Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

43.248

HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 22,008,968
Geliştirici
Supercell
Sürüm
43.248
Actualización
11 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.3
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk, heyecan verici savaşlara katılmanızı gerektiren basit bir oynanışa sahiptir. Farklı oyun modları vardır; çoğunluğu, rakiplerinizle savaşmak ve onları yenmek için 3 kişilik bir ekip seçmenizi gerektirir.

Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk
Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

Clash Royale Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Bir arenada azılı rakiplerinizle yüzleşmenize yardımcı olacak güçlü bir ekip kurmalısınız. Çok sayıda hazine toplamak için mümkün olduğunca çok mücadeleyi kazandığınızdan emin olun.

Daha sonra, benzersiz dövüş yeteneklerine sahip sofistike karakterlerin kilidini açmak için hazineleri kullanacaksınız, böylece oyunu kazanma şansınızı artıracaksınız.

İlgi Çekici Oyun Modları

Brawl Stars’ın farklı oyun seviyeleri vardır, bu nedenle size oyun arzularınızı en iyi şekilde karşılayacak modu seçme esnekliği sağlar. Seviyeler şunları içerir:

  • Mücevher Kapma (3vs.3) . Adından da anlaşılacağı gibi, arkadaşlarınızla takım kurmanız ve oyunu kazanmak için yeterince uzun süre en az on mücevher toplamanız gerekecek. Mücevherleri düşmanlarınıza kaybederseniz, oyunu kaybedersiniz.

Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

  • hesaplaşma . Bu mod ikili veya solo olabilir. Hayatta kalmak için rakibinizle özenle savaşmanız gereken battle royale’e benzer. Güçlendiricileri toplayabilir ve ayakta kalan son kavgacı olarak kalmanıza yardımcı olacak diğer tüm hilelere katılabilirsiniz. Bu modda kazanan hepsini alır
  • Ödül (3vs.3) . Şimdiye kadarki yorucu oyunlardan birine katılmak için diğer iki arkadaşınızla takım kurun. Yıldız kazanmak için rakiplerinizi ortadan kaldırmalısınız. En çok yıldıza sahip takım kazanan ilan edilir
  • Soygun (3vs.3) . Bu oyun modu zeka ve çeviklik gerektirir. Düşmanınızı bulmak ve patlatmak için oyun haritasında ustalıkla gezinmelisiniz. Daha sonra onların hazinelerini toplamalısın. Oyunu kazanmak için toplayabildiğin kadar biriktir
  • Brawl Ball (3vs.3) . Futbolu seviyorsanız bu sizin ideal oyununuz. Futbol becerilerinizi sergilemenize ve rakiplerinizden önce gol atmanıza olanak tanır. Oyunda kırmızı kart olmadığı için dilediğiniz kadar sert olabilirsiniz!

Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

  • Özel Etkinlikler Oyunun sınırlı süreli başka PvP ve PvE modları var. Bu, farklı alanlardaki uzmanlığınızı sergilemenize olanak tanır.

 

Muhteşem Grafikler ve Sürükleyici Ses Efektleri

Brave Stars, oyuna kendinizi tamamen kaptırmanızı sağlayan benzersiz renk sistemine sahip muhteşem 3D grafiklere sahiptir. Daha da iyisi, bu oyun, şüphesiz aklınızda uzun süre kalacak eşsiz bir deneyim yaşatacak son derece eğlenceli ses sistemleri kullanıyor.

Brawl Stars Mod Apk İndir – Sınırsız her şey, para ve mücevher

Brawl stars’ın modifiye edilmiş versiyonu, gelişmiş oyun oynamayı garanti ediyor. En ufak bir can sıkıntısı yaşamadan ekranınıza bağlı kalmanızı sağlayacak daha benzersiz özelliklere sahiptir.

Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk
Eşsiz MOD Özellikleri:

  • Sınırsız para
  • Sınırsız mücevher
  • Sınırsız bilet
  • Sınırsız her şey

 

Çözüm

Android için Brawl Stars’ı indirin ve son derece dinamik oyununun keyfini çıkarın. Çekici grafiklere ve sizi kendine bağlayacak olağanüstü oyun özelliklerine sahip!

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Brawl Stars Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir