Blackmoor 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
3 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Blackmoor 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Blackmoor 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Blackmoor 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Kahramanlar ve kötüler zorlayıcıdır ve Blackmoor 2’de yeniden canlandırılacaktır. Oldukça zorlu bir yolculukla büyüleyici savaşlar getiriyor. Tehlikeli tuzakların üstesinden gelmek, her zaman etraftaki her şeye dikkat edin. Şiddetli lordlarla ve karşılaştıkları tehlikeyle yüzleşin. Krallıktaki tüm insanlara barış getirmek için zafer. Büyük bir kahraman sıradan insanların yapamadığını yapabilir. Yeteneklerinizle bu büyük değerleri devam ettireceksiniz.

Aksiyon ve slash türü geçmişten günümüze hep sevilmiş ve çokça seçilmiştir. Oyuna başlarken bize tarif edilemez bir heyecan veriyor. Blackmoor 2, her zamankinden daha da ilginç hale getirecek. Elle çizilmiş stil grafikleri ve basit oynanışı ile hiç de sıkıcı değil. Oyuncular için önemli beceri zorlukları yaratın. Sınırı aşmaya ve yeni rekorlarınızı oluşturmaya yardımcı olun.

Blackmoor 2 modunu indirin – Savaşın ve gücünüzü gösterin

Bu çürümüş dünyayı değiştirme hırsı olan güçlü bir savaşçısın. Ama bunu yapmak için, o lanetli hükümdarları devirmek zorunda kalacaksın. Kahramanınızı dramatik seviyelerde yönetin – Tuzaklardan kaçın ve düşmanlarınızı yok etmek için saldırın. İşlem düğmeleri oldukça basit ve temelde diğer klasik oyunlar gibi tasarlanmıştır. En verimli şekilde savaşmanıza ve hareket etmenize yardımcı oluyorlar. Lordların krallıklarına ne kadar derine inerseniz, tehlike o kadar büyük olur. Bu nedenle, tükenme noktasına kadar saldırıya uğramak istemiyorsanız çok dikkatli olmalısınız.

Karakter seçimi

Savaştan önce kendinize temsil edeceğiniz bir karakter seçebilirsiniz. Her karakterin kendine özgü dövüş becerileri ve görünümü olacak. Harika dövüş stillerine sahip gladyatörler, cadılar, zombiler gibi karakter sınıfları var. Yolda duran düşmanlarla savaşmak için onların kontrolünü elinize alın. Saldırılar veya özel hareketler onları korkutur ve çabucak yok edilir. Ancak, sahip oldukları birincil özelliklere dikkat etmeniz gerekir. Bazı insanların güçlü saldırı gücü var ama savunması zayıf. Bazıları tam tersini yapar veya istatistikleri konumlarına uyacak şekilde dengelenir.

Çok oyunculu

Hayatınızda yakın akrabalarınız veya arkadaşlarınız var mı? Bu büyük sevinci paylaşmak için onları Blackmoor 2’ye davet edin. Oyun, dört oyuncunun karmaşık zorlukların üstesinden gelmek için birbirini desteklemesine izin verecek. Her kişi önündeki düşmanları yok etmede önemli bir rol oynayacaktır. Ancak oyun ekranının zorluğu oyuncu sayısına göre daha fazla yükseltilecek. Bakalım kim daha fazla düşmanı yok edebilecek. Seviyenin sonunda bekleyen yenilmez güce sahip patronları yenmek için birlikte çalışın. İyi koordinasyon, durdurulamaz stratejiler yaratacaktır.

Becerileri karşılaştırın

İyi bir kontrol düzeyine sahip olduğunuzdan eminseniz, PvP mücadelesine katılmaktan çekinmeyin. Burada oyuncular boks ringi gibi bir arenaya gönderilecek. İsteğe bağlı olarak diğer oyuncuyla yüzleşmek istediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Zil başladığında, ikisi tüm güçleriyle birbirlerine saldırmak için acele edecekler. HP’si biten ve ilk düşen kişi kaybeder ve diğer oyuncu kazanır. Bu düello daha fazla dövüş sanatı gerektirecek. Rakibin seviyesi rastgele olacak ve kiminle karşılaşacağınızı asla tahmin edemezsiniz. Bu heyecan verici moda katılmak için arkadaşlarınızı baştan çıkarabilirsiniz.

Patronla yüzleş

Canavarlar can sıkıcıdır ama patronlar yüz kat daha korkunçtur. Bunlar her şeyi çabucak ezen dev boyutlu canavarlardı. Cehennem mastiffleri, devler, ateş ejderhaları, karanlık tanrılar ve diğer tehlikeli güçler. Her birinin çılgın bir dövüş yeteneği var. Yeterince hızlı değilseniz, on saniyeden daha kısa sürede yok edilebilirsiniz. Verdikleri hasar, zorluk arttığında önemli ve önemlidir. Ama karşılığında, bu patronları yenerken, ödüller oldukça bol. Daha sonra kullanabileceğiniz harika bir kaynak elde etmenize yardımcı olur.

Blackmoor 2 modunun gözlerimizi ekrandan alamamamıza neden olduğu şey budur. En sevdiğiniz savaşçıyı hemen indirin ve seçin.

Pull Him Up Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Blackmoor 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Blackmoor 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Blackmoor 2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir