Grand War Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
13 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Grand War  Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Grand War Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Grand War Roma Stratejisi Modlu Apk İndir 2022

2000 yıllık cenk tarihini kapsayan Romada kendi imparatorluğunuzu kurun!

Grand War Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Komutan! Heyecan verici bir cenk oyunları yolculuğuna başlamak için olağanüstü stratejinizi gösterin! Bu harp yolculuğu sırasında Sezar, Scipio, Hannibal- efsanevi generaller sizin için savaşacak! Roma, Samnium, Epirus, Kartaca vb. Strateji oyunlarında değişik güçleri seçebilirsiniz!
Şimdi, savaşın ihtişamını yeniden düzenleyin ve imparatorluk sizin sayenizde Yükselecek!

『Genel』
「Çeşitli Efsanevi Generaller」
Caesar, Scipio, Hannibal, Pyrrhus… Efsanevi generallerinizi seçin ve kendi çağınızı yaratın!
「Genel Büyüme」
Dövüş kanalıyla stratejinin haritasını çıkarın, generalleriniz olağanüstü yetenekler elde etmek ve cenk alanında olağanüstü hakimiyet imlemek için büyümeye devam edecek!
quot;Genel yeteneklerquot;
Her generalin zengin becerileri vardır ve farklı yetenek kombinasyonları beklenmedik ve şaşırtıcı etkisinde bırakır yaratabilir! Sırlar keşfetmeni bekliyor!

『Savaş』
「Çeşitli Kampanya」
Roma, Samnium, Epir, Kartaca. Çeşitli seçenekler değişik bir tarih yaratacak! Romanın yükselişi için savaşmak ya da değişik bir yola girmek, tamamı sizin akıllı stratejinize bağlı. Kendi tarihini yaz ve eşi olmayan bir imparatorluk zaferi yarat!
「Eski Savaşa Dönüş」
Pön Savaşları, Pirus Savaşları, Samnit Savaşları… Eski savaşlar yepyeni bir deneyimle yeniden karşımıza çıkacak! Sadece eski savaşların yükselen savaşlarının tadını çıkarmakla kalmaz, hem de değişik stratejiler altında tarihin parlaklığını da hissedebilirsiniz! Artık her şey mahkum değil! Eski cenk yeni zaferler açacak, emrinizdeki bütün kaynaklarla yapın!

『Birlik』
「Benzersiz Birlikler」
Okçu, süvari, harp fili, balista, mancınık, harp gemisi… Çeşitli birlikler, cenk oyunlarında varlıklı stratejiler kullanmanıza izin verir.

Grand War: Roma Stratejisi Apk Full

Ve sonrasında, savaştaki vaziyet değişebilir!
「Birlik Becerisi」
Monoton bir biçimde birbirinize saldırmaktan bıktınız mı? Endişelenme, birliklerin farklı becerilere haiz olacak! Savaş alanından sorumlu olmak için yeteneklerinizi kullanmaya çalışın!

『Strateji』
「Birlik Dengesi」
Daha Az Daha Fazla ile kazanmak ister misiniz? Düşmanınıza sürpriz bir taarruz başlatmak talep eder misiniz? Bütün bunlar stratejinizle reel olacak! Birlikler içinde farklı vasıf kısıtlamaları vardır. Ve mekanizmanın makul kullanımıyla, bir sonraki saniye, savaşın gidişatını değiştirebilecek ve savaşın durumunu değiştirebileceksiniz!
「Arazi Faktörleri」
Ovalar, tepeler, dağlar, okyanuslar…Farklı araziler savaşa beklenmedik değişimler getirecek! Dağları aşıp düşmanı gafil avlamayı yada kafa kafaya saldırıp ovalarda rakibi yenmeyi seçin. Komutan, Şimdi yürüyüş rotanızı seçin!
「tahkimat」
Bunun bir strateji oyunu bulunduğunu ihmal etmeyin! Seferde önder birlikler artık tek seçeneğiniz olmayacak! Gözetleme kuleleri, kaleler, duvarlar, çitler… Roma Çeşitli tahkimatlar sağlar ve çok sayıda savaş stratejisi sergileyebilirsiniz! Şehrinizi konsolide edin, düşmanın saldırısına karşı savunma yapın ve ardından hasım kuvvetlerini ortadan kaldırın. Karşı saldırının kornası çalınacak!
Boom Beach Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Grand War Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Grand War Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Grand War Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.