Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk

4.8.50

HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 222,674
Geliştirici
Zynga
Sürüm
4.8.50
Actualización
Jul 28, 2022
Gereksinimler
5.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Zayıflama ve engel yarışları, bir mobil oyun için olası olmayan bir çift gibi görünebilir. Ama Rollic Games, Blob Runner 3D’yi yayınladıklarında tam olarak bunu yaptı! Bu, kulağa tam olarak benzeyen bir oyun. Farklı engellerle dolu bir parkurda insan şeklinde balçık olarak koşacaksınız. Ancak dikkatli olun, farklı engellerle karşılaştıkça büyüyüp küçülebilirsiniz.

Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu oyunda, başarabileceğiniz birçok seviye var. Sivri uçlar, çizgiler ve farklı yuvarlanan şeyler gibi yolunuzda durabilecek farklı türde engeller vardır. Ayrıca yol boyunca daha fazla slime alarak da büyüyebilirsin. Ardından, farklı şapkaların kilidini açmak için kırmızı elmasları da toplamanız gerekecek! Burada başarmak için çok eğlenceli şeyler var.

Slime olarak çalıştır

Yıllar boyunca, gelip giden bir sürü trend oldu. Bunlardan biri de slime! İnsanlar, kendilerinin farklı türlerini oluştururken videolarını gösterecek ve milyonlarca görüntüleme ve beğeni toplayacaklardı. Bu yazıda, slimes ve engelli parkurlar içeren bir mobil oyun sergileyeceğiz! Blob Runner 3D, bugün indirmeniz gereken benzersiz bir koşu oyunudur.

Farklı engelli parkurlarda insan şeklinde bir balçık olarak koşmanız gerekecek. Her seviye, üstesinden gelmeniz gereken zorlu zorluklar sunar. Her şeritte ve köşede engeller olacak, bu yüzden elinizden geldiğince fazla balçık tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Bunu yaparsanız, oyunun sonunda daha iyi ödüller alacaksınız! Ancak bunun dışında, slime’ınızı daha da iyi gösterecek görünümlerin ve şapkaların kilidini açabilirsiniz. Bugün eğlenceli bir slime oyunu oynamak ister misin?

Blob Runner 3D’nin Özellikleri

Balçık koşucusu olmak ister misin? Blob Runner 3D, şimdi oynamak için en iyi oyundur. İşte bu eğlenceli oyunda bekleyebilecekleriniz.

Slime insan olarak oynayın – Slime, son yıllarda bir açık ve kapalı trend olmuştur. Ama yine de bu nesneler sizi büyülediyse, şimdi Blob Runner 3D’yi indirin. Bu oyun balçıkları ana karakter olarak vurgular. Oyun tarafından hazırlanan farklı engelli parkurlarda koşarken insan şeklinde oynayacaksınız. Şu anda yarım milyon indirme ile popülaritesinin bir kanıtı olan bu oyunda yapılacak çok heyecan verici şeyler var. Slime olarak oynayın ve bitiş çizgisine doğru koşun!

Birçok seviyeyle karşılaşın – Bu oyunda bir düzineden fazla farklı seviyeyi tamamlamanız gerekecek. Her birinin sizin için mağazada farklı engelleri var. Eğirme hatları, motorlu testereler, duvarlar ve daha fazlası var. Sonunda, ne kadar slime kaldığını görmek için bir tramboline ve bir slime kaydına atlayacaksın. Ancak engellerin bazı jölelerinizi alıp götürebileceği için dikkatli olmanız da gerekir. Ancak, tamamen yıkılmadığınız sürece onları kurtarabilirsiniz. Oyunda elmasların yanı sıra dağılmış bir sürü slime var. Mümkün olduğu kadar çok toplamaya çalışın, böylece oyunun sonunda bol miktarda ödül kazanabilirsiniz.

Ödüller alın – Vücudunuzdaki daha fazla slime’ı oyunun sonunda birçok elmas ve ödül alabileceksiniz. Bu oyunda meydan okuma budur. Sadece hayatta kalmak için değil, aynı zamanda mükemmel olmak için de görevlendirileceksiniz.

Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Görünümlerin ve şapkaların kilidini açın – Blob Runner 3D ayrıca oyuncuların birçok görünüm ve şapka türünü açmasına olanak tanır. Tamamen siyah bir balçık veya sakızlı bir ayı olabilirsiniz! Ayrıca beyefendi şapkası, İrlandalı şapkası, kovboy şapkası, mezuniyet şapkası, Noel şapkası ve daha pek çok şey arasından seçim yapabileceğiniz süslü şapkalar da var. Video reklamları izleyerek daha fazla elmasın kilidini açabilirsiniz!

Sorunsuz oyun ve grafikler – Blob Runner 3D, iyi grafiklere ve akıcı oynanışa sahip harika bir oyundur. Engeller, oyunculara meydan okumak için tasarlandı ve her şey sorunsuz. Slime animasyonu da gerçekçi görünüyor!

Blob Runner 3D Mod APK İndir – En son sürüm

Koşmaktan ve slime yapmaktan hoşlanıyor musunuz? Blob Runner 3D’yi hemen indirin ve slime olarak koşmanın keyfini çıkarın.

Modern Warships Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Blob Runner Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir