Age of Magic Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Actualización
22 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Age of Magic Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Age of Magic Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Age of Magic Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Age of Magic Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Age of Magic, efsanevi kahraman lejyonlarının kadim dünyası kalıntılarında savaştıkları sıra tabanlı fantastik ve strateji rol yapma oyunudur.

Sihirbaz, şövalye, canavar ve ejderha çağına hoşgeldiniz! 5 kahramandan oluşan sıra tabanlı strateji ekibi kurun, Sefer modunda hikayei keşfedin, diğer aktörleri PvP savaş oyunlarında yenerek Arena yada Turnuva zirvesine ulaşın ve girmesi kolay fakat canlı biçimde çıkması zor acımasız Korkular Mezarında aksiyon dövüş oyunu becerinizi kanıtlayın!

Görkemli arenalarda fetih tarihi sıra tabanlı strateji savaşları için efsanevi kahramanlar toplayıp seviye yükseltin. Kobold, Elf, Şeytan, Druid, Melez, Ejdersoy, Ra’Archne ve daha fazlası arasında canavar oyunları için düzinelerce karakterden dilediğinizi seçin!

Yeni oyun modu: Klan Baskınları!
Dört Baskından birinde savaşmak için Klana katılın veya pvp harp klanı oluşturun. Yüksek seviye ekipman ve Baskın Jetonu kazanarak Baskın Mağazasında kahramanların sıra sıra oyunlarda Ruhtaşlarıyla takas edin!

Boşluktaki dünyanın üzerine karanlık cenk çağı çöküyor. Her geçen gece, sema ışıkları Lejyonun durdurulamaz şeytan kılıçları tarafından yok ediliyor. Fakat hala rol yapma oyunlarında umut var. Ejderha Kehanetine bakılırsa Gerçek Sihirbaz Kara Kuleyi bulacak ve evrenin kaderini belirleyecek. Seçilmiş kişi düşlem oyunları Türkçe canlandırırken siz olabilir misiniz?

⭐⭐⭐Age of Magic oynanış⭐⭐⭐

HİKAYELİ SEFERLER Işık ve karanlığın güçleriyle delinen Age of Magic dünyasını rol yapma oyunları aile ile keşfedin. Efsanevi kahramanlarla tanışın, korkulu düşmanlarla destansı mücadele edin. Gerçek Sihirbaz Rolandın öyküsünü ve Kara Kule görevini düşlem oyunları Türkçe ile izleyin. Karanlığa adım atın ve amacına ulaşana kadar melez suikastçı Sharazar ile tanışın.

️PVP️ Nihai kahraman takımınızı oluşturun ve her gün PvP Arenada öteki oyunculara rpg oyunları online meydan okuyunuz.

Age of Magic: Sıra tabanlı RPG Apk download

Şöhret ve destansı ödüller kazanmak için zirveye tırmanın! En yürekli savaşçı her şeyi alır!

EFSANEVİ KAHRAMANLAR 60 destansı kahramanı toplayın, düzen yükseltin, güçlü kılıç ve zırhlarla kuşatın, yetenek ve enderliklerini sıra sıra oynanan oyunlarda geliştirin. Dünyanın en kuvvetli takımını kurmak için stratejiler kullanarak rüya takımınızı kurun!

️HIZLI SAVAŞLAR️ Takımınızı hızlı fakat taktiksel sıra tabanlı destansı ve çatışma savaşların verildiği, görsellerin büyüleyici ve her seçimin önemli olduğu harp oyunları online yardımıyla görkemli arenalara götürün!

DAHA BİRÇOK MOD Korkuların Mezarı ve Hazine Vadisi eşi olmayan ödülleri koruyan güçlü düşmanlarla savaşırken sınırlarınızı zorlayacak! Zorluk gücünüzü sınayacak becerikli karakterlerle yüzleşeceğiniz efsaneleşmiş oyunlar ve etkinliklere katılın!

️ETKİNLİKLER️ Bu eşi olmayan kahramanlar kazanacağınız özel pvp harp fps tabanca online oyun modudur. Her birkaç haftada bir, muayyen bir seviyedeki tüm oyuncular Etkinlikler ismi verilen mini seferlere katılabilir.
Bir etkinliğe erişim ancak kısa bir müddet için mümkündür fakat bu etkinlikler arasındaki ilerleme kaydedilir. Bu nedenle bir etkinliği veya çatışma oyunlarını bir çırpıda, zamanında bitirmeyi başaramazsanız endişelenmeyin.

Topluluğa katılın ve Age of Magic kahraman öykülerine sıra tabanlı atılın: dünyalarında kimlerin yaşadığını rol yapma oyununda öğrenin, hikayelerini okuyunuz, derslik ve grupları hakkında fazlasını öğrenin, nesne, beceri ve fazlaca daha fazlasını strateji ile nasıl kullanacağınızı keşfedin!

Sihirbaz, şövalye ve ejderhaların efsanevi çağına yolculuk edin! Sıra tabanlı savaşların ve rol yapma oyunu unsurlarının bulunduğu dünyaya girin! Heyecanlı hikayeleri keşfedin, bütün büyülü kahramanları toplayın, destansı liderlerle savaşın ve PvP Arenaya hükmedin!

️️️Macera sizi çağırıyor!️️️

Iron Blade Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

¿Cómo instalar Age of Magic Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK?

1. Toca el archivo Age of Magic Sınırsız Para Hileli Mod Apk APK descargado.

2. Toca instalar.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

¿Cómo instalar Age of Magic Sınırsız Para Hileli Mod Apk?

1. Descargar el archivo ZIP.

2. Instale la aplicación Split APKs Installer

3. Abra la aplicación y pulse en "Instalar APKs".

4. Busque la carpeta donde se encuentra el ZIP descargado y selecciónelo.

5. Sigue los pasos que aparece en pantalla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir