eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

6.1.2

With the updates to the game, the minimum system requirements will change, and some devices will no longer be supported.
HEMEN İNDİR
3.1/5 Oylar: 9,757,758
Geliştirici
KONAMI
Sürüm
6.1.2
Actualización
Jun 28, 2022
Gereksinimler
7.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Dünyanın en popüler sporu olduğu için bugün birçok futbol oyunu mevcut. Bu, özellikle milyarlarca insanın keyif aldığı Avrupa, Asya ve Güney Amerika için geçerlidir. Ancak gerçekçi maçlar oynamak istiyorsanız, istediğinizi sunabilecek çok fazla mobil oyun yok. Ancak günümüzde bu durum değişiyor, eFootball PES oynayabilir ve gerçekçi maçların keyfini çıkarabilirsiniz. Kilidini açabileceğin ikonik takımlar ve oyuncularla bildiğin gibi futbol oyna.

eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu oyunda, herhangi bir oynanış özelliği olmayan başka bir kart oyunu veya bulmaca oyununun değil, uygun bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bugün Avrupa’dan Manchester United, Juventus, FC Barcelona, ​​AS Roma ve daha pek çok takım gibi birçok takım var! Ayrıca Ronaldo, Rashford, Messi ve çok daha fazlası gibi yıldız oyuncular da dahil olmak üzere sözleşme imzalayabileceğiniz yüzlerce oyuncu var. Gerçekçi grafikler ve kontrollerle bugün konsol benzeri bir oyunun keyfini çıkarın. Burada gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı olarak oynayabilir ve öne geçebilirsiniz!

Gerçekçi Bir Futbol Oyunu

Bilmiyorsanız, futbolun hayranı olduğu tahmin edilen 3,5 milyar insanla dünya çapında en popüler spor olmaya devam ediyor. Kriket, Basketbol, ​​Hokey, Tenis ve daha pek çok popüler sporu geride bıraktı. Bununla, dünyanın her yerinde spor yapan birçok insanı ve canlı maçları izlemeye gelen insanları görmeyi bekleyebilirsiniz. Ancak bugün pandemi nedeniyle çok fazla canlı maç yapılmamaktadır. Çözüm, son derece gerçekçi bir futbol oyunu olan eFootball PES oynamaktır.

Bugün kendi takımınızı oluşturup dünyanın en iyi futbolcularını bir araya getirebildiğiniz için bugün konsol benzeri bir oyun oynayabilirsiniz. FC Bayern Münih, Manchester United, Juventus, AS Roma ve daha pek çok popüler takımda oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Burada ayrıca Ronaldo, Messi, Mbappe, Rashford ve daha birçok yıldız gibi oyuncuların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca Oyuncu Paketleri mevcuttur ve birçok oyuncunun yanı sıra diğer öğelerin kilidini de açar. Ardından, bugün dünya çapındaki oyuncularla çevrimiçi olarak gerçek maçlarda oynayabilirsiniz.

Bugün tadını çıkarabileceğiniz çok sayıda nadir özellikli oyuncu var. Artık istediğiniz kadar gol atabilirsiniz.

eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

eFootball PES Özellikleri

Bugün futbol aksiyonuna doyamıyorsanız, favori takımlarınızı ve oyuncularınızı şimdi eFootball PES’te oynamanın keyfini çıkarın.

Son Derece Gerçekçi Bir Futbol Oyunu – Bugün dünyanın her yerinde oldukça fazla futbol taraftarı var. Birçok insan kendi yerel mahallelerinden maçları ve hatta maçları canlı olarak izler. Ancak pandemi nedeniyle dünya kapandığı için bugün sadece kendi evlerimizde futbolun tadını çıkarabiliyoruz. Bu, son derece gerçekçi bir futbol oyunu olan eFootball PES’i oynamak için mükemmel bir fırsat. Burada, hareket edebilir ve takımınızdaki her oyuncuyu oynayabilirsiniz.

Çılgınca goller atın veya rakibinizden topu çalın. Oyuncunun kutlamalarına kadar burada gerçekçi bir maç oynamayı bekleyebilirsiniz! Burada Chelsea, FC Barcelona, ​​Manchester United, Juventus ve daha birçok Avrupa’dan farklı takımlarla oynayabilirsiniz. Ayrıca Oyuncu Paketlerinden faydalanabilir ve Messi, Ronaldo, Mbappe, Beckham, Maradona, Gerrard ve daha fazlası gibi destansı oyuncuların kilidini açabilirsiniz. Bugün çevrimiçi gerçek insanlara karşı oynamanın tadını çıkarın!

Resmi Lisanslı Takımları ve Oyuncuları Oynayın – Futboldan hoşlanan biriyseniz, bugün oynayabileceğiniz birçok futbol oyunu var. Ancak bugün bunların çoğu, neredeyse aceleyle yapılmış, çoğunlukla vasat olanlardır. Yani, sadece en iyiyi oynamak istiyorsanız, şimdi eFootball PES’i deneyin. Bu oyun, bugün resmi lisanslı takımları ve oyuncuları oynamanıza izin veriyor. Avrupa’dan Manchester United, FC Barcelona, ​​Juventus, Chelsea, AS Roma ve çok daha fazlası gibi keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda takım var.

Ayrıca bugün Mbappe, Ronaldo, Messi, Rashford gibi ikonik oyuncuların keyfini çıkarabilirsiniz. Veya bugün Gerrard, Batistuta, Maradone, Totti, Beckham, Torres ve daha birçok efsaneye imza atabilirsiniz. Bugün kendi başınıza yapabileceğiniz birçok takımın ve oyuncunun tadını çıkarın.

eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Gerçek Rakiplere Karşı Oynayın – Bu oyunu bu kadar eğlenceli yapan şey basit bir çevrimdışı oyun olmamasıdır. Burada, oyunu oynayan dünya çapındaki gerçek rakiplerle karşılaşabilirsiniz. Bu, takımlarında çeşitli oyuncular toplamış kişilere karşı oynayabileceğiniz anlamına gelir. Bugün birçok hedef gerçekleştirin ve skor tablolarına tırmanın! Bugün karşı oynayabileceğiniz çok fazla oyuncu var.

Gerçekçi Grafikler ve Kontroller – eFootball PES, bugün keyfini çıkarabileceğiniz konsol benzeri grafiklere sahiptir. Burada, bir sahadaki tüm oyuncuları tıpkı televizyonda izlediğiniz gibi görebileceksiniz. Kontroller de bugün burada gerçekçi.

eFootball PES 2022 Mod APK İndir – Sınırsız Para, Madeni Para

En iyi futbol oyununu istiyorsanız, eFootball PES’i deneyin. Bol oyuncu, takım ve ikonik hareketlerin tadını çıkarın.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar eFootball 2022 Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir