FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi

FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi

v3.3.0 by Lyrebird Studios

Eğlenceli yaşlandırma programı, yüz değiştirici ve komik cinsiyet değiştirme

Android Android 5.0Fotoğrafçılık
4.2 ( 447 ratings )
Price: $0
Uygulama Adı FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi
Yayımcı Lyrebird Studios
Kategori Fotoğrafçılık
Boyut 35.89 MB
Versiyon 3.3.0
Güncelleme Tarihi 21 Mar 2023
Mod Açıklaması Pro Unlocked
FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi is the most famous version in the FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi series of publisher Lyrebird Studios
Mod Version 3.3.0
Total installs 10.000.000+
Bildir Uygulamaları Bildir
İndir

FaceLab fotograf düzenleyici, harika yüz filtreleriyle en iyi ücretsiz yaşlandırma programı ve cinsiyet değiştirme uygulamasıdır. Yaş değiştirici uygulama, anında daha yaşlı veya daha genç görünmenizi sağlar. Gelecekte nasıl görüneceğinizi merak ettiğinizde, tek dokunuşla yaşlanma filtresi ile kendinizi yaşlandırın. Yaşlı adam filtresi ile anında sakal ve kırışıklıklara sahip olabilirsiniz. FaceLab, cinsiyet değiştirebileceğiniz ve karşı cins olarak güzel bir resim çekebileceğiniz muhteşem bir cinsiyet değiştirici sunuyor. Yüz düzenleme programı, resminizin filtreden önceki ve sonraki halini kıyaslamak için kolaj ve fotograf birleştirme özelliklerini sunar. Çarpıcı fotograf kolajınızı Instagram, Facebook, Whatsapp, Snapchat, TikTok, VK ve Pinterest'te paylaşarak çok sayıda beğeni alın.

👵 İnanılmaz Yüz Yaşlandırma Programı:
FaceLab, sizi yaşlandırmak için harika fotoğraf filtreleri sunar! Beni yaşlandır özelliği, sizi saniyeler içinde sevimli bir yaşlı adama veya yaşlı kadına dönüştürür. Önce fotograf galerinizden güzel bir resim seçin veya FaceLab selfie kamerasını kullanarak selfie çekin. Resminizi FaceLab ile boyutlandırın bu sayede sosyal medyada paylaşırken kırpmak zorunda kalmazsınız. Gerçek hayatta yaşlanmadan gelecekte nasıl yaşlanacağınızı keşfedin.

🧟 Zombi Fotograf Düzenleyici:
Zombi olmak için hemen zombi filtrelerini deneyin! Arkadaşlarınızı korkutmak için fotoğrafları anında zombileştirin ve sosyal medyada paylaşın. Beni zombi yap efektine bayılacaksınız! Özel zombi fotoğraf düzenleme araçları sizleri bekliyor.

Cinsiyet Değiştirme Programı:
Forograf düzenleyici harika bir cinsiyet değiştirici filtre sunar, böylece saniyeler içinde karşı cins gibi görünebilirsiniz! Kendinizi bir erkek ya da kadın olarak görmek çok komik. Sihirli resim uygulaması, cinsiyeti değiştirmek ve bir yaşlıya dönüşmek için en iyi sonuçları gösterir. Saniyeler içinde uzun saçlı güzel bir kadına veya havalı sakallı bir adama dönüşün!

👶 Gençleştirici Yüz Filtresi:
FaceLab ile istediğiniz kadar gençleşebilirsiniz. Kırışıklıklarınızdan kurtulmak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için filtreler ile istediğiniz zaman 18 yaşına dönün.

Fotograf Birlestirme Uygulaması:
Şaşırtıcı yaşlandırıcı yüz filtreleri ve cinsiyet değiştirme efekti uyguladıktan sonra; komik Instagram gönderileri oluşturmak için çarpıcı resimlerinizi kolaj yapın.

AI Yüz Düzenleyici:
Selfie rötuşlamak için en iyi gençlik ve yaşlılık uygulaması, sadece saniyeler içinde Photoshop efekti sunuyor. Fotoğraf filtreleriyle resimleri bir profesyonel gibi düzenleyin ve saç stilinizi değiştirin.

🤳 Selfie Kamera Efektleri:
Yapay zeka teknolojisi sayesinde eğlenceli filtreleri doğrudan yüzünüzde görmek için selfie çekin! Selfie kamera efektleriyle yaşlanmak ve gençleşmek çok kolay.

Yağlı Boya Filtresi:
Selfie'lerinizi sanat eserine dönüştürmenin en eğlenceli hali için. FaceLab, mükemmel sanat filtrelerini deneyin. Yağlı boya filtreleri sayesinde resminizin bir tablo gibi görünmesini sağlayın.

Karikatür Oluşturma:
Karikatür fotograf düzenleyici, birçok komik karikatür filtresi sunar. Kendinizi bir çizgi film ya da bir avatar olarak görmek için fotoğrafları komik çizgi film efektleriyle editleyin.

Karizmatik Sakal Filtresi:
Sakal ve bıyık bırakamıyorsanız, FaceLab resim düzenleyicisinin sunduğu harika sakal efekti tam size göre. Şaşırtıcı sakal uygulamasının nefes kesici filtrelerle istediğiniz görünümü elde edin.

FaceLab fotoğraf düzenleyici, AI tarafından desteklenen en iyi yüz düzenleme uygulamasıdır, yaş değiştirici ve birçok yaşlılık filtresi ile gelir. Muazzam filtreler ile istediğiniz zaman yaşlanabilir ve cinsiyetinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları zombileştirmek için birçok zombi efekti mevcuttur. Yaşlanmış komik resminizi Instagram, Facebook, Whatsapp, Snapchat, Tik Tok, VK, Tumblr, Flickr ve Twitter'da paylaşın!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi

No votes so far! Be the first to rate this post.


İndir (35.89 MB )

Tüm Versiyonlar

FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi
FaceLab Yüz Düzenleme Filtresi 3.3.0 Mod Açıklaması
Mart 28, 2023 35.89 MB

Mod Detayı:

Pro Unlocked

Tavsiye Edilenler

Beğenebilecekleriniz

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Sonraki Uygulama X