Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk

1.0

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 5,916
Geliştirici
Innersloth LLC
Sürüm
1.0
Actualización
Jan 28, 2015
Gereksinimler
2.3
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Dig2China, Innersloth LLC tarafından sunulan akıllara durgunluk veren bir oyundur. Meraklı bir çocuğun güçlü bir kazıcı yapmaya ve dünyayı Çin’e kazmaya karar verdiği bir Amerikan köyünde yer almaktadır.

Kararlılığı, kendisine acımasızca zorbalık eden komşusunun dikkatini çeker. Oyun, komşunun yanlış olduğunu kanıtlama yarışıdır. Komşu onu durdurmadan önce çocuğun Çin’e ulaşmasına yardım etmelisin.

Dünyanın birkaç katmanını kazdıktan sonra, kendinizi farklı türde insan ve hayvanlarla dolu harika yerlerde bulacaksınız. Burası Çin! Başardın!

Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Şimdi eve dönüp projenizin işe yaradığını kanıtlamanız gerekiyor. Ama bunu nasıl yapacaksın? Komşuya göstermek için yolculuğunuzun fotoğraflarını çektiğinizden emin olun. Çin Seddi gibi önemli yerleri yakalayabilirsiniz!

Komşu kesinlikle size inanmayacaktır. İşte o zaman bu oyundaki fotoğrafları paylaşarak Çin’e gittiğinizin kanıtını ona göstermelisiniz.

Dig2China Ücretsiz APK nedir?

Dig2China, keşif ve bulmaca çözme unsurları içeren aksiyon dolu bir oyundur. Nadir ve değerli eserler bulmak için dünyanın tehlikelerine göğüs germesi gereken gözüpek bir hazine avcısı olarak oynayacaksınız.

Çin’e ulaşma umuduyla 13 Dünya katmanını kazacaksınız. Bu oyun, becerilerinizin ve aziminizin gerçek bir testidir.

Oyunun grafikleri hakkında yazılacak bir şey yok, ancak işi hallediyorlar. 2B ortamlar muhteşem bir şekilde işlenmiştir ve karakter modelleri iyi detaylandırılmıştır.

Basit, ilgi çekici ve akıllara durgunluk veren bir oyun arıyorsanız, Android için Dig2China Ücretsiz APK indirmesinden başkasına bakmayın. Hemen indirin ve hazine avı maceranıza bugün başlayın!

İnanılmaz Eğlenceli Bir Oyun Deneyimi

Gücünüzü fethetmek için kullanmanız gereken bir gizem ve entrika dünyasına girmeye hazır olun. Dig2China’da, nadir ve değerli eşyaları toplarken tehlikeli bir yeraltı labirentinde yolunuzu bulmakla görevlendirileceksiniz.

Bu oyun oynamak için mutlak bir patlama. Basit 2D grafikleri ve anlaşılması kolay oyun mekaniği ile, birkaç dakika veya birkaç saat boyunca alıp oynamak için mükemmel bir oyun.

Ödül sistemi heyecan verici ve benzersizdir. Oyunda ilerledikçe, daha hızlı ve daha derine inmenize yardımcı olacak alet ve ekipmanlarınızı yükseltebileceksiniz.

Sonunda Çin’e ulaştığınızda yaşayacağınız tatmin duygusu tarif edilemez. En zorlu zorlukların üstesinden gelmek için yeterli hazineyi toplamış olacaksınız.

Ödüller Kazanın ve Şampiyon Olun

Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyun gerçekçi bir ödül sistemine sahiptir. Oyun içi para birimi dolar bazındadır. Bu ödüllere şu kriterlere göre verilir:

  • Derinlik. Bu kriter, sıkı çalışmanızın gerçek temsilidir. Delikten ne kadar ileri gittiğinizi ölçer. Ne kadar ileri giderseniz o kadar çok para kazanırsınız.
  • pikaplar. Bu, yolculuğunuz boyunca topladığınız değerli eşyaların sayısını temsil eder. Bunları yakalamak için hızlı ve çevik olmalısınız, çünkü genellikle ulaşılması zor yerlerde bulunurlar.
  • Bonus. Bu, mücadeleleri tamamlamak ve sırları keşfetmek de dahil olmak üzere, oyununuz sırasında elde ettiğiniz diğer çeşitli başarıları kapsayan her şeyi kapsayan bir kategoridir.
Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu hazineler her seviyede birikecek. Her seviyenin sonunda, toplam ödüller bir sonrakine aktarılacaktır. Bu şekilde, yolculuğunuzda size yardımcı olacak bir kaynak bankasına sahip olacaksınız.

Dig2China APK’nın Olağanüstü Özellikleri

  • Bir sürü Hazine. Toprağı kazarken her türlü hazineyi bulacaksınız. Bunlara değerli metaller ve antik eserler dahildir. Hepsini topladığınızdan emin olun! Daha sonra kullanışlı olacaklar.
  • 13 Heyecan Katmanı. Bu oyun, her biri benzersiz şekilde uyarlanmış bulmacalara ve zorluklara sahip 13 farklı katmana sahiptir. Sonuna kadar başarmak için tüm becerilerinize ihtiyacınız olacak.
  • Yükseltmeler. İlerledikçe, kazıcınızı yükseltebileceksiniz. Son katmana geçebilecek kadar güçlü olduğundan emin olun!
  • Sonsuz Tekrar Oynanabilirlik. Prosedürel olarak oluşturulmuş seviyeleri ile bu oyun sonsuz tekrar oynanabilirlik sunar. Kendinizi Mantolarda, Litosferde ve hatta Dünya’nın çekirdeğinde bulacaksınız!
  • Gerçek Bir Beceri Testi. Bu oyun kalbin zayıflığı için değil. Sonuna ulaşmak için tüm beceri ve azminizi alacak. Her zaman kilit açmaları ve ilerlemenin diğer daha kolay yollarını aramalısınız.
  • Basit Oyun Mekaniği. Bu oyundaki kontroller kolay. Tek ihtiyacınız olan ekranınıza dokunmak ve kazmaya başlamak!

Tüm Cihazlar için Hafif Uygulama!

Dig2China, Innersloth LLC tarafından üretilen en hafif uygulamalardan biridir. Android 2.3+ işletim sistemini kullanan herhangi bir akıllı cihazla çalışmak üzere optimize edilmiştir.

Bu hafif yapı, oyunu oldukça akıcı hale getiriyor. Daha eski cihazlarda bile kesintisiz, gecikmesiz bir oyun deneyiminden emin olabilirsiniz.

Dig2China Ücretsiz MOD APK İndir

En baştan en iyi kazıcının kilidini açmak istiyorsanız, Android için Dig2China Ücretsiz MOD APK’yı indirmelisiniz. Bu sürüm size rekabette üstünlük sağlamak için değiştirildi.

En başından itibaren emrinizde en iyi kaynaklara sahip olacaksınız! Ek olarak, Dig2China Ücretsiz MOD APK 2022, oyundaki tüm reklamları kaldıracaktır. Oyununuza odaklanabilir ve alakasız pop-up’lar tarafından kesintiye uğramazsınız.

Çözüm

Dig2China, sizi Çin’i kazmakla görevlendiren benzersiz bir oyundur. Hem ödüllendirici hem de heyecan verici mükemmel bir beceri testidir. Prosedürel olarak oluşturulmuş seviyeleri ile saatlerce oyun oynayacağınızdan emin olabilirsiniz.

MOD versiyonu daha da iyi. Size rekabette bir avantaj sağlar ve emrinizde en iyi kaynakların tümüne sahip olmanızı sağlar. Şimdi indirin ve yolculuğunuza başlayın!

Off The Road Tüm Arabaların Kilidi Açık Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Dig2China Free Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir