Dawn of Titans Hileli Mod Apk İndir

Actualización
28 Haz 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dawn of Titans Savaş Stratejisi Rol Yapma Oyunu Modlu Apk İndir 2022

Dawn of Titans Hileli Mod Apk İndir, BÜYÜLEYİCİ 3D SAVAŞTA DESTANSI TİTANLARI KONTROL EDERKEN, Parçalanmış Krallıkları FETHET!

THOR, ZEUS, OSIRIS ve daha birçok TANRI TİTANLA binlerce birliğe HÜKMET! Hepsini TOPLA, düşman bölgelerini ELE GEÇİR, imparatorluğunu GENİŞLET, önder tablolarına YÖN VER ve mobildeki en çekici STRATEJİ PVP SAVAŞI MMO RPGde yer alarak ORDUNU KUR!

İTTİFAKLARDA arkadaşlarına katıl ve İttifak Savaşı, Bölüm Sonu Canavarı, Fetih ve Saldırı modlarını içeren GÜNLÜK ETKİNLİKLERE katıl!

Önemli Özellikler:
► Ödüllü, Konsol Kalitesinde Grafikler Yılın En İyi Teknik Başarımı ve Oyun Sanatçısı branşında IMGA Ödülü sahibi.
► Sürekli Etkinlikler ve Canlı Seferler: Günlük yeni Etkinlikler ve her hafta gelen yeni Titanlar ve ödüllerle, Dawn of Titansta savaş asla bitmez.
► Mitoloji ve Efsanelerden Büyüleyici Titanlar Devasa Tanrıları ve Savaşçıları topla ve daha ilkin asla görmediğin destansı, fantazi PVP savaşlarında onları savaştır.
► 0 Gerçek Zamanlı Savaş Kontrolü: Strateji, büyü yapma, saldırma ve savunmaya tam olarak hükmederek Titanların yanında binlerce donanması direkt kontrol et.
► Yenilmez bir İttifak Oluştur: Arkadaşlarınla bir araya gel ve haftalık Sezon önder tablolarında diğer İttifaklarla çarpış ve her gün yeni meydan okumalarda yarışmak için gücünü topla.
► Nihai Krallığı Kur: Mobildeki en büyüleyici aksiyon strateji MMO RPG oyununda öteki oyuncularla çarpışırken diyarları ele geçir ve fantazi imparatorluğunu inşa et!
► Titan Koleksiyonunu Topla ve Büyüt: Gerçek dünya mitolojisi ve efsanelerde geçen ünlü Titanları ve hatta Ulu Kuzeyli Tanrı ODİN ve Olympusun Efendisi ZEUSun kendisini topla!
► Ordunu Donat ve Geliştir Titanlarını ve birliklerini, güçlü kutsal eşyalar ve eserlerle donat ve aksiyona dâhil ol!

———-

Oynamak için veri bağlantısı gerekir.

Yetkisiz satın alma işlemlerini önlemek için Google Play ayarları menüsünden quot;quot;PIN Ayarla yada Değiştirquot;quot; öğesini seçerek PIN oluştur ve ardından quot;quot;Satın Almalar için PIN kullanquot;quot; seçeneğini belirle. Böylece, her alışverişten önce PIN girmen gerekir.

Dawn of Titans Hileli Mod Apk İndir

 

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Dawn of Titans Hileli Mod Apk İndir APK?

1. Toca el archivo Dawn of Titans Hileli Mod Apk İndir APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Dawn of Titans Hileli Mod Apk İndir?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.