Dead Trigger 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

1.8.17

4.4/5 Oylar: 3,219,031
Geliştirici
MADFINGER Games
Sürüm
1.8.17
Actualización
Jun 8, 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dead Trigger 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Zombiler birçok filme, diziye ve oyuna konu olmuş kurgusal karakterlerdir. Yıllar boyunca, çok fazla aksiyon ve drama içeren birçok zombi oyunu ve filmi gördük. En popüler filmler ve şovlar The Walking Dead, Cargo, World War Z ve çok daha fazlası. Zombi öldürmekten bu kadar hoşlanıyorsanız bugün Dead Trigger 2’nin keyfini çıkarmalısınız. Bu, dünyayı kurtarmak için olabildiğince çok zombi öldürmenin keyfini çıkarabileceğiniz bir 3D oyundur.

Bugün, gezegende kalan tek insanlardan biri olduğunuz ve diğer kurtulanları bulmanız gereken ilgi çekici bir hikayeyi takip edeceksiniz. Burada hikayeyi ilerletecek ve size ödüller verecek birçok görevi ve hedefi tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca Scientist, Gunsmith, Smuggler, Medic ve Engineer gibi birçok güçlü müttefikle karşılaşacaksınız. Birlikte saklanma yerinizi oluşturabilir ve diğer kurtulanları birlikte arayarak görevleri tamamlayabilirsiniz. Bugün biraz aksiyon için ihtiyaçlarınızı karşılayacak 600’den fazla oyun savaş senaryosu var.

Dead Trigger 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Dead Trigger 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Top Drives Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Tüm Zombileri Yok Et

Sayısız dizi, film ve oyuna konu olduğu için zombiler yeni bir şey değil. Farklı filmlerde ve şovlarda farklı özelliklere sahipler ama baştan sona aynı ölümsüzler. Tek amaçları insanları enfekte etmek ve daha fazla zombi yapmaktır. Bu nedenle, dikkatli olmazsak tüm insanlığı ortadan kaldırabilecek ölümcül bir vebadırlar. Ama biraz aksiyona hazırsanız, Dead Trigger 2 oynamanın zamanı geldi.

Bu 3B oyunda, hikayeye devam ederken yolunuza çıkan tüm zombileri serbest bırakabilir ve öldürebilirsiniz. Burada hikayeyi takip etmeniz gerektiğinden cephanenizi ve sağlığınızı korumanız gerekecek. Smuggler, Engineer, Medic, Scientist ve Gunsmith dahil olmak üzere tanışabileceğiniz birçok kurtulan var. Ardından zombilerden korunan sığınağınızı ve dinlenebileceğiniz bir yer oluşturabilirsiniz. Bugün her tür zombiyi yok edebilecek 70’den fazla silah toplamanın keyfini çıkarın!

Çok sayıda orduya karşı savaşabileceğiniz tamamen 3 boyutlu bir zombi deneyiminin keyfini çıkarın. Bu dünyada hayatta kalabilir misin?

Dead Trigger 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dead Trigger 2’nin Önemli Noktaları

Zombiler, sadece diğer insanları öldürmek isteyen beyinsiz insanlardır. Dead Trigger 2’de yepyeni bir dünya yaşayacaksınız!

Heyecanlı Zombi Oyunu – Zombi oyunları, zorlu ve korkutucu oldukları için zamanı geçirmenin eğlenceli bir yoludur. Ancak birçok zombiyle yüzleşecek cesaretiniz varsa, bu oyunlar sizin için eğlenceli olmalı. Şimdi, oynayabileceğiniz çok sayıda zombi aksiyon oyunu var ama oynamanın en iyi yolu 3D’dir. Bununla birlikte, birçok ödül kazandığı için Dead Trigger 2’yi günümüzün en iyilerinden biri olarak önerebiliriz. Bu oyun şimdi milyonlarca kez indirildi.

Burada, birçok görevi tamamlamaya çalışırken benzersiz bir hikayenin tadını çıkaracaksınız. Görev başına farklı hedefler vardır ve bir sonrakine geçmek için hepsini tamamlamanız gerekir. Ancak genel görev, tüm zombileri yok etmek ve mümkün olduğunca çok sayıda kurtulan kurtarmaktır. Bunu başarmak için, bu oyunun sizin için birçok silahı olduğu çok fazla ateş gücüne ihtiyacınız olacak.

Reklamcılık

Bir Sığınak Oluşturun ve Hayatta Kalanlarla Tanışın – Zombilerle savaşmak için dinlenip yeniden stoklayabileceğiniz güvenli bir yere ihtiyacınız olacak. Ana görevlerinizden biri, bir saklanma yeri oluşturmak ve mümkün olduğunca çok sayıda kurtulanla tanışmak. Burada Medic, Engineer, Scientist, Gunsmith ve Smuggler gibi farklı uzmanlıklara sahip hayatta kalanlarla tanışabilirsiniz. Bunların her biri farklı alanlarda size yardımcı olacak, bu yüzden onları bugün ekibinize almalısınız. Birçok kurtulanla tanışmanın ve sonsuz zombi ordularıyla savaşmanın tadını çıkarın!

Birçok görev ve bölgenin kilidini açın – Ayrıca bugün 10 bölgenin ve keyif alacağınız 33 farklı savaş alanının keyfini çıkarabilirsiniz. Yeraltı tren pazarı, plaza, stadyum ve daha birçok yer var. Dead Trigger 2’de birçok görevi tamamlarken farklı yerlere gideceksiniz. Bugün bu oyunun canlı tasarımlarının ve inanılmaz grafiklerinin tadını çıkarın.

Silahların kilidini aç – Zombilerle savaşmak için çok fazla ateş gücüne ihtiyacın var. Bu oyunda 70’den fazla silah türünün kilidini açabilirsiniz! Minigunlar, tabancalar, tüfekler, SMG, roketatarlar ve çok daha fazlası var! Aynı anda birçok zombiyi kesmek için kullanabileceğiniz bir elektrikli testere bile var. Burada kendinizi en yeni silahlarla donatarak mümkün olduğunca çok sayıda zombiyi yok edebilirsiniz.

Tamamen 3D deneyiminin keyfini çıkarın – Bu oyun, karakterinizi kontrol etmenizi ve tam 3D olarak savaşmanızı sağlar!

Dead Trigger 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dead Trigger 2 Mod APK İndir – Sınırsız Para ve Altın

Zombilere karşı en iyi seçeneğiniz silahlardır. Bugün sınırsız para modunu indirin ve sayısız zombiyi patlatın!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir