Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk

1.0

HEMEN İNDİR
2.2/5 Oylar: 27,321
Geliştirici
VOODOO
Sürüm
1.0
Actualización
16 Haziran 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk, VOODOO’nun ücretsiz bir simülasyon oyunudur. Çocuklar dahil herkes için ideal olan süper kolay oynanışa sahip basit grafiklere sahiptir.

Bir kova kırıcı kullanarak mümkün olduğunca çok tuğla kırmanızı gerektirir. Oyun, yenmek için birden fazla farklı seviyeye sahip, oldukça bağımlılık yapıyor.

Rahatlamanıza ve biraz zaman geçirmenize yardımcı olacak bir oyun istiyorsanız, Bucket Crusher mükemmel bir seçimdir. Android 5.0 (ve üzeri) cihazlarla uyumludur.

Rahatlatıcı Bir Oyun

Bu oyun karmaşık bir oyun oynama özelliğine sahip değil. Her seviyede, yok etmeniz gereken bir dizi tuğla verilecektir.

Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Mob Control Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Küçük tuğla duvarlarla başlayacaksınız ve ilerledikçe daha fazla tuğla ile seviyeler zorlaşacak. Oyun oldukça rahatlatıcı ve uzun bir günün ardından stres atmanıza yardımcı olabilir. Zaman sınırlaması yoktur, bu nedenle zaman ayırabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Ancak, oyunu bitirecek olan yakıtınız bitebilir. Bunu önlemek için, benzin bidonları alarak yakıt kaynağınızı düzenli olarak doldurmanız gerekir. Ayrıca yakıttan tasarruf etmek için bölümleri hızlı bir şekilde tamamladığınızdan emin olun.

Para kazanmak

Bu oyun, aynı anda tuğlaları yok ederken para toplayacağınız şekilde ayarlanmıştır. Tuğlalar biriktikçe, onları bir deliğin altına boşaltmak için kovanızı kullanacaksınız ve bunlar madeni paraya dönüşecekler!

Ne kadar çok tuğla yok edersen o kadar çok jeton kazanırsın. Daha sonra bunları oyundaki farklı yükseltmeleri ve öğeleri satın almak için kullanabilirsiniz.

Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Oyunda hızlı ilerlemek için her zaman mümkün olduğunca çok jeton kazandığınızdan emin olun. Ayrıca, yükseltmeleri satın almayı unutmayın! Uzun vadede size yardımcı olacaklardır.

Güçlü Yükseltmeler!

Bucket Crusher’da her biri benzersiz avantajlara sahip farklı yükseltmeler mevcuttur. Tuğlaları yok ederek kazandığınız paraları kullanarak bunları satın alabilirsiniz.

Yükseltmelerden bazıları şunları içerir:

 • Vinç Uzunluğu

Vinçinizin uzunluğu, tuğlaları yok etmeye çalışırken ne kadar uzağa ulaşabileceğinizi belirleyecektir. Daha uzun bir vinç, daha fazla tuğla imha edebileceğiniz ve daha fazla para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Ek olarak, oyunda ilerledikçe duvarların yükseklikleri artacak, bu nedenle zirveye ulaşmak için daha uzun bir vinç gerekli olacak. Ayrıca tüm evi sarmak ve saniyeler içinde yıkmak için vinci kullanabilirsiniz! Bucket Crusher’da başarının nihai sırrı budur.

 • Kova Boyutu

Oyunda ilerleme kaydettikçe kova boyutu da artacaktır. Daha büyük bir kova, aynı anda daha fazla tuğlayı yok edebileceğiniz ve daha fazla para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Daha büyük bir kova her zaman daha iyidir, ancak bir bedeli vardır. Daha büyük bir kovayı hareket ettirmek için daha fazla yakıt kullanmanız gerekecek, bu nedenle yakıt kaynağınıza her zaman dikkat edin.

 • Yakıt tankı

Yakıt deponuz daha fazla yakıt alacak şekilde yükseltilebilir. Eğer yağınız bitmeden oyunu uzun süre oynamak istiyorsanız bu çok önemlidir.

Daha büyük yakıt deposu, madeni paralardan tasarruf etmenize yardımcı olacak ve sık sık benzin bidonu satın almanız gerekmeyeceğinden.

 • Vinç Hızı

Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için vincin hızı artırılabilir. Oyunu çok kolay bulursanız, hızı artırabilir ve işleri daha zor hale getirebilirsiniz.

Ayrıca, daha hızlı bir vinç, daha fazla tuğla imha edebileceğiniz ve daha fazla para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bu sayede oyunda hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve yeni seviyelerin kilidini açabilirsiniz.

Oyun İçi Satın Alma İşlemlerini Kullanarak Özelliklerin Kilidini Açın

Duvarları ve yapıları yıkmak zahmetsiz olmalıdır. Doğru yükseltmeler ile oyunda hızlı bir şekilde ilerleme kaydedeceksiniz.

Ancak zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, daha fazla tuğla imha etmenize ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacak oyun içi öğeler satın almak için gerçek parayı kullanabilirsiniz. Öğeler, öğe başına 2,99 ABD dolarına mal oldukları için oldukça uygun fiyatlı.

Bunları petrol, gaz kutuları ve diğer yükseltmeleri satın almak için kullanabilirsiniz. Oyun içi satın alımlar, oyunda başarıya giden en kesin yolu sunar.

Bucket Crusher APK’nın Diğer Olağanüstü Özellikleri

 • Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi. Bu oyun, mükemmel bir kullanıcı deneyimini garanti eden basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kontroller de basittir ve herkes bu kontrollerde çabucak ustalaşabilir.
 • Basit Grafikler. Grafikler yüksek kalitededir ve oyunu daha heyecanlı hale getirir. Ek olarak, müzikler büyüleyici ve sizi saatlerce oyuna bağlı tutacaklar.
 • Düzenli Güncellemeler. Geliştiriciler genellikle oyunu ilginç tutmak için güncellemeler yayınlar. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için sık sık yeni seviyeler, öğeler ve özellikler eklenir.
 • Gerçekçi Oyun Fiziği. Bu oyun gerçekçi fizik üzerine kuruludur. Oynarken dönen kovayı, düşen tuğlaları ve madeni paraları göreceksiniz. Ayrıca vincin uzunluğunun arttığını göreceksiniz ve bazen bir duvarı yıkmak için daha fazla enerji kullanmanız gerekecek.

 

Kova Kırıcı MOD APK İndir

Bu oyunun keyfini sonuna kadar çıkarmak istiyorsanız Android için Bucket Crusher MOD APK’sini indirmelisiniz. Oyunun bu sürümü aşağıdaki ayırt edici özelliklerle birlikte gelir:

 • Kova Kırıcı MOD APK Sınırsız Para. Oyunun sanal para birimi, herhangi bir oyun içi öğe satın almak için kullanılabilir. Oyunda hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak sınırsız jeton kaynağına sahip olacaksınız.
Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk
 • Kova Kırıcı MOD APK Reklamsız. Modifiye edilmiş sürüm, rahatsız edici reklamları ortadan kaldırarak, ezme görevinize %100 konsantre olmanızı sağlar. Bu sayede görevlerinizi daha hızlı gerçekleştireceksiniz.
 • Kova Kırıcı MOD APK Sınırsız Yakıt. Yakıt deposu, sınırsız miktarda yağ tutacak şekilde yükseltilir. Oynarken yağın bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.
 • Kova Kırıcı MOD APK Anti-Ban. Bu oyunu oynamak güvenlidir ve oyunun bu sürümünü kullandığınız için hesabınız yasaklanmayacaktır.

 

Çözüm

Bucket Crusher, oyuncuların duvarları yıkmak ve ödüller kazanmak için becerilerini kullanmalarını gerektiren mükemmel bir simülasyon oyunudur. Oyun oynamak kolaydır ve her yaş için uygundur.

Grafikler yüksek kalitede ve müzikler de büyüleyici. Bu oyunu saatlerce sıkılmadan oynamaktan keyif alacaksınız.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Bucket Crusher Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir