GT Racing 2  Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Team Clash’e nasıl katılınır? Bu turnuvaya sadece takım üyeleri katılabilir. Yalnızca ekip liderleri, Ekip Çarpışmalarına katılmak için ekiplerini kaydedebilir.

Team Clash’e katılmak için neden yakıta ihtiyacım var? Yakıt, bir yarış için gerekli olan enerjidir. Depo kapasitesinin izin verdiği ölçüde yakıt noktaları yenilenir. Ayrıca Yakıt kitleri kullanılarak da geri yüklenebilirler. Ek bir tank satın alırsanız, Yakıt puanları otomatik olarak yeni bir maksimum değere geri yüklenir.

Hangi yeni arabalar ortaya çıktı? 6 yeni araba var:

  • Ferrari 458 İtalya.
  • Ferrari F12 Berlinetta.
  • Mercedes CLK GTR AMG.
  • BMW M2.
  • Maserati 300’ler.
  • Nissan 370Z.
  • SAVAGE RIVALE GTS.

Team Clash ödülü oyuncular arasında nasıl dağıtılacak? Her turnuva sonunda en iyi 3 takım ödül alır. Tüm ekip üyeleri, katılımlarına bağlı olarak yüzdesel olarak yabancı para cinsinden ücret alır ve ekip ödülleri eşit olarak dağıtılır.

Neden herhangi bir zamanda Team Clash’te yer alamıyorsunuz? Team Clash’e hangi noktada katılabilirim? Clash of team’e erişim, uygulama başladıktan 30 dakika sonra açılır. Bundan sonra uygulamadan çıkana kadar Team Clash’i istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Böylece. Team Clash’e erişmek için oyunda 30 dakikadan fazla zaman harcamanız gerekir. Team Clash’e erişmek neden bazen imkansız oluyor? Takım çarpışmalarına erişim için herhangi bir kural var mı? Takımların çatışması, oyunun başlamasından 30 dakika sonra kullanılabilir hale gelir. Clash of Teams’e katıldıktan sonra oyunu kapatana kadar istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Dolayısıyla Clash of Teams’e katılabilmek için oyunda en az 30 dakika geçirmeniz gerekiyor.

 

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar GT Racing 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo GT Racing 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar GT Racing 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.