Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2

1.228.1.2

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 34,076,846
Geliştirici
King
Sürüm
1.228.1.2
Actualización
7 Haziran 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2, Candy Crush Saga, ilk olarak 2012’de Facebook’ta piyasaya sürülen üç eşleştirmeli bir bulmaca oyunudur. Bu güne kadar oyun çoğu cihazda kendine yer edinmeyi başarıyor ve şimdi 3000. seviyesine yaklaşıyor. Söylemeye gerek yok, oyun, kullanıcıları daha fazla bağımlı hale getiren bir ilerleme duygusu sergiliyor.

Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2
Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2

Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Candy Crush Saga, aynı renkle üç şekeri eşleştirmeyi içerir. Oyunun sınırlı hareketleriyle, oyuncu tatlıları tamamlamak için akıllıca yukarı, aşağı ve yana doğru kaydırır. Bunu yapmak, oyuncunun verilen beş candan bir can kaybetmesini önler.

Bu arada, oyuncu taktiksel ise, oyuncu çizgili bir şekere dönüşebilecek dört eşleşen şeker elde edebilir. Hareket ister dikey ister yatay olarak yapılsın, bu çizgili şekerler sırasıyla bir sütunu veya bir satırı temizleyebilir. Oyuncu kendini daha şanslı hissediyorsa, bir renk bombası elde edebilir. Bu renk bombaları, şu anda tahtada bulunan tüm tamamlayıcı tatlıları ortadan kaldırabilir.

Öte yandan, hedef yol boyunca değiştiği için her seviye daha da zorlaşıyor. Oyuncudan belirli oyun parçalarını ekranın altına taşıması istenebilir. Belli bir puan almaları da gerekebilir. Ya da bu bariyerlerin yanında kibrit yaparak krema, jöle gibi engelleri ortadan kaldırmaları gerekebilir. Oyun coşkulu görünebilir, ancak oyun aslında sabır ve strateji gerektirir.

Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2
Bu oldukça yoğun hedeflerin yanı sıra oyun hala tatlı temasına uygun olarak yaşıyor. Oyuncu yaşamının tamamını kaybederse, zamanla hepsi yeniden oluşturulabilir. Ancak, oyuncu ödemeyi karşılayabiliyorsa, uygulama içi satın alımdan yararlanmayı seçebilir. Bu arada oyun aynı zamanda güçlendirmeler ve çizgili şekerler, sarılmış şekerler ve renkli bombalar gibi özel şekerler de sağlıyor. Bu şeyler, özellikle oyunun sonraki aşamalarında oyunculara büyük ölçüde yardımcı olabilir.

Önemli Noktalar:

  • Tek oyunculu oyun modu
  • Heyecan verici ve canlandırıcı seviyeler
  • Güçlendiriciler ve özel şekerler edinme
  • Candy Kingdom’da farklı yerlere yolculuk

Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2

Canlı ve Etkileyici Grafikler

Candy Crush Saga, daha fazlasını istemenizi sağlayacak sevimli ve renkli görsellere sahip. O kadar davetkar ki Tiffi ve Bay Toffee ile Şeker Krallığını daha fazla keşfetmek isteyeceksiniz. Oyun çok hafif görünse de, her seviye daha da zorlaşıyor ve bu da cazibesini artırıyor. Bu küçük başarılar, bağımlılık yaptıkça daha fazlasını aramanızı sağlayacaktır.

Candy Crush Saga Mod APK’sını indirin – Sınırsız altın külçeleri ve güçlendiriciler

Candy Crush Saga Mod APK Son Sürüm ile tatlılığa dalın. Tatlı isteklerinizi tatmin edin ve tüm özelliklerin kilidi açıkken her seviyeyi ilahi bir şekilde ezin. Yol boyunca güçlendiricilerinizi ve özel şekerlerinizi kullanmada ustalaşmayı unutmayın.

Ne için bekliyorsun? Mod sürümünü indirin ve şimdi Candy Kingdom’ı keşfedin!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2 APK?

1. Toca el archivo Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2 APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Candy Crush Saga Sınırsız Altın Hileli Mod Apk 1.229.0.2?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.